Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

До кога ще ни мачкат нас българите?

Препоръчан отговор

Не мога да разбера защо всички са срещу нас, с какво заслужихме да ни мачкат навсякъде и да ни мислят за хора втора ръка?

И някакви си съдии да затварят очите си за очевидните неща след което да показват жълти и червени картони с такава любов все едно показват снимката на тъщата си?

Аз футбол не гледам, но никога не мога да премълчавам неща които не са справедливи:

Ето го и примера: Нарушението срещу Здравко Лазаров

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

както коментатора казва.."АБСОЛЮТНО НАРУШЕНИЕ".....

повече не мога да пиша , че ме хваща ЯД......... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малка страна сме и на никой не му пука за нас. и е 100% ясно,че съдиите ще подпрат по-известните- няма файда ние да продължаваме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SKY: малка страна сме и на никой не му пука за нас. и е 100% ясно,че съдиите ще подпрат по-известните- няма файда ние да продължаваме

Е добре де, трябва ли на някой да му пука за нас за да сме добре. Не трябва да чакаме на някой да му "пука" за нас, а да се хванем и да се опитаме да оправим нещата сами. Не трябва да чакаме друг да ни оправи проблемите. Мачкането си го има и ще си го има, ние просто трябва да покажем че сме по - добри, въпреки чуждата намеса. ;) А на съдията все някога ще му се наложи да мине и през България ;) . Съдиите ни мразят още преди САЩ'94, а от тогава май ни намразиха още повече biggrin.gif . Но тогава показахме, че със съдии или без, бяхме по-добрия отбор. Така че спокойно, ще си го върнем тъпкано biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КОГА ЛИ?????

нови ИЦО, ЛЮБО , ЕМО , ДАНЧО , КРАСИ ......и т.н. .........../ЕХ , беше време.../ biggrin.gif ...............

НЯМА ДА ИМА ОщЕ 100 години.............и затова си има причини ....., защото горепосочените израстнаха при т.нар. СОЦИАЛИЗЬМ....и имаха здрава основа

....като трудови навици ...и характер и прочие.....режим......това го знам , защото и аз сьм играл футбол ...макар и да не станах професионалист...

а сегашните ....особено тия дето ритат у нас....на 20г. вече се мислят за голяма

работа и карат коли/скьпи/ и т.н. и са все по дискотеките......МЕКО казано /ЛЕКЕТА/......... ;)

Всьщност ....каквато ДЬРЖАВАТА....такьв и ФУТБОЛА............

т.е. ако дьржавата като цяло израстне много / нали.... ЕС... и такива ми ти работи/....тогава и за футбола и вьобще за спорта има шанс да бьде на високо ниво..........

тогава няма да ни мачкат ......а това израстване като цяло / на нацията ...и на

всички сфери на обществото.... / си зависи от НАС и само от НАС...... :eek

а тьпченето си е БИЗНЕС..........кой има кяр от 5-6 хиляди БЬЛГАРИ да останат

в Португалия .... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами ето че не само нас ни мачкат.видяхте италианците по какъв БРУТАЛЕН начин си тръгнаха от Португалия.просто това си беше подигравка.не че съм за тях,но направо им съчувствам.представете си на нас ако ни бяха спогодили такъв номер - ми щяхме да вдигнем вой до небесата.а това е Италия- почти сигурен финалист и основен фаворит за трофея! честно не ми се вярваше тея скандинавци така да се избазикат с цялата футболна общественост изобщо....ми само като следите развитието на двете срещи и да не сте Сашо Диков(мале кат се сетих за него, той пък как ще обсъди) ви става ясно къв цирк разиграваха по комшийски.отрано датчаните си поведоха, за да имат време за повечко голове.веднага след като рабраха че ние водим на полувремето, шведите побързаха да си изкарат дузпа за да стане още по-интересно.италианците пък тогава съвсем се изпопритесниха горките и с цената на всичко ни набутаха(доста нелепо) голче.викингите решиха да поуспокят малко темпото и да запазят развръзката за по-късно, та след 20-на минутки Дания поведе.оттогава адзурите се хвърлиха лудо напред и само това, че играеха срещу нас позволи на Буфон да не вади топки като трети вратар на юношески отбор (демек през 5 минути).но десерта естествено беше най-най.кога освен последната минута е подходящо време да бутнеш буренцето под вече почти повярвалите във феърплея сини манекени.но забележете кога става това - точно след като четвъртия рефер на нашия мач вдигна таблото с 5 минути продължение(без коментар).и северните братя са си казали - абе тея ся ще им дадат някоя дузпа, я ние да не се правим на много честни с това 2:1 и да си цъкнем резултата за който всички говореха преди мача, а именно вездесъщото(изкарано от залаганията) 2:2 !!!

И кво стана - ами всички сме виждали сълзи от радост, едва ли тези на Касано след гола му бяха точно такива.както и на съотборниците му, на треньорския щаб , а да не говорим за хилядите тифози(не че ги чух де :Р ).Как се отива вкъщи без загуба с 2 равенства и победа - ами че това са си чисти 5 точки! Гърция примерно се класира с 4(ние '96 също можехме).Ами аз предпочитам да гледам Дел Пиеро и компания вместо датчани и шведи не само заради сините им очи и буйни коси.Все пак това са едни от най-добрите(а и скъпи) играчи в света!Представете си на тях какво им е, а ние тука направихме баси и коментарите за наште.Еми тях и на световното ги резнаха, ама някой да е направил от това скандал, някой да се е отказал да ги поддържа повече?!

Каквото и да стане в следващите дни, този двубой остава в историята.

А на лъвовете браво за мъжката игра в този мач без значение за нас - заслужаваха си най-мако точицата.Вкарахме и гол, макар и от дузпа, но поне за няколко минути българите изживяхме положителните емоции, които липсваха в последните десетина дни.

П.С. Представете си утрешните обедни спортни новини по Бтв:

"След обстойно разглеждане и дискусии относно футболната среща между Швеция и Дания 2:2, беше решено отборите на тези две страни да се дисквалифицират поради уронване престижа на футболната централа а и спорт и феърплея като цяло.Вместо тях във следващата фаза отиват Италия и България като отпаднали от същата група."

а пък там сме със старите си познайници чехите, и на тях ще им го върнем.добре че немците ще се разминат със нас, щото знаят кво ги праим на четвъртфинали!

малко шегички като за края и това е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Venomcho...............много добро изказване......БРАВО........

как не те заболяха прьстите...... biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Venomcho...............много добро изказване......БРАВО........

как не те заболяха прьстите...... biggrin.gif

ами кво да ти кажа, просто бях още под въздействието на мача.а като ти се дигнат разните му адреналини, тестостерони и там подобни сложни термини biggrin.gif

мъжете знаеш, че не чувстваме умора :cheers

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малка страна сме и никой не ни познава във големия футбол.А пък ние самите се избихме заради Левски-Цска.Затова България ще се остане така поне 10-15 години не сам песимист но така ще бъде.Докато нашата политика не отдели пари за спортни площадки и школи аз не виждам развитие на Българския футбол. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Малка страна сме и никой не ни познава във големия футбол.А пък ние самите се избихме заради Левски-Цска.Затова България ще се остане така поне 10-15 години не сам песимист но така ще бъде.Докато нашата политика не отдели пари за спортни площадки и школи аз не виждам развитие на Българския футбол. :)

Откъде я изрови тая тема бе ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле то пък било за футбол. Мачкат ни от всякъде не само в футбола. Щото сме прост и загубен народ и търпим едни и същи боклуци да ни управляват. А така създаваме лошо впечатление на запад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...