Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кое радио според вас е най-добро?  

273 гласували потребители

1. 1. Кое радио според вас е най-добро?

• City
      60
    • Viva
      5
    • FM+
      14
    • Fresh
      34
    • Дарик
      7
    • Хоризонт
      8
    • Романтика
      13
    • Радио Едно
      45
    • Свободна Европа
      1
    • Друго
      70

Препоръчан отговор

Здрасти, от кой град си? Ако си от София, в ефир ли слушаш Hot FM или по кабел?

<{POST_SNAPBACK}>

Аз ще отговоря... :speak:

В София HotFM се чува на честота Fm 93.9Mhz и по кабелната мрежа на "ЕСНЕТ" ("Евротур Сат")

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 161
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

На мен най-много ми харесва BBC World Service. Вярно, че е на наглийски и много, много музика не пускат, но разбираш какво става по света :hush: .

Редактирано от VanTheMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Hot FM

<{POST_SNAPBACK}>

Hot FM е Радиото и се слуша онлаин разбирасе.....

Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радио Едно! Защото пускат музика така да се каже, а не някакви модерни комерсиални боклуци.

Не че се кефа на поп музика от 60-70s, но просто го предпочитам пред другите радия

Редактирано от xsakex (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Абе Ретро радио си е добро, съгласен съм и за Jazz FM. Ама това не пречи да слушам и друго /разбирай нещо на CD/, щото само с радио не се живее.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дарик,има от всичко по малко.За мен радиото не е само музика а и обазователни предавания,новини,спорт,журналистически репортажи и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

rfi предаванията на български. супер алтернатвна гледна точка дават, много близка до моите разбирания. т.е. нещо от сорта "щатите и брюксел sux" ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FM+ - много е семпло, пускат хубава музика, новините са сбити и не те занимават с глобални проблеми, защото твоите са си достатъчни :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

съществува големия проблем(поне при мен, защото съм от плевен), че тук има само някои от споменатите радия(в интерес на истината романтика не съм го и чувал sad.gif )иначе ретро...докъм 12 вечер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Радио Едно! Защото пускат музика така да се каже, а не някакви модерни комерсиални боклуци.

Не че се кефа на поп музика от 60-70s, но просто го предпочитам пред другите радия

<{POST_SNAPBACK}>

Там едни и същи песни си въртят :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

City и FM+

макар че повече предпочитам компа пред тях. Не се осещат как пускат за половин час едно парче 2 или 3 пъти :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за City, макар в Асеновград да не се хваща чак толкова добре. А иначе слушам FM+ и Катра Фм също :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички ваши любими песни, радио едно!

По-рано беше много зле. Имаше и хубави хитове, но пускаха всяка песен само по един път на ден, а това беше много гадно. Но сега 99% е само готина музика и го слушам почти нонстоп. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах за Fresh, защото там има от всичко - музика (повечето песни ги слушам с голямо удоволствие), новини (представят ги кратко и ясно) и добри коментари, игри и теми. Иначе радио слушам редовно от една година и мога да кажа, че съм очарована колко интересно може да бъде :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване