Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 377
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Определено нещо си в грешка. При БТК скороста за БГ пространство и за международен трафик е една и съща. В момента служебния ни е 512 Биз и няма проблем да свалям от български и чужди сървъри с по 50-60KB/s. В петък ще минаваме на 2 Мb/s. Сега плащаме 85 лв. без ДДС, а след това ще е 99 лв. без ДДС. Така, че тия 100 лв. са за 2048kb/s DL и 512kb/s UL.

<{POST_SNAPBACK}>

Nickfox, имам един въпрос към теб, защото чета противоречиви мнения в други форуми, а наблюденията ми са че ти винаги даваш изчерпателни и точни отговори cool.gif

Може ли от БТК-АДСЛ да се теглят торенти и то без ограничения ??? Защото искам да им стана абонат на 512К, но във форума на дир.бг прочетох че имало някакви органичения и нямало достъп до бг фрий сървъри :clap:ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм към Unex вече 3-та година и съм безкраино доволен

Unex за мен е най добрия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече незнам дали се повтарям, но моят интернет доставчик е UNEX. Засега съм доволен от тях. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nickfox, имам един въпрос към теб, защото чета противоречиви мнения в други форуми, а наблюденията ми са че ти винаги даваш изчерпателни и точни отговори cool.gif

Може ли от БТК-АДСЛ да се теглят торенти и то без ограничения ??? Защото искам да им стана абонат на 512К, но във форума на дир.бг прочетох че имало някакви органичения и нямало достъп до бг фрий сървъри :)ohmy.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Аз съм вече от година на бтк и с торентите проблем съм нямал biggrin.gif

Цялото лято си го загубих в гледане на сериали теглени от торент портали :)cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм към БГ Мрежа - BG Dl:450/ Ul: 200-300, Int DL/UL:30 - 55лв с реален IP и съм горе-долу доволен, а и няма други провайдери. Днес гледам че имаше реклама на БОЛ.бг 45лв 1mb-BG дали е истина?

Редактирано от ventci (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не им правя реклама...

Пловдивчанин съм: Към Warez 1024KB/s, към BG 100КB/s a външен около 60KB/s и всичко това с реален IP и за 35 лева.

Мисля че е супер при положение че с един евтин рутер за 30 долара може да се дели на 2,3 и т.н. Освен това скоростта се натрупва в смисъл, че ако едновременно дърпаш от трите споменати по-горе те не се влияят една от друга.

...може да смятате нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на MegaLan и съм много доволен :cupid:

МегаЛан

Редактирано от kowallskii (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм от Лом и съм към Almus.net плащам 14лв. за неограничен достъп и мога да тегля от почти всички фтп - та в Северозападна България ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пазарджик - Телекабел Кабелнет

Вх. трафик до мрежата на Телекабел - 2 Mbps

Вх. трафик интернет - 192 kbps

Изходящ трафик - 384 kbps

Цена - 19.99 лв (без лимит)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варна, Интербилд ООД

2000 мб за 30 лева

при 256 инбаунд външен трафик

и мисля, че пак 256 оутбаунд външен трафик:hush:

иии ... 1 мбс инбаунд вътрешен трафик ( като ограничение на скоростта не е наложено ) посредством 100 мбс ЛАН контролер.

Редактирано от alienware (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стара Загора ---> Интернет Груп -= Internet Group ==-

----------------------------------------------------------------------

Скорост към външни сървъри --> 12кб/с

Скорост към локални сървъри ---> 100кб/с (през уикенда става м/у 1-2 МБ/с )

-------------------------------------------------

Total : 15.99 лв

:angry::angry::angry::yanim::yanim::yanim::yanim::yanim::yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване