Премини към съдържанието
regiii

Кой е вашият интернет доставчик

Препоръчан отговор

;)

united.net - добри са - доволен съм за 15 лв. такса на месец...

а колкото до бтк- ряпа да ядат.!!!

Уау... човек и аз искам такава скорост.. гледах там в сайта.. но .. май е в района на София ? или се лъжа... е*аси майката.. само в София ли е с най - ниските цени .. най - якия интернет и .. най - яките неща... предложи нещо за в мойто градче (Разград) sad.gif аз плащам някви си кирливи 22 лв .. за ... супер нищожна скорост... пък аз като гледам на този интернет каква е скороста за 15 лева направо ...лети бе човеееееккк ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sellinet

БГ 6400 kbit/s

Межд. 2000 kbit/s

Готинито е че не ограничават когато няма потребители онлайн... което води до скоци в скоростта до 20 mbit ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
;) Абе хора .. кажете някъв интернет доставчик .. ИЗВЪН СОФИЯ !!!!!!!!!! и по - точно за гр.Разград...

Огледай по стълбовете в квартала си и по входовете за кутии със суичове.Виж за рекламки някакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SKK THE BEST

http://www.skknet.net/

:clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Огледай по стълбовете в квартала си и по входовете за кутии със суичове.Виж за рекламки някакви.

Мерси все пак .. аз защото знам .. 3.. или 4 интернет доставчика.. но всичкото е боза.. за много пари .. :lock: и затова попитах.. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Networx-BG , първите започнали да изграждат WiFi мрежа в България :lock:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:wors: Абе хора .. кажете някъв интернет доставчик .. ИЗВЪН СОФИЯ !!!!!!!!!! и по - точно за гр.Разград...

БТК ADSL

само софиянците могат да не са доволни от този

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Меле,който живее в кв.Стрелбище или в кв.Гоце Делчев в София е ебаси късметлията.Сега ми казаха,че има някакъв нов доставчик,който при сключване на договор за 1 година на тарифа 40лв (при скорост 2500КБ/сек бг и 300Кб/сек. чужд ) ти подаряват компютър с монитор или на 60лв със скорост 4000КБ/сек бг и 500КБ чужд пак компютър с монитор обаче по-добра конфигурация.Включването е безплатно.LPNET се казва фирмата един приятел се е пуснал към тях и е много доволен.Имат безплатни реални IP адреси,dc и game server и VoIP телефония.

Утре ще разбера какви са компютрите и мониторите и ще ви кажа,но като ги видях у приятеля ми се видяха много добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от Бургас и ползвам услугите на un@cs.Доволен съм,но.........................плащам 35 кинта на месец за 1Мбит.А братчеда в Софето - 16лв за 4Мбит.А сега кажете дей Киро на кирия в туй БГ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Меле,който живее в кв.Стрелбище или в кв.Гоце Делчев в София е ебаси късметлията.Сега ми казаха,че има някакъв нов доставчик,който при сключване на договор за 1 година на тарифа 40лв (при скорост 2500КБ/сек бг и 300Кб/сек. чужд ) ти подаряват компютър с монитор или на 60лв със скорост 4000КБ/сек бг и 500КБ чужд пак компютър с монитор обаче по-добра конфигурация.Включването е безплатно.LPNET се казва фирмата един приятел се е пуснал към тях и е много доволен.Имат безплатни реални IP адреси,dc и game server и VoIP телефония.

Утре ще разбера какви са компютрите и мониторите и ще ви кажа,но като ги видях у приятеля ми се видяха много добри.

Кажи наистина, крайно любопитно ще ми е каква е идеята, защото дори при 30% гарантирана скорост и около 260 лева цена на компютъра (постижимо на едро за относително поносими машини) сметката нещо никак не излиза. Прекалено големи загуби, дори да се приеме само за рекламна кампания.

Пък и живея там...

Редактирано от asa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евроком-Пловдив.Аз съм доволен други не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Networx-BG на тях съм и съм много доволен за сега ги има само в Русе нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

THEZONE-гр.Свищов,на неограничен-до 512 кбит/с за 25 лв.Доволен съм за сега! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bogytec

Те са и по зле от Псит Разград, приятел.

.... освен Псит Разград .. Евроком .. Тораснет и БТК ... защото аз плащам мизерните 22 лв за неограничен при скорост от 384 кбпс .... sad.gif

Дават скорост от 4 до 15к download в щастливи случаи на неограничен и за капак спряха достъпа до всички торенти с обяснението,че многото заявки товарели трафика ?!?!

Та и аз питам за доставчик, ама няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кажи наистина, крайно любопитно ще ми е каква е идеята, защото дори при 30% гарантирана скорост и около 260 лева цена на компютъра (постижимо на едро за относително поносими машини) сметката нещо никак не излиза. Прекалено големи загуби, дори да се приеме само за рекламна кампания.

Пък и живея там...

Промоцията още не е влязла в сила.Казаха ми,че много скоро (в началото на февруари) ще има навсякъде из квартала трансперанти с реклама на промоцията.И флайери ще се пуснат нови.А машините ми казаха,че са добри за филми,музика и интернет идеални.Дори само монитора да ползваш пак си на сметка.А за загуби на фирмата не се тревожи .Печели се от брой абонати,а не от цени.А и скоростите са супер добри за тези пари..Сега скоростите и цените са:

25лв -1800КБ/сек БГ и 150КБ/сек чужд ;30лв- 2500КБ/сек БГ и 300КБ/сек ЧУЖД ;35лв 3000КБ/сек БГ и 350КБ/сек ЧУЖД ; 50лв - 4000КБ/сек БГ и 420КБ/сек ЧУЖД

Тва са според брошурките в момента скоростите.

Ще те информирам щом влезе в сила промоцията.То и сам ще разбереш де...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някъде ми изчезна предното питане за това ще питам пак някой може ли да ми каже нещо за този доставчик

http://www.enterto.net/

предложенията са примамливи ама дали са истински???

Редактирано от tzvutzorco (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мегалан и съм доволен ;) Добра скорост и бърза реакция ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Traffic-NetX

Към тези хора съм от доста време и досега не съм проблеми и оплаквания. Преди 2 години дори едно момче от поддръжката към 2130-2200 сменяше суича, защото до преди 30-40 мин имаше буря и суича си беше отишъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лагераонлайн(нетера,ДАТА)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване