Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Първи осъден за псувня

Препоръчан отговор

Буйна госпожица отнесе първата присъда в България за псувня. 100 лева глоба наложи съдът в Русе на 18-годишна мома вчера. В 4,45 ч сутринта в събота О.М. и приятелят й влезли напушени в закусвалня на бул. "Борисова". Седнали на разположените отвън масички. Госпожицата вдигнала бесен скандал на продавачката заради сметката. Тя така крещяла, че вдигнала на крак хората, живеещи в блок "Вяра". Събудила целия квартал. Продавачката в заведението за бързо хранене останала любезна до мига, в който девойката започнала да я псува и да заплашва. Една от служителките натиснала паник-бутона. Минути след това се появили полицаите от I РПУ. Наложило се униформените буквално да изнесат буйстващата девойка, за да я откарат в ареста.

На сутринта госпожицата бе изправена пред съда. Тя получи административно наказание по Указа за дребното хулиганство. Това е първа присъда за псувня. Русенските магистрати я наложиха за отрицателно време.

Източник: Стандарт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това пък ми едно от най-отвратителните неща - момиче да псува като каруцарка ( и все пак е по-добре от пияно момиче ), просто от страни е супер грозно! Добре са направили като са й ударили една глобичка (която никак не е много като стойност - 100 лева!) да видим сега дали ще продължава в същия дух :newspaper:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това пък ми едно от най-отвратителните неща - момиче да псува като каруцарка

То пък момче да псува защото е много по-хубаво и приятно нали? Същата работа е. Аз предпочитам пияно момиче отколкото такова да псува, някой хора имат весело пиянство, докато псувнята винаги звучи грозно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То пък момче да псува защото е много по-хубаво и приятно нали? Същата работа е. Аз предпочитам пияно момиче отколкото такова да псува, някой хора имат весело пиянство, докато псувнята винаги звучи грозно.

<{POST_SNAPBACK}>

Естествено, че не е по-добре момче да псува, и все пак е някакси по-приемливо, поне според мен. А за пияното момиче - нямам в предвид такова, на което пиянството му е весело, а на такова, което брутално се напива, повръща, носят го на ръце до тях, защото не може да върви и т.н. - това за мен наистина е мноооого грозна гледка, защото самото момиче мога да го оприлича единствено с термина "парцал" или "боклук" ! Но не твърдя, че пияното момче кипи от очарование :huh: Но мисля, че се отклоних от темата, за което малко се извинявам :newspaper:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е БРАВО на тея, които са я осъдили :yanim::yanim: просто си представям отстрани колко грозна гледка е била!! :)

а това за разделението момиче - момче.. и в двата случая е просташко и хич не е приятна гледка :angry: просто момчетата сме ги виждали по-често в такива изблици и състояния и затова може да се каже, че е "по-приемливо"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колко е мила......

бих еб*ла майката biggrin.gif хахахахахахаха

да живеят цигарите,алкохола,тревата и ваобще всичко от което ти става кеф biggrin.gif

ще повърна angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
колко е мила......

да живеят цигарите,алкохола,тревата и ваобще всичко от което ти става кеф biggrin.gif

ще повърна angry.gif

<{POST_SNAPBACK}>

ако обичаш въздържай се от такива коментари..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
колко е мила......

ще повърна angry.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Давай,ама не и тук :yanim:

В Калдата не се говори така,да не говорим за друго...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай,ама не и тук :yanim:

В Калдата не се говори така,да не говорим за друго...

<{POST_SNAPBACK}>

защо?какво съм казала

дори цензорирах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FeyGirl ако искаш можеш да навестиш раздела "Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта", тема > "Наказани потрбители".. за да поохладиш малко страстите! :yanim:

или направо хвърли един поглед на правилата на този форум.. няма да ти е излишно ако имаш намерение да останеш тук..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
FeyGirl ако искаш можеш да навестиш раздела "Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта", тема > "Наказани потрбители".. за да поохладиш малко страстите! :yanim:

или направо хвърли един поглед на правилата на този форум.. няма да ти е излишно ако имаш намерение да останеш тук..

<{POST_SNAPBACK}>

oooooooo я моля ти се :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами тогава недей

<{POST_SNAPBACK}>

:wors: мноого се отклонихме от темата!

Но по темата да кажа и аз две думи!

Според мене наистина момче да се напие е по нормално отколкото момиче!

По принцип мъжките органи са малко по-груби и за това мисля че е по нормално все пак това си е мое мнение! :wors: :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

А според мен да осъдят някого че е псувал е глупаво, всеки псува няма човек които да не се е ядосал за нещо и да не е удрял по една дългаааа благословия дори и на ум. Това си е заложено в нашия Балкански ген :nono: така че за мен си е нормално.

А по повод на пиенето и пушенето май май момичетата взеха да надминават момчетата, това са моите наблюдения.

п.с. Сега очаквам много ядосани потребители които не са на моето мнение, е даваите чакам, но без псувни еи и сърдене :angry: това си е мое мнение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А според мен да осъдят някого че е псувал е глупаво, всеки псува няма човек които да не се е ядосал за нещо и да не е удрял по една дългаааа благословия дори и на ум. Това си е заложено в нашия Балкански ген :nono: така че за мен си е нормално.

А по повод на пиенето и пушенето май май момичетата взеха да надминават момчетата, това са моите наблюдения.

п.с. Сега очаквам много ядосани потребители които не са на моето мнение, е даваите чакам, но без псувни еи и сърдене :angry: това си е мое мнение

<{POST_SNAPBACK}>

Остана сега да се изцепиш че е нормално да събудиш квартала със псувните си и ще избиеш рибата край Каварна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За събуждане на квартала с псувни нищо не съм казал, виж с музика е по вероятно.

Ама обяснете ми като на тъп и глупав човек(защото най вероятно съм такъв , това ще кажат тези които ме познават) не е ли тъпо да осъдят някои защото е напсувал друг човек. Това са само думи, виж вече ако му е посегнал и го е пребил тогава да, ама за една псувня ..........................

Абе за мен е тъпо, това си е моето мнение, всеки разбира нещата по различен начин , аз изказах моя по този въпрос.

Редактирано от DAVIDOV (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За събуждане на квартала с псувни нищо не съм казал, виж с музика е по вероятно.

Ама обяснете ми като на тъп и глупав човек(защото най вероятно съм такъв , това ще кажат тези които ме познават) не е ли тъпо да осъдят някои защото е напсувал друг човек. Това са само думи, виж вече ако му е посегнал и го е пребил тогава да, ама за една псувня ..........................

Абе за мен е тъпо, това си е моето мнение, всеки разбира нещата по различен начин , аз изказах моя по този въпрос.

<{POST_SNAPBACK}>

Не е тъпо да осъдят някой за псувня.Да оставим за сега неща като неморално държание. Но човек има една чест.Никой няма никакво, ама никакво право да накърнява честа и достойнството на когото и да било.

В минали години за къде по дребни обиди са се водели войни,та камо ли ако е откровена псувя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок така да е но аз искам да попитам следното

Когато някои се ядоса на друг какво е първото нещо което прави?? Удрят си по една благословия и в повечето случаи се свършва само с това и всеки си заминава по живо по здраво.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Много е грозно момиче да псува, та

камо ли на висок глас, а ако крещи

бих й шибнала един як шамар.

Тъпо е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро съм съгласен с Давидов. Няма човек, който да не е псувал. Без значение жена или мъж, момиче или момче. Дори петгодишните хлапета псуват като каруцари (което наистина е грозна гледка де), та какво остава за другите. Аз също съм псувал много пъти, сестра ми ме конкурира доста успешно, но иначе не бих казал, че сме простаци. Всяко нещо си има причина и време. Но в случая става въпрос за публичен скандал, за нарушаване на обществения ред, а и момичето не е било особено адекватно. Но чак пък да я съдят? Можеха просто да я изгонят от заведението, щом не е нанесла никакви материални щети, са нямали право да я арестуват.

DeadSmurf, между другото, ако шибнеш на някого шамар повече би имал право да те съди, отколкото ако го напсуваш. Макар че и аз понякога изпитвам подобни желания cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване