Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся компютър за Юго Флорида 1.3i, 1991 г.

Препоръчан отговор

здравейте,

имам автомобил Юго Флорида 1.3i, 1991 г., пълен инжекцион

повреди се, и след като беше проверен от монтьор, се оказа, че компютърът е излязъл от строя

тук ми е големия проблем

нов компютър е доста скъп, над 1000 лева

аз съм от Бургас, а тук има само 3 такива коли и едно такси, ама то е по-нов модел

така че вероятността да намеря компютър втора употреба е нулева

автомайсторът, който се зае с колата звънял на автоморги в Стара Загора и Пловдив,

но засега от никъде не са му се обадили, че се е появил компютър

и това може да не се случи скоро

ако някой от вас има представа, дали може да се намери компютър за такава кола,

независимо в коя част на България е, моля ви да пише

или да ми дадете някакви сайтове, където се продават авточасти, незнам вече къде да търся

или софиянци, ако са по-ориентирани в кои автоморги може да се намерят части за такива коли,

ако могат да помогнат с информация

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

компютърът на колата е BOSH,

ако знаете някои фирми, които са специализирани във внос на компютри за коли втора употреба

пишете ми на лична, да не излезе, че правите тука реклама на фирми

ако някой нещо знае

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали няма да стане от някоя италянска кола ,да бьде сьщата кобатура , дори номера по бош да не отговаря . Слагал сьм на сеат компютар от ауди ! Новите застави се правят по фиат пунто !

Редактирано от iliann69 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване