Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Много моля да ми помогнете.

Проблема го направих с Roxio Media Creator 7.5

Купих си DVD-RW-та 4,7GB, но за първи път записвам DVD и го трия, затова стана малък гаф - а именно прецаках 2 DVD-RW диска.

Ако знаете как мога да ги оправя ще съм ви много благодарен!

Дисковете бяха с такава file system: flymouse

Първият го прецаках така - дадох му ERASE DISK - подведен от на NERO натиснах направо "Yes", и ми се прецака - при Roxio се давало FORMAT DISK.

Вторият го прецаках така - дадох му Format - и беше празен, давам му дясното копче на мишока върху него и Eject CD - но тъпото Roxio - си има някви мании и му промени формата и сега нещо не го отваря!!!

вижте настройките за Eject CD - flymouse2 по принцип май трябва да си е "Leave the disc as is"

Сега и на двете DVD-RW-та file system-а им е "Unknown" - НЕ МОЖЕ да се Format-нат или ERASE-нат нито с Roxio нито с NERO и неможе да се записва на тях - пише NO DISC INSERTED!

П.С. Това че казвам че Roxio-то е тъпо - да не ви прави впечатление - то май аз съм тъпия sad.gif и... всичко е заради DRAG-TO-DISC на Roxio-то. Все още мисля, че продукта на ROXIO e по-добрият, но това си е мое мнение.

Ако има значение дисковете са: Digitex DVD-RW, 4.7GB, 4X certified.

Кажете ми ако знаете някаква програма за променяне на file system-а им или как да ги оправя - с Format или ERASE не става - вади ми някъв мазен ERROR!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Roxio 6 и си работи без проблеми. Само че формата е бавно нещо. Затова пък като го изчакаш - нямаш проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм с Roxio 6 и си работи без проблеми. Само че формата е бавно нещо. Затова пък като го изчакаш - нямаш проблеми.

<{POST_SNAPBACK}>

То и 7.5 си е без проблеми - аз съм виновен че прецаках положението, а имате ли идея как да оправя дисковете?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

И аз съм така приятел.От както имам писачката съм прецакал повече от 6 диска.Лошото е че още немога да схвана как точно ги спичам.Просто ей така когато реши и ми затваря емисията на диска и си става обикновен диск. :speak:

Аз по принцип си записвам DVD-тата с Ahead_NeroVision_Express_v3[1].0.1.4.

скоро не съм прецаквал презаписващ диск.

А за тази програмка която говорите как е?Сега я чувам.???

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Roxio e за запис на СД-та, сред най-добрите. Аз имах такава със старата записвачка подарък :}

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване