Фантастичен

Възможно ли е лечение на пърхот ?

36 мнения в тази тема

Ползвал съм от скъпи по скъпи препарати като Низорал шампоан така сега нямам да изброявам , пърхота не може ми падне или ако падне то трае само 1 2 часа кажете някое лечение , лекарство или каквото и да било ще го купя само и само да се излекувам бях на доктор и ми изписа Низорал 3 месеца ползвах не 1 и така и не ми падна ? Вие сте наред , благодаря.

Редактирано от Trichocephalus
    редактирано заглавие (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ползвал сам от скъпи по скъпи препарати като Низорал шампоан така сега нямам да изброявам , пърхота не може ми падне или ако падне то трае само 1 2 часа кажете някое лечение , лекарство или каквото и да било ще го купя само и само да се излекувам бях на доктор и ми изписа Низорал 3 месеца ползвах не 1 и така и не ми падна ?

Вие сте наред , благодаря.

Купи си низорал хапчета 1 брой се слага в 30 мл.шампоан.Вземи си бебешки шампоан 200 грама и сложи вътре стрити 6 хапчета.Подейства безотказно на всичките ми приятели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ползвал сам от скъпи по скъпи препарати като Низорал шампоан така сега нямам да изброявам , пърхота не може ми падне или ако падне то трае само 1 2 часа кажете някое лечение , лекарство или каквото и да било ще го купя само и само да се излекувам бях на доктор и ми изписа Низорал 3 месеца ползвах не 1 и така и не ми падна ?

Вие сте наред , благодаря.

Според мен си вземи нещо по-натурално като състав...Примерно нещо от този род...

И нещо важно, добре е първо да се останови какъв точно е пърхута: мазен, сух?!И от там на татък да се предприеме лечение...

Нещо важно искам да спомена, жажно е с какво се храниш това определя и здравето на кожата, скалпа и т.н.

Яж месо, а не кренвирши или пиле...Яж телешко, свинско, агнешко това са месата и риба също...

Грижата да тялото от вътре, показва състоянието на кожата и скалпа отвън...Ако е здраво и добре хранено тялото това се отразява и на външния вид на човека, на неговата кожа, коса, нокти, ако щеш и тен на тялото..

Успех и препоръка вземи си някакви хранителни добавки, като например това тук...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Купи си низорал хапчета 1 брой се слага в 30 мл.шампоан.Вземи си бебешки шампоан 200 грама и сложи вътре стрити 6 хапчета.Подейства безотказно на всичките ми приятели.

Не виждам смисъла след като съм ползвал Шампоана.

Редактирано от Magical_WaRFIedal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм чул да се е излекувал някой от тая напаст. Ама за компании, които просперират от това - да :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм чул да се е излекувал някой от тая напаст. Ама за компании, които просперират от това - да :)

То май накрая така ще излезне. :inlove1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Посъветвайте се с дерматолог.Пърхотът не е еднозаболяване а проява на различни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз използвам един шампоан,който не е много разпространен,препоръчка ми го една аптекарка.От тогава казах сбогом на пърхота.Името му е Keraplant,струва 10 лева.Нанася се на главата, и се оставя да стои 3 минути(тва го правиш докато си под душа),и след тва се измива главата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

nizoral хапчето не помага... Хед енд шоудърс също не помага... катранлив шампоан не помага... Сега съм с някъв медицински, подари ми го една от учителките в университета - не помага... Посъветваха ме катранлив сапун - кат свърши шампоана ще пробвам и сапуна... На 22 години дъм, от доста време се опитвам да се боря с тва бялото (за пърхут говоря) и нулев успех... Това, което е подействало при другите - при мен почти няма ефект... Ако се измисли нещо - давайте го насам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

антисеборин, на виши също има един специален, за който съм чувала много добри отзиви (И от фризьорката ми). И още един, който вече не го помна, като сетя ще го напиша...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Акцента във въпроса пада върху думата лечение, а не самолечение! Ако искаш да се излекуваш от нещо трябва да ти бъде поставена точна диагноза, от специалист, а после идва и адекватно лечение. Не всеки бял .... как да го кажа снежец по раменете ти е пърхут. Може да е мноооого други неща, за това ако искаш да си помогнеш вземи истински мерки преди да е станало хронично и да ти се наложи да го мъкнеш цял живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре е веднъж седмично да спиш с намазана глава с олио или зехтин.На сутринта се измиваш с шампоан. Гаранттирани резултати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай със Себорал(Seboral forte).На самата опаковка има указания как и кога да го използваш.Аз съм доволна от резултатите,а не е и скъп.Дано подейства и при теб.Все пак не е лошо да се консултираш и със специалист... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вземи си български шампоан.Един син на Евтерпа е май.И в комбинация със Себорал (би трябвало да е спирт) трябва да се оправиш.Къпеш се с шампоана (защото иначе трябва с домашен сапун, а не мисля е е по - приятно) и се мажеш всеки ден със спирта 2 пъти (на памуче слагаш от него и го втриваш в корените).И така 2 - 3 седмици, а после само след като се къпеш един път докато не изчезне пърхута :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

лятото пострижка "0" номер да ти се изпече главата хубаво да се затопли времето и аз ще прилагам тоя метод

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

лятото пострижка "0" номер

да ти се изпече главата хубаво

да се затопли времето и аз ще прилагам тоя метод

Ужас грозна картинка гологлав мъж! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лечението иска жертви ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Та... вече ми изчезва но не с низорали и някфи минерали ами с някакъв спецялен шампоан и ми казоха че след като ми изчезне пърхота да не си мисля окей всичко е до там , пърхота е заболяване при което отново се поражда а шампоана го поразява за определено време и така ... все пак това не е някакво тежко заболяване на седмица се къпя по мин 4/5 пъти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имах пърхут години наред и все не можех да го махна, ходих и по доктори, ама без полза, мазах се с всевъзможни боклуци, катранен сапун, какви ли не прехвалени шампоани, спиртни разтвори, Низорал... Премахнах го за нула време с противопърхутен шампоан на Ревлон, който ми препоръчаха в една аптека във Варна преди години - свърши прекрасна работа, отдавна забравих за гадния сърбеж по главата. Сега си ползвам поддържащо Wash&Go против пърхут, но съм ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай шампоана SELSUN BLUE, всъщност синьото значи вида на косата, за която е предназначен, в случая BLUE за нормална и мазна коса. Преди доста време пробвах какво ли не, уви. Добре, че приятел ме насочи към него. При миене на косата втривай добре в корените. И слагай по-малко, че страшно много се пени! След изчезването на пърхута се мия с него веднъж на 2 седмици профилактично. От поне 4-5 години го ползвам и съм хипер доволен!!! От тогава не помня да съм имал "сняг" в косата! Ефект очаквай след максимум 2 седмици. Цена, много зависи откъде го купуваш, ориентировъчно около 12 лв, опаковката е 200мл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво рекламират по телевизията? Препарати и всевъзможни средства за лечение на:

- плешивост (алопеция)

- намалена или липсваща потентност

- наднормено тегло

- артрози

- пърхут

Това е сигурен признак, че са все още нерешени проблеми.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мъже и жени вчера забелязах че имам пърхот не е много но е адски гадно да имаш пърхот ... уж шампоаните махали пърхот но за мене това са пълни глупости можете ли да кажете с какво да правя че да изчезне пърхота

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мъже и жени вчера забелязах че имам пърхот не е много но е адски гадно да имаш пърхот ... уж шампоаните махали пърхот но за мене това са пълни глупости можете ли да кажете с какво да правя че да изчезне пърхота

Защо не прочетеш първо мненията в темата, преди да питаш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз по принцип нямам пърхут, но съм забелязал, че като почна да си слагам гел и като почне да ми се запарва главата ми се появява.... затова гледам лятото и по принцип да не ползвам много, много...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А ти използвай кирилица , ако не я използваш ще имаш страхотен ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход