Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Хендс фрий за Alcatel OT-E801

Препоръчан отговор

Някой да знае къде има такива хендсфрий-та за е801 претърсих сумати магазини и само като спомена Алкател и директно "Нямаме". Ако има и да се купят онлайн още по - добре, ако ли не някой магазин в Варна би свършил същата работа. Мерси !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой да знае къде има такива хендсфрий-та за е801 претърсих сумати магазини и само като спомена Алкател и директно "Нямаме". Ако има и да се купят онлайн още по - добре, ако ли не някой магазин в Варна би свършил същата работа. Мерси !

Е e801 не е ли със конектор като на 511/512 (2.5мм)? Защото имам хандс-фрии за него, и мога да ти кажа какво да търсиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

И аз търся слушалки за алкател, но моя модел е ОТ-С 825. Чувал съм, че жаковете са еднакви. Търся от много време хендс фри, но уви все не намирам, ако може някой да помогне ще съм много благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Алкател беше с Mini-Usb нали ? Като идеш в някой магазин може да пробваш хендсфри, което е за Моторола, пак е с мини юсб и може да стане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Аз все още не съм намерил и евентуално си мисля за запояване на жици и т.н. ...Алкател - никога повече..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Аз все още не съм намерил и евентуално си мисля за запояване на жици и т.н. ...Алкател - никога повече..

ха и аз съм с C717 пак с мини ЮСБ изход и най гадното е че тва от моторола не стаа със запояването също не се справих защото мини ЮСБ то има 5 изхода а като срязах преходника в него имаше само четири кабела(навремето като ми се скъса оригиналното хендфрии го изхвърлих като пълен идиот). та са надеждата ми е някой да каже онлайн магазин щот аз така и не успях да намеря никаде!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване