Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ще ви липсва ли училището?

Препоръчан отговор

Със сигурност няма да ми липсва. Толкова години учиш едно и също ... писва ти!

Ще бъде време да потърся промяната, която няма да ми е излишна! Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох всички мнения в тази тема, и не съм съгласен с повечето от тях. Някои пишат, че не искат да ходят там, други - няма да им липсва. Сигурен съм, че след време, повечето от вас ще променят мнението си. Един приятел казва, че "В училището всички ставаме хора" и донякъде съм съгласен с това. От тези 5-6 години зависи какви ще станете, по какъв път ще поемете. Аз също съм ученик, но за нищо не бих заменил ученическите години. :clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох всички мнения в тази тема, и не съм съгласен с повечето от тях. Някои пишат, че не искат да ходят там, други - няма да им липсва. Сигурен съм, че след време, повечето от вас ще променят мнението си.

Един приятел казва, че "В училището всички ставаме хора" и донякъде съм съгласен с това. От тези 5-6 години зависи какви ще станете, по какъв път ще поемете. Аз също съм ученик, но за нищо не бих заменил ученическите години. :huh:

Хммммммм, не вярвам да си променят повечето мнението си. А и една голяма част от хората, които са писали вече са завършили отдавна и мисля, пределно им е ясно какво им липсва или не. Специално за себе си вече съм написала тук, че няма да ми липсва. Вярно, че едва от година не ходя вече на училище, но не чувствам липсата му! И не вярвам нещо да се промени в близките години!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Аз също съм ученик, но за нищо не бих заменил ученическите години. ;)

Като спреш да бъдеш ученик ще видиш разликата. Тези ти години сега ти харесват, но още не си видял другите. И на това ще му дойде времето. Щом сега ти харесва - радвай се и вземи всичко от това, което ти се дава.

Да, там ставаме хора. Но като излезем от училище продължаваме да учим и да се обогатяваме. Най-малкото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като спреш да бъдеш ученик ще видиш разликата. Тези ти години сега ти харесват, но още не си видял другите. И на това ще му дойде времето. Щом сега ти харесва - радвай се и вземи всичко от това, което ти се дава.

Да, там ставаме хора. Но като излезем от училище продължаваме да учим и да се обогатяваме. Най-малкото...

Продължаваме да учим, ако ни вземът във ВУЗ. Инак продължаваме да трупаме "опит", който също не е излишен(не че, ако ни приемат няма да трупаме).

Ще видим, догодина ще кажа и аз по-компетентно мнение Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е лека забележка за някои подробности, според мен ;)

Момчетата ставаха хора и мъже в казармата, дето я няма, щото я няма и армията и изобщо...

Учим се цял живот но тези весели и приятни години се падат само веднъж в живота... Колкото и да е хубаво после като си голям (дъртичък) и да имаш и най-хубавата работа и шефове Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен определено ще ми липсва :huh: Последната ми година е най-хубавата , но все пак после идват студентските години .. ;) Пак ще има забави ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Самото училище не. Иначе имаше една стръмнинка (до физкултурният салон) на която се устройваше нещо като градска пързалка и се струпвахме да се пързаляме с найлони, докато полираме до състояние на стъкло... това ми липсва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сестра ми сега е 11ти клас. Аз лично не харесвам класа й. Принципно и тя не го харесва. Но откакто започнаха да му виждат края и станаха някак си по-сплотени. И започнаха да си мислят за това какво ще стане като завършат. На моменти забелязвам някаква тъга в сестра ми, която преминава и върху мен. Аз съм едва осми клас. Но пък си харесвам класа. Е, има някои сериозни изключения, но винаги има. Та, като цяло станахме сравнително близки. Ако продължаваме така, до 10ти клас ще ни е трудно да се разделяме дори за един ден. Камо ли завинаги. Сега, във втория срок на 8ми клас си мисля за това какво ще стане след 5 години, а какво остава за тези, дето са 11ти и 12ти клас... Та, на въпроса. Да, ще ми липсва. Е, малко в повече ми идва ученето на моменти, но и без това не може. Охх, като се замисля, ще ми е тъпо и като се разделим за лятната ваканция... пффф

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ... в момента нямам търпение да завършва и колкото по-малко остава, толкова по-нетърпелива ставам ... За сега няма такива изгледи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Гимназията - не. Академията - да. Но пък за сметка на това пак заминавам да уча, така че "училището" като цяло няма да ми лиспва много-много. Да си споделя една мечта: иска ми се цял живот да си остана на 20 и да съм студентка (всеки път в различни специалности и университети, разбира се) :shake_puter: Ама, мамка му и живот...върви си.

Редактирано от Amadea (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
  • 3 месеца по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване