Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Made in School или Спомен от "даскало"

Препоръчан отговор

Темата за номерата от училище ме накара да пусна тази ;)

Мисля,че всеки има какво да сподели за щуротиите ,който е правил или още прави в училище ;)

Споделете спомените,който са ви останали от тези години,било то смешни или пък тъжни ;) Мак има доста какво да се каже по темата

П.С. Извинявам се ,ако вече има такава тема или е подобна с някоя.Изтриите я.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца завърших училище и все още много ясно си спомням колко беше О Т В Р А Т И Т Е Л Н О . Само при мисълта за него ми се обръщат червата и се изнервям! Но ето една далечна смешна случка, за която си спомням. Веднъж, в първи клас, се напиках, докато играехме ръченица и естествено умрях от срам. Но за щастие скоро забравих неприятните емоции и до ден днешен като се сетя за тази случка ме напушва смях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мдаааа и на мен в сегашното ми даскало ми е отвратително,но в старото имам мн яки спомени

мн ясно си спомням един случай ,в който имахме англ. език при една ужасна госпожа [аз лично мн я мразех и тя мен също..постоянно се заяждаше с мен],а в коридора точно саседната до нас стая не бяха влязли в час и викаха като за световно и тая наща ще се прави на голяма и отива да им се кара.пък те какво правили ...едно момче стъпало в кофата с водата и я разляло точно пред вратата.....и както се сещате влиза тая наща и .. БУМ с краката нагоре :) и понеже всички адски я мразят и като се почна едно хилене и ние в наща стая и те в тяхната...беше мн яко [да не говорим ,че г-жата ест. мн изтъпя :) ]

Редактирано от FeyGirl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, аз пък в 7-8 клас имах една много противна даскалка по история. Жената беше истинска садистка. Тогава си мислех, че нещо не е наред с главата и в последствие се оказа вярно (уволниха я). Та тая даскалка имаше навика да наказва всеки, който приказва в час по следния начин - хваща те за ухото, опъва и върти с всички сили за известно време, след това рязко те придърпва напред и с шамар през главата те връща назад. Лично съм го изпитвал няколко пъти, не е приятно.

А иначе спомени имам много. Един път играехме на една игра в стаята - единия застава на вратата като вратар, а другия рита едно топче в опит да му вкара гол. Обаче веднъж директорката отваря вратата и топчето право в главата й. Добре, че беше пекана и нямаше лоши последици. (а ние наистина яко хамалехме)

Ах, училище, училище... Колкото и да го мразех, сега ме е яд че свърши. Весело си прекарвахме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ух... ние бяхме много лоши ученици... едвам ни траеха сички

Веднъж заключихме биоложката в кабинета и... и я държахме 4 часа там :ph34r:

Иначе на други 3-4 даскала сме им дигали кръвното до толкоз, че да си тръгнат от училище за деня ;)

Иначе даскалото ми липсва - наслаждавайте му се до колкото можете ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

И аз като всички имам доста весели спомени от училище. Много често сме трошели тебеширите на толкова малко парченца, че учителката е подивявала. Имахме навремето един учител, който беше направо ужасен - караше ни щом изпише 2/3 от дъската, да бършем първата половина с мокър и след това сух парцал. На дъската винаги трябваше да има точно определени неща, никой не можеше да гъкне и такива глупости.

Веднъж реших да се избъзикам с една учителка и сложих една огромна гумена тарантула на стола й, обаче тя си седна, нищо не усети и аз по едно време я помолих да стане, че поне да си взема паяка. Сещате се какво стана нататък biggrin.gif

Няма да забравя как в училище в час на курсовия съучениците ми си правеха салатка и сядаха да си пият ракийката с курсовата и много други весели случки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз май някои от щуротиите дето съм рпавила в училище съм ги написала в една друга тема и мисля, че няма смисъл да ги пуиша отново.

Винаги съм имала учители дето многооо да мразя и други дето многооо да уважавам. Е имахме един учител по математика - никой по принцип не го харесва уж много строг ама нкрая почти на всички пише с 1-2 единици по-високи оценки.

Имахме една учителка дето ако сгафиш нещо и те удря с една голяма дървена химикалка(да знаете много боли с нея:)Чух, че май са и откраднали химикалката)

Аааа, как можах да забравя? Хм, имахме една учителка дето се блъскаше в стената, а друга пък ни наричаше недоварени кренвирши:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магариите с гадните даскали са много, сещам се после с къв кеф сме се смели когато те са в кофти ситуация:

1. На един преподавател-сухар му подляхме вода на бюрото, и когато той помоли да го подсушим става един съученик и започва да подсушава с дамска превръзка. В следващия момент се обръща към даскала и му подава друга суха превръзка и му казва "Помогнете и вие да стане по-бързо" :)

2. Най-омразната и "мазна" преподавателка в цялото училище ни беше класна. Та отиваме ние на екскурзия в Трявна, и там свинята дебела такива мръсотии ни извъртя, че ни кара да седим на студа 5 часа на жп-гара Трявна, само и само да не отидем по-рано в хижата, защото сме щели да пием, да дивеем и да киснем в дискотеката. На връщане спираме на прословутата жп гара Левски и влизаме в ресторанта на гарата да хапнем по нещо. След нас се намъква и злобната даскалка, сяда до нашата маса и си поръчва шкембе-чорба. Получи се така, че когато стана готова чорбата, барманът я изнесе от кухнята и извика на висок глас: "Шкембето да идва", при което даскалката автоматично става да тръгва към бара. В този момент 21 човека, в един глас започват да се смеят толкова яко, че чак разсмяхме другата придружаваща учителка и персонала на ресторанта, включително бармана. Вярвайте ми, унижението й си струваше на фона на всичко което ни се беше насъбрало.

3. А, това сега си го спочних - в 6-ти клас подпалихме класната стая, експериментирайки през междучасието с калиев перманганат. Наложи да евакуират етажа и да викат пожарната да пръска с пяна...разминахме се само със спешна родителска среща на провинилите се!

Редактирано от Neuton Gimic (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам.... всеки си има яки случки :)

Няма да забравя като учех електротехника едно време в техникума, даскалката никак не ми харесваше. Та същата един ден изпитва и задава въпрос, някой да каже дефиниция на 'ток'. Става един съученик и казва: Госпожо, тока е сила незнайна, но кат те фане ти еб*ва пу*ката майна. При което целия курс не можа да остане на столовете си. Пак при същата, седим си ние кротко и спокойно и по едно време ужасен шум се разнася из стаята и гледаме само някъф електромотор се търкаля по паркета и се насочва към бюрото на даскалката. Същата сме я залоствали в стаята .. ужас, ужас.. смях... хубави години бяхя едно време. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много готино ми става когато се сетя за щуротиите, които съм вършила в даскало досега. И които имам да върша.

Разрира се с класа сме правили редовните номера със запояването на химикалката на учителите със запалка или замерянето с хартийки в час (пролетно време ги сменяме с джанки).

Но никога няма да забравя как един съученик изпусна раницата си в една куха колона и после цял час се мъчехме да я извадим. Половината клас беше под масите от смях.

Или как друг метна кошчето за боклук мо омразната ни госпожа по ЗИП и то замалко да й се нахлупи на главата.

Или как в края на учебната година си спретнахме купон в стаята по химия.

Засега се сещам само за това, но ще помисля още. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имахме много завеяна преподавателка по рисуване, един път в началото на латото излезе от атилието си към кабинета, да си налее вода за кафето, по комбинизон - топло и било на жената та се поразхвърлила..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малеее....аз съм само за шести клас,и нямам чак такива бисери.И все пак:Веднъж другия клас(предишния ми)имаха час при най-злобната даскалка в цялото даскало(какъв късмет,кланата ми)И искаха да се похилим малко и аз викам"ще се скрия в някой шкаф...ма шкафовете бяха заключени и на някой му дойде идеята да се скрия под купчината с якета.Скривам се аз,но се скрих 15 мин.преди да дойде и вече не издържах...неможех да дишам и вече си мислех кво ще казвам на директорката...якетата падаха два пъти,и накрая не издържах и си отпуснах главата назад.Всички други ме видяха,освен даскалката.Когато с триста зора ме измъкнаха от стаята(не ми се разказва как)такъв откачен смях беше laugh.gif Или пък когато един съучених беше на даската(пак при злобната)и тя като се обърнеше с гръб към него той почваше да си рисува х**чета biggrin.gif Хмм,май по-интересните са тва...а,и се сетих,че господина по волейбол ни беше събрал да ни обяснява двойния блок на теория...и беше нарисувал едни чертички.Излиза даскала и в този момент една от другия клас отива и почва да обяснява"И сега ако тука нарисуваме едно ма**нце..." И на "ма**нце"даскала влиза и ние и той почваме да се хилим biggrin.gif Ооо,сега в 6 клас ще е откачено!

ПП.Онова за "шкембето идва"беше просто...брутално! biggrin.gif:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оуууу какво ли не сме правили тази година в училище...направо подлудихме класната.

Викали сме хора от други училища и им казвахме редовните й реплики,те се сриваха в гардероба и цял час ги повторяха. biggrin.gif

Вратата ни беше много хлабава и много лесно се отваряше,в момента щом това стане,някой от класа казваше-Каспър влез.

От декември месец събирахме кутиики от сокчета,за да направим стена на вратата и класната да не може да влезе.Направихме го естествено,а последствията-не са интересни.

По дъската писахме-Клеопатра,Кралицата на Суворово и темподобни простотии.

Другите номера бяха по-обикновени(от рода да намажем дъската със сапун,да изхвърляме тебеширите всяко междучасие,да мокрим стола й със спринцовка и като седне да стане мокра и какво ли още не). laugh.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване