Премини към съдържанието
GetFun

Кои игри ще бъдат винаги играни ?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Според вас кои игри ще бъдат винаги играни дори след 10 години ? :P

Редактирано от shem3t (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само една ли? Щото аз се сещам за няколко, дето са си хитове... Half Life, Starcraft, Diablo, Heroes...

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само една ли? Щото аз се сещам за няколко, дето са си хитове... Half Life, Starcraft, Diablo, Heroes...

не само една cool.gif грешно сам написал аз изречението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Super Mario.

Също и игрите на ЕА, защото техни нови версии излизат всяка година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И някакъв вариант на "тука има, тука нема" ще се играе задължително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би NFS, CS, FIFA, StarWars, StarCraft, Call of Duty, Half Life, POP, Assassin's Creed, Diablo; това според мен.

Super Mario.

Също и игрите на ЕА, защото техни нови версии излизат всяка година.

Наистина за игрите на EA е така всяка година нова версия така е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може би NFS, CS, FIFA, StarWars, StarCraft, Call of Duty, Half Life, POP, Assassin's Creed, Diablo; това според мен.

Наистина за игрите на EA е така всяка година нова версия така е.

Assassin's Creed как посмя да я вкараш тука? Айде да стане на 3 години, ако още се играе, тогава я признавам... Играта на игрите е StarCraft... 10 години и ощв св играе с пълна пара...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Assassin's Creed как посмя да я вкараш тука? Айде да стане на 3 години, ако още се играе, тогава я признавам... Играта на игрите е StarCraft... 10 години и ощв св играе с пълна пара...

Психо е прав играта излезе много скоро за да кажеш че ще върви примерно като Cs или StarCraft

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на криеница ще се играе. Няма начин да не се играе. Освен ако всички, не си седите пред кашоните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CS, Mu Online, World of Warcraft, 9dragons това са игрите които се играят Online за които се сещам и мисля че ще бъдат играни от милиони хора години наред....... за MuOnline не съм много сигурен но CS, WoW, 9dragons са хитове!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата...: Mи, че Tomb Raider не се ли играе?

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1: CS 1.6

2: SC Broodwar

3: WC TFT

4: Diablo II

5: WoW

От тия играя от време на време само 1, 2 и 4 ... Но винаги ще се играят. Игри като FarCry, Crysis, Assassin's Creed ... тех всеки ги играе по веднъж ... Масовите он-лайн/мулти плеър игри ще си се цъкат ... само дето нито една компания (освен Blizzard може би) няма да печели от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Star Craft вече е недостижим в рекорда си.Скоро ще стане на 13 години! Знаем колко геймъри играят още тази игра.Ще видим дали новата версия ще постигне подобен успех.Диаблото също ще еволюира в следваща версия и ще доживее (надявам се) старини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онлайн игрите,че какво друго

WoW би трябвало да е фаворитът

+ Duke Nuken Forever

тая игра от колко време се чака ...повече от 10години??

Редактирано от Splitvein (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

World of warcraft,Call of duty 2,Call of duty 4,StarCraft,warcraft,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След 10 години ще се играят игрити, които ще са излезли по това време. След 10 години геймки като Assasin's Creed, Star Craft 2, Half Life 2 и прочие ще ви изглеждат така, както сега ни изглежда Doom 1 и 2, тъй че тая тема е напълно безсмислена според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали shem3t ще излезе прав за криеницата, понеже като гледам децата нито я играят нито я знаят как се играе тази игра.Но в този ред на мисли(не виртуални игри) белот-а ще е вечен.Колкото до игрите за PC много ясно че D2, CS, ще се играят.Аз както и много други толкова време сме прекарали пред мониторчетата и сме се пулили пред тези игри....надали ще я забравя.Аз сега и без това никакво време нямам за игри но ако се намери веднага си инсталвам D2 1.09 а вчера или онзи ден се сетих че пак мога да си мина HL еденичката заради спорта и заради това че е велика и сега а за времето си( като gameplay за графиката си имате великия Crisys дето след 2 години ще се помни само като играта която преобърна изискванията за хардуер и нищо друго)

А както казаха по рано този Duke Nukem толкова го чакаме, че няма как да се опише колко велика е била преди тази игра.Тази търговска марка " Duke Nukem " трябва да я продадът на някоя голяма компания че като гледам който и да се е хванал нищо не прави по въпроса а феновете вече я забравиха или им писна да чакат.

Представяте ли си тази година да се сбъднат куп мечти (StarCraft 2, Duke Nukem, и ако можеше да излезе Diablo 3)

За StarCraft 2 знам че трябва да е тази година докато за другите 2 заглавия...

Редактирано от azsx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление единствените игри които ще зе запомнят ще бъдат CS: 1.6 и Wow... (И ще бъдат запомнени с тъпотата си и с глупостта до която докарват играещия (Сиреч, няма да има гънки по сивото...).)

Аз ще запомня Half-Life 1 като играта която преобърна FPS-тата, GTA 3, която сложи нови граници за линейността, Half-Life 2 заради възможността да бъде трансформирана както си искаме. И естествено Garry's mod. Тази игра постави нови граници за свободата в играта ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички игри на Близард + CS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите създадени от Blizard, не си правете илюзий, че ще се играе нещо от сорта на : Call of Duty или CS 1.5 - 1.6. Играта която винаги ще се играе това е StarCraft. Просто това , че по-вечето български пубертетчета :yanim: , не са на ясно и цъкат само CS 1.5 .......... sad.gif . Също така и Warcraft набира, яко сила в WCG и е доста играна.

Редактирано от Air_Alex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами според мен серийте на ФИФА,НФС.Както и Кънтър страйк,Стар Крафт и може би Уър Крафт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен,всички поредици който имат издадени, повече от две заглавия.... ;) Демек ,утвърдени вече игри......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...