Премини към съдържанието
wood

RQ: Нещо по различно от ebay

Препоръчан отговор

Дайте някой сайт подобен на ебей, от който може да се купува онлайн PC части и телефонии,да се извършва доставка до България. Намерих няколко, но всичките не извършват доставка до България. Или се плаща там с банков превод а не с кредитна карта или дебитна. :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дайте някой сайт подобен на ебей, от който може да се купува онлайн PC части и телефонии,да се извършва доставка до България. Намерих няколко, но всичките не извършват доставка до България. Или се плаща там с банков превод а не с кредитна карта или дебитна. :help wanted3:

www.amazon.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навсякъде искат pre-paid - cc, pay pal, online check

а за разплащане със CC - България е в черния списък

заради злоупотреби с чужди или крадени кредитни карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Навсякъде искат pre-paid - cc, pay pal, online check

а за разплащане със CC - България е в черния списък

заради злоупотреби с чужди или крадени кредитни карти.

Не е точно така, защото пазарувам и с кредитна карта и с paypal. Явно зависи и от човека, картата и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е точно така, защото пазарувам и с кредитна карта и с paypal. Явно зависи и от човека, картата и т.н.

Пазарувал съм от ебей и с Pey Pal и директно с кредитната ми карта.Но напоследък виждам че някой нови неща в ебей са по скъпи от от другите сайтове.Например в един американски онлайн магазин намерих с 36 Евро по евтин четириядрен процесор отколкото в ебей,но този магазин само в Щатите изпраща.Затова искам и други сайтове да видя.Amazon.com дали изпращат до България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пазарувал съм от ебей и с Pey Pal и директно с кредитната ми карта.Но напоследък виждам че някой нови неща в ебей са по скъпи от от другите сайтове.Например в един американски онлайн магазин намерих с 36 Евро по евтин четириядрен процесор отколкото в ебей,но този магазин само в Щатите изпраща.Затова искам и други сайтове да видя.Amazon.com дали изпращат до България.

както в ebay така и в amazon някои от продавачите доставят в Българиа, някои не. По-добре се насочи към немския, британския или италианския ebay. Там вероятността за доставка в цяла Европа е по-голяма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай предвид и транспортните такси (повечето ползват UPS или FedEx, и евентуално мито, ако е от щатите, и стойността на стоката е над 100 USD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да пробваш aukro.bg

Няма много неща, но случайно може и да намериш това, което търсиш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Можеш да пробваш aukro.bg

Няма много неща, но случайно може и да намериш това, което търсиш :)

Имам въпрос за този сайт. Относно парфюмите, които продават. Цените са за 35 лева 100мл. Четох коментарите от потребителите и едния казва: " браво много е близко до оригинала" другия пък много доволен. Въпроса ми е: ако наистина парфюмите са фалшиви и се продават с оригинални марки като: Гучи, Армани, Булгари и др. няма ли някаква защита на потребителя да се спре това нещо. Защото ако е така това е нарушаване на авторските права на производителя и нарушаване правата на потребителя, като ти предлагат фашлива стока за оригинална.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...