Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Теглене от data.bg (от чужбина)

Препоръчан отговор

Може ли да се подкара дата.бг в чужбина?

Редактирано от kal (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха тя от България е недостъпна за почти всички доставчици че от чужбина ли :clap:

Аз по принцип оттам правя средна скорост 0.1к

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На нашият доставчик от там е един от най-бързите доунлоди.Пробвайте тези проксита.Или в гоогал напишете примено proxy list bulgaria.Предполагам, че ще се намерят български проксита през които да можете да минете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
На нашият доставчик от там е един от най-бързите доунлоди.Пробвайте тези проксита.Или в гоогал напишете примено proxy list bulgaria.Предполагам, че ще се намерят български проксита през които да можете да минете.

<{POST_SNAPBACK}>

Да има български фрее проксита, ама не става- какво ли не съм пробвал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз пробвах цял куп неща, но нищо не става. Форумът (който е боза) се вижда, но не и сайта. Ако измислите нещо драснете едно ЛС, ако не е проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ясно , че варианта е да се мине през Прокси ама никой не дава.

Между другото ostavime имаш АВАТАР , който върха. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то, който и да знае работещо прокси не го споделя с други, за да не го товари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля че доставчиците плащат за датата и затова неможе да се влиза ,но от време навреме из форума на датата се мотат и някакви

македонци,значи има и някакви други възможности

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли да се подкара дата.бг в чужбина?

<{POST_SNAPBACK}>

Saiber,

Ако не са файлове от лично естество, които си качил в data.bg, що за чудо търсиш, че да го няма из нета и да си го доставиш? Ако си решил да upload-ваш, в световната мрежа има доста места за целта при определени условия.

Подобен въпрос е болка на всеки българин излязъл в чужбина.Не, няма как да я подкараш като се има в предвид съдържанието на data.bg, иначе може да се "наслаждаваш" на форума й.

Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Saiber,

Ако не са файлове от лично естество, които си качил в data.bg, що за чудо търсиш, че да го няма из нета и да си го доставиш? Ако си решил да upload-ваш, в световната мрежа има доста места за целта при определени условия.

Подобен въпрос е болка на всеки българин излязъл в чужбина.Не, няма как да я подкараш като се има в предвид съдържанието на data.bg, иначе може да се "наслаждаваш" на форума й.

Поздрави

<{POST_SNAPBACK}>

Аз например си намирам каквото ми трябва в интернет. Обаче също така ме интересува/ше дали може да се влиза в сайта на дата.бг - ей така просто за спорта :):) и защото съм им лют фен.....

Знаеш че с Р2Р програмите и торент можеш да си намериш каквото искаш (аз поне така), и не разбрах какво чудно има , че някой иска да влезе в сайт като този на датата.

Ако не беше сложил това Израел щях да си помисля, че приказваш така защото си мислиш "Бе тия капути не стига , че са в чужбина , ами са и нагли да искат да влизат в ДАТА.БГ. Да са мислили преди да ходят там"

Майтап , бе :eek:

Щом не може, не може. Ама нали поне може да се търси решение?

Лек ден!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако не беше сложил това Израел щях да си помисля, че приказваш така защото си мислиш "Бе тия капути не стига , че са в чужбина , ами са и нагли да искат да влизат в ДАТА.БГ. Да са мислили преди да ходят там"

Майтап , бе :P

Щом не може, не може. Ама нали поне може да се търси решение?

Лек ден!

<{POST_SNAPBACK}>

А за капутите моля, моля cool.gifcool.gifcool.gif

Те за това са администраторите по съответните форуми или арменският поп.А и IP-тата също-български или чуждоземски.Това с прокситата е като онова с ветровете дето ще те брулят на бяла кобила.Иначе ако Израел е проблем, слагам от раз Нова Зеландия. cool.gif

От спорт поне мускули се прави, ама щом е за спорта нека направо в NASA или поне в един FBI да се джурнем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра идея ! :P

Но сравнението е неуместно.

Ако си разбрал, че Израел е проблем - грешка.

Стремеж за увеличаване на знанията и прогрес ! Разбира се щом си навън не може да не си забелязал, че ние българите предпочитаме да да си пазим знанията за нас щото знае ли се ? Някой току виж ни изпреварил. Е аз не искам да съм такъв.

..... Това е друга тема cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Знаеш че с Р2Р програмите и торент можеш да си намериш каквото искаш (аз поне така), и не разбрах какво чудно има , че някой иска да влезе в сайт като този на датата.

Можеш ли да ми дадеш линк за Serious Sam 2, но да не е от БГ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ми дадеш линк за Serious Sam 2, но да не е от БГ?

<{POST_SNAPBACK}>

Serious Sam II @Linkos.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш торент ли?

Не съм много по игрите но виж тук

или тук

Редактирано от Castigado Pantockrator (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.

Свалям със 220-230 Kb. от сайта, който ми даде, което е сравнително бавно, но съм ти истински благодарян за линквете. За няколко часа ще я дръпна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе много голям стана офтопика ...

Да се върнем към темата - намерих страничка с BG Proxy-та - http://f-bg.net/Others/proxy-bg.htm.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то странички дето викаше един: Колко кажеш все са малко.

Въпроса е какво работи, а за сега аз работещо прокси не съм намерил.

А, и най-важното. То линка, който си дал не работи пък камо ли другото. :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Така и не разбрах някой "подкарал" ли е data.bg в чужбина. Сестра ми живее

в New York и казва че не може да влезе в нищо BG.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Пет месеца съм в чужбина и опитах какво ли не. Може би пробвах около 50 проксита, но не се получи с нито едно. Мисля че е почти невъзможно. Ако все пак някой съумее да я подкара, нека сподели с нас как става. Мерси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И каkво толкова уникално в data.bg има, а в интернет да го няма, след като всичко в датата е довлачено от същия този интернет? Ако е заради поредния албум на Кондьо или Азис или снимки на Лили Иванова разбирам тегобата.Световният интернет тях не ги бръсне за слива...па даже и без тази дата аз успях да чуя новия албум на Мишо Шамара.Голямо псуване, голямо нещо. Всичко останало е с дни преди датата, щото като чета upload-ърите с какъв запек теглят нещо по няколко дни, та да може датата да блести. Data.bg не е internet, тя е еthernet.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване