Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за навигация (merged)

Препоръчан отговор

Наскоро си купихме кола, която има навигационна система. Всичкото хубаво обаче диска, който варви в комплект с колата е за Италия. :hush:

Та да си дойда на въпроса: Може ли някой да ми каже от къде да си изтегля диск за България (ако изобщо има такова нещо) или поне да ме насочи къде мога да търся.

Благодаря предварително на всички :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

У нас за съжаление,все още няма навигационна система и съответно няма и дискове с карти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо време защо не попитате във фирмата, от която сте закупили устройството.

Може също така да погледнеш тук - http://www.gps.bg/bg/main.php

Тук пише, че продават карта за България - http://vitotechnology.com/en/products/mapofbulgaria.html

и тук - http://www.devbuzz.com/pg/2614439.asp

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Някой би ли ми казал коя е поддържащата програма за Том Том навигатор. Дръпнах си програмата но ми изписва че нямам поддържащата за да мога да я инсталирам. Моля ако някой може да помогне или поне да ме насочи към място откъдето мога да я дръпна.

Предварително благодаря на всички които ще ми помогнат :P

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Програмата  за PocketPC ли е или мобилен телефон? Коя верся?

За PPC ти трябват самата програма (около 2МБ), драйвера за GPS (ТомТом ползва собствен, без него не става), гласов пакет и естествено карти. Обикновено вървят в комплект, но може и картите да ги няма. Ако нямаш нито една карта инсталирана програмата няма да зареди.

Дай повече подробности за да може адекватно да ти момогнем.

<{POST_SNAPBACK}>

Програмата е за РРС, гласовия пакет го имам, картите също. Версията е ТомТом навигатор 5 Европа. Има някакъв крак....Проблема е че преди да започне да инсталира ми казва че няма поддържаща програма, само за тоя драйвер се чудя имам ли или нямам, може и там да е проблема. Ако можеш да ми помогнеш добре ако не ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...

тарся програма която да се инсталира в лап-топ без GPRS да варви,навигационна система да показва от точка до точка избрания маршрут.ако има такаква или подобна спешно :eek::eek:

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може би имаш в предвид GPS?

Погледни тука:

http://pocketbulgaria.com/forum/viewforum.php?f=26

обсъждани са такива програми и има линкове от където можеш да ги теглиш.

Поздрави.

Благодаря ти много точно това ми трябваше :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кремена, може и без специални програмки, пробвай това ? Достатъчно е да имаш компютър и интернет. Ето как изглежда най-бързия маршрут Сливен-София

Има и нокътчета за най-важните точки от маршрута, маршрута е точно до центъра на София, дори разстоянията между отделни точки, лупа и т.н. Е, аз му зададох Сливен-София а програмата ми ги подреди в обратен ред ама ще го преживеем.

Тази интернет версия и сайт е позната всички, теглили си през годините Microsoft Encarta biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове,помогнете ...дайте една истински хубава програма за GPS Навигация!!!Моля ако някой има представа ...да даде линкче!

Нещо като Auto Route 2005/06 ако има и по-добра споделете!

Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В моемента тече цялата процедура по заснемане на територяита на страната ни. Ортофотоснимките ще бъдат готиво до първото тримесечие на 2007 година. Дори и да намериш такива снимки качени в програма те никак няма да съм подробни. Изчакай още малко. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пичове,помогнете ...дайте една истински хубава програма за GPS Навигация!!!Моля ако някой има представа ...да даде линкче!

Нещо като Auto Route 2005/06 ако има и по-добра споделете!

Благодаря предварително

"Истински хубава програма" - пробвай iGO или Navigon.

Ако ти трябва обаче с читави карти за България - това е друг въпрос. Тогава пробвай Route 66 или Destinator. Става и Teletype, но самата програма е скапана, затова пък доста голяма част от страната е покрита. TomTom имат също версия за БГ, но е много стара и неточна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

Здравейте! Търся програма за навигация.Казва се Route Logix .Ако някой знае от къде може да се дръпне свободно,много моля да ми пише.Благодаря предварително на всички,които могат да ми помогнат :ph34r:

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...
  • 7 месеца по-късно...

Здравейте,трябва ми някакъв софт за навигация(ще го ползвам повечето като карта) с лаптоп из Европа(предимно централна и тука Балканите) колкото е възможно да са по подробни картите.Пробвах Microsofu Autoroute 2007 ,но не ме задоволява има много не актуални адреси.Ако знаете нещо по-добро моля споделете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване