Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

6-годишна се сгоди за 17-годишен в Румъния

Препоръчан отговор

6-годишна се сгоди за 17-годишен в Румъния

0000047651-article.jpg

Момиче от ромски произход на шест години се сгоди за 17-годишен младеж по време на церемония, която бе строго контролирана от полицейски служители.

Това съобщиха от кметството на селището Рамниселу в Румъния.

Родителите на двете деца поели писмен ангажимент пред полицията и служител на социалните служби, че двамата млади няма да живеят заедно и няма да имат сексуални отношения, докато момичето не навърши 15 години.

Преди това представители на местната дирекция за защита на децата отидоха на място, за да се опитат да убедят двете семейства да се откажат от идеята за годеж на децата им, но усилията им бяха нaапразни.

Говорителят на организацията съобщи, че браковете между непълнолетни са често срещано явление в Рамниселу.

„Около 12 момичета станаха майки на 11,12 и 13-годишна възраст и в момента са подложени на наблюдение от социалните служби“, уточни той.

Източник:dnes.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Годеницата ще навърши 15 чак след 9 години, тогава момъкът ще е на 26, та се чудя колко ли чужди плета ще прескочи докато го допуснат до момата (все още?).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Циганска му работа... Момичето ще има ли изобщо избор в живота ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви разбирания имат само за живота-не е истина

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В дешно време ромите какво ли няма да измислят.. тука се женят на по 12-13 години.. въобще и не се учудвам..

А дали момчето ще бъде верен на годеницата си !? biggrin.gif:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука ромите са доста напред с материала. Женят се на 12-13 години, а на 16 вече второ дете чакат. На 30 стават дядовци. Хмм сега ми става ясно, защо само ако си ром можеш да станеш пра-пра дядо biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз преди няколко години бях чела статия за най-младата прабаба в целия свят....жената тогава е била само на 40 годинки. Ставаше въпрос за Индия и че там браковете се сключват, когато младоженците са на по 10-12 години. Минеш ли малко над тази възрастова граница, става много трудно да си намериш брачен партньор. Като гледам, от Индия традицията май дойде и при нас ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз преди няколко години бях чела статия за най-младата прабаба в целия свят....жената тогава е била само на 40 годинки. Ставаше въпрос за Индия и че там браковете се сключват, когато младоженците са на по 10-12 години. Минеш ли малко над тази възрастова граница, става много трудно да си намериш брачен партньор. Като гледам, от Индия традицията май дойде и при нас ;)

Ами,аз вече сигурно съм стара мома ;) Те ще ми се подиграват,ако разберат,че на 16 още не съм омъжена biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам как така някои може да се намеси в живота на друг и да решава бъдещето му вместо него...емии май наистина си е циганска работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...