Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

PaNaYoT

Каква марка телефон имате?

Препоръчан отговор

Nokia 6110 Navigator с вграден GPS.Общо взето,много съм доволен от телефончето,със Symbian операционна с-ма 9.2,и процесор 369 MHz,много е бърз,и не бави,като предната ми N70.Въпреки,че си го купих само преди месец,вече мисля как да си купя HTC TyTN II,мноого ме кефи.......бих предложил на някой да направим бартер с моя,с доплащане от моя страна laugh.gif

Редактирано от bokanegra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя не е от най-новите на бачка здраво biggrin.gif Nokia 6100

но тия месеци смятам да си взимам нов да го използвам за мп4 плейър biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досиетата Х - вземи си Н73, просто за мен няма място за сравнение, въпреки голямата ми любов към К800/К810 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Досиетата Х - вземи си Н73, просто за мен няма място за сравнение, въпреки голямата ми любов към К800/К810 :)

И двата си имат предимства и недостатъци.. Доста коментари и стравнения изчетох.

N73

+: по-голям дисплей, symbian, по-качествено видео от K810, кленонова светкавица

-: по-некачествен дисплей, по-бавен от K8100, по-лошо качество на снимките и LED свекавица

Не знам до каква степен ще използвам преимуществата на Symbian-a и от тук ми се стррува, че не си заслужава само заради по-големия дисплей и видео записа(който най-верояно няма да използам) да вземам N73.

Все пак още не съм решил кой ще е.

Редактирано от the_X_files (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката - Nokia

Моделът - 6120c

Доста съм доволен. Малко е гадно, че отзад остават отпечатъци, но се търпи. :)

Имам и един Sony Ericsson, който не ползвам много, защото не е с много екстри. ;)

Редактирано от TheDoctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Ericsson W660i много съм доволна от телефончето има си всичко ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що се върнах от магазина със K750i - мечтата ми от малък! Доста е евтин! Излезе ми 269 лева а преди беше над 600 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Ericsson K800, но чакам HTC и Андроид какво ще покажат и ако ми хареса ще си взема:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И трите са Samsung. Този ми е любимия:

samsung-sgh-e500-e500c-versus.82191.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...