Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кое радио според вас е най-добро?  

273 гласували потребители

1. 1. Кое радио според вас е най-добро?

• City
      60
    • Viva
      5
    • FM+
      14
    • Fresh
      34
    • Дарик
      7
    • Хоризонт
      8
    • Романтика
      13
    • Радио Едно
      45
    • Свободна Европа
      1
    • Друго
      70

Препоръчан отговор

От Online:

Virgin Radio Classic Rock

http://www.smgradio.com/core/audio/real/live.ram?service=vc

От FM:

Радио МИ-ЛА Gold най-готиното радио :) и що го няма в класацията не мога да разбера ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 161
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Понеже живея в доста малък град (Севлиево) нямам много възможност да слушам тези радиа и затова разчитам на добри приятели нови мр3-ки :).

Иначе гласувах за други, защото от радиата, които съм слушал извън Севлиево най-много ми харесва БГ радио. Пускат хубава БГ музика и като цяло радиото е добро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на последък не слушам радио,а разчитам на дискове,но иначе city!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Радио 1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така много ми допада Радио FRESH. Пускат наистина свежа музика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Също така много ми допада Радио FRESH. Пускат наистина свежа музика.

Да,по радио Fresh пускат сладурска музика,но не го слушам често,защото предпочитам музика от 70-те,80-те и 90-те!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
защото предпочитам музика от 70-те,80-те и 90-те!!!

т.е. предпочиташ музика от годините преди да си се родила ли? :)

Аз също смятам, че най-хубавата музика е от преди този век и сега трудно могат да излязат толкова хубави песни, но не губя надежда все още.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
т.е. предпочиташ музика от годините преди да си се родила ли?  :)

Аз също смятам, че най-хубавата музика е от  преди този век и сега трудно могат да излязат толкова хубави песни, но не губя надежда все още.

Лошо ли е да предпочитам музика,която се е родила(ако мога да се изразя така) преди мен?

Слушам и съвременна музика,но не чак толкова!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен "старата" но златна музика има повече лирика и е по мелодична. Аз за това я слушам, слушам и най-новата музика ако има повече текст и е стойностна. Инструментална и електронна също, ако не се повтарят непрекъснато през 1,2 сек. съпроводите и е мелодична. Мога да установя това, че преди са правени по-качествени песни, които могат да се слушат и няма да омръзнат. А сега стойността на музиката падна. На дневен ред са песни "еднодневки" които по цял ден се въртят нон стоп по "Fresh" и "Сити" и целогодишно по дискотеките. А при тези радиостанции изобщо новите песните се повтарят през 2 часа и накрая и накрая вече не се харесват. Факт е и при проучванията на аудиторията, е че вече нещата почват да се раздвижват и радиостанции, като "Ми-Ла" и "радио 1" излизат на по челни позиции и Fresh и City губят аудитория. Fresh и заради многобройните реклами. Радио "Витоша" за сега си запазва аудиторията благодарение не само на новите хитове(някои от които пак си се повтарят), но и на шоу предаванията (които на мен не ми харесват). Двете чалгаджийски станции (изобщо не ги понасям!) в София си запазват една "бетонна" постоянна аудитория. А "БГ радио" понеже е единствено с такъв формат си запазва аудиторията. При него излизат нови БГ песни без особена стойност за сметка на стойностните, били те нови или стари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Лошо ли е да предпочитам музика,която се е родила(ако мога да се изразя така) преди мен?

Прочети в горния пост (който цитираш), където казвам, че старата музика е по-добра от новата, макар че що се отнася до популярната музика - сега парчетата са доста по-добри.

Подкрепям мнението на Int3rvisi0n относно "старата" и "новата" музика.

Помислете си само как сега някоя песен, която е 7 минути (визирам Бохемската рапсодия на Куин) може да стане хит №1.

Но щом сегашните еднодневни са предпочитани, тогава и такива ще се произвеждат - прости правила на пазара. Искам да кажа, че музиката, която се прави и се бълва зависи от самите нас и от нашите предпочитания.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Струва ми се Романтика е най-мощна в анкетата:)))))))))))

Супер;)! :clap  :P

Че, Аз дори си мислех че на тебе е кръстено ohmy.gif

Да не си в борда на шефовете, или собственичка? ;)

Хубаво радио и ... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://paltalk.com

програма за аудио чат стаи - хората се редуват да си пускат музика - голям купон :)

софтуера го има и в бг сървърите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Имате си по шопско избор - над 20, а може и 30 да са. При нас моя избор: Хоризонт и Експрес. А Фреш тръгна при нас, тогава се казваше Плевен+, но от боза и реклами вече е непригодно за слушане.

Добавка: Наскоро пуснаха и Ретро - добро е. :rolleyes:

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Понеже бях известно време в София и започнах много да харесвам Радио 1! Много готина музика пускат, допадна ми страшно много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както го пуснаха слушам само Радио 1. Преди пускаха само песни. Нямаше нито реклами, нито новини, дори часа рядко казваха.

Някой може ли да каже, радио Романтика, излъчва ли в Стара Загора и на каква честота? Ще ми е интересно да го чуя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе вие радиото само заради музиката ли го слушате - щото досега съвсем рядко споменавате конкретно предаване. Откъм програмна структура най-ме кефят Атлантик, Дарик и Бг Радио....щото винаги сутрин като си гладя ризата слушам примерно "Елена и Генчо" и се настройвам за работа много бързо. Иначе ако слушам музика сутрин най-много да не искам да тръгвам никъде.

Мойта класация е следната:

1. Радио за чистене на апартамента - Ретро радио, Радио 1

2. Радио за път - Fresh, City

3. Радио докато хапваш - Bg Radio, Романтика

4. Сутрин преди работа - Атлантик, Витоша

5. Вечер за насторение - Веселина, Мила, Сигнал+

6. Радио докато вървиш по улицата - FM+

7. Радио което би слушал само в краен случай - Хоризонт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе вие радиото само заради музиката ли го слушате - щото досега съвсем рядко споменавате конкретно предаване. Откъм програмна структура най-ме кефят Атлантик, Дарик и Бг Радио....щото винаги сутрин като си гладя ризата слушам примерно "Елена и Генчо" и се настройвам за работа много бързо. Иначе ако слушам музика сутрин най-много да не искам да тръгвам никъде.

Мойта класация е следната:

1. Радио за чистене на апартамента - Ретро радио, Радио 1

2. Радио за път - Fresh, City

3. Радио докато хапваш - Bg Radio, Романтика

4. Сутрин преди работа - Атлантик, Витоша

5. Вечер за насторение - Веселина, Мила, Сигнал+

6. Радио докато вървиш по улицата - FM+

7. Радио което би слушал само в краен случай - Хоризонт

<{POST_SNAPBACK}>

Ехееееееееееее, баси сложната натура се извъди бе Цецко, ти ме разби.

Само не разбрах има ли радио, което слушаш в тоалетната. Тъй де, да те отпуска, разбираш ме нали :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване