Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fallout 3 -Нова Игра

Yasen Yankov
 Сподели

Препоръчан отговор

FALLOUT 3

005357919-big.jpg

"За Fallout на Black Isle не знам какво да кажа. Класика – ммм, клише. Култ – ммм, да, но още е слабо. Феномен – ммм, близо. Всъщност Fallout си е Fallout. Нещо изключително само по себе си и определено крайъгълен камък в основите на гейм-индустрията. Сериозно! Ако трябва да ви обяснявам какво е Fallout тази статия просто не е за вас.

Да, играта е в „Най–очакваните игри на годината”, но не беше ли така и предната година, и по – предната, та чак до 2004, когато официално обявиха, че са поели случая. Не знам. В мен се прокрадва предателската мисъл, че момчетата от Bethesda Softworks са се поиздънили. И то пред самите тях. Все пак не съм Гил Грисъм от CSI: Las Vegas и не мога да кажа с абсолютна точност на какво се дължи тази глуха защита само по няколко интервюта и видео материала, но все пак можете да чуете реплики от рода на: „Много се вълнуваме!“, „Ще запазим идеалите!“, „Ще обновим играта“. Мда. Сигурен съм, но при условие, че играта би трябвало да излезе сравнително скоро, развълнуваността някак не им личи. Докато сме на вълна умерен песимизъм да погледнем и какво твърдят разработчиците. „Ще запазим идеалите на предишните игри!”. Хмм, трудно. Не се сещам за идеали, които да са успели да се запазят във времето. Не и в самата си основа. Всичко тече, всичко се променя. А и допълнителната трудност да приемеш и запазиш чужди виждания и идеали ми се струва непостижима за иначе кадърните Bethesda. Освен това в някои интервюта същите тези хора говорят за „По–добро чувство, създавано от играта и по–голямо влияние на емоционално ниво.” Интересно. Хем ще запазим идеалите, хем ще ги подобрим. В крайна сметка – да, възможно е, но от друга страна светът се е напатил от подобни подобрения..."

005357916-big.jpg

005357915-big.jpg

"Историята (може би, така твърдят...) ще носи собствена атмосфера. Не мога да повярвам обаче, че тя ще има общо с чувството, което създаваха първите две игри. Фактът, че ще се раждате и израствате във Vault 101, като един вид своеобразно въвеждане в играта, е интересен като идея. Ще си имате и баща (естествено, не мисля, че героите от предишните игри са плод на генно инженерство). Това, че ще имате някого, който евентуално да ви научи на нещо, е добре. Е, жалко, няма да може да ви научи как се връзват кукичка, тежест и плувка на въдицата, но все пак това е постапокалиптичен, пропит с радиация, свят. Носят се слухове, че фабулата на играта или основният куест ще са свързани точно с личността на баща ви .......

Обещаваща е и идеята за засилване на значението на радиацията и влиянието й върху вашето здраве. Ще трябва да се трудим, за да откриваме приемливи водоизточници с що-годе нормална вода (дори и да са тоалетни чинии). Проблемът тук отново ще е изпълнението. Ако нарушат баланса между радиация – здраве – понижаване на статистиките само с една стотна в едната посока, ще стане зле, много зле. Последният експанжън на Neverwinter Nights доказа, че макар и сложно да се постигне качествен или поне недразнещ баланс в нещо такова е напълно възможно. .....

005357918-big.jpg

005357927-big.jpg

005357928-big.jpg

"Brotherhood of Steel ще са една от основните фракции във Fallout 3, което за мен е яко. По някакъв начин Братството ми е любимо и винаги леко ме е дразнил фактът, че в първите игри историята му не е развита достатъчно. В новата игра обещават да го застъпят сериозно, което много ме радва. Не си мислете, че съм поредният рицар wannabe. Нищо подобно, но никой няма по–добри импланти, оръжия и технологии от Братството. И няма как да е по друг начин – това е основната им цел"..."GamerzHut"

005357921-big.jpg

Да се надяваме, на едно добро продължение ........

Fallout 3 Teaser Trailer

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хм... С тая графика само някои хор ще могат да му се радват :huh: Иначе графиката от клипчето - такава е в играта... Това го казват издателите... Зарибявам се да видя какво ще ни предложат ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта ми изглежда супер но както каза психо само някой хора ще и се наслаждават :) Аз с моя комп ще си мечтая да играя такава игра хАХ с 512 РАМ :) и 20 ГБ hard .. Ахх.. мечти мечти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ето няколко шота от играта.....

005371834-big.jpg

005371835-big.jpg

005371836-big.jpg

005371837-big.jpg

Официален Сайт..........тук ще намерите много ново инфо,свързано с играта .... :rolleyes:

Редактирано от qsen7 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

qsen7 нека и аз дам малко информация за играта ;)

Играта се очаква към края на 2008 година

Продължението на една от най-значимите RPG игри в гейм индустрията - Fallout, се очаква с огромен интерес. Fallout 3 се очаква от хардкор геймърите с надежда, че те ще могат да изживеят още веднъж това, което са преживели с първите две части.

Когато играта бе обявена се говореше, че тя ще има 12 различни края. Според последните слухове обаче, играта се очаква да има 200! различни края. Ако феноменалното число се окаже истина, то играта ще предложи най-огромния геймплей в гейминг историята. Освен това, от разработчика Bethesda обявиха, че играта е станала два пъти по-дълга от планираното. По техните думи, само за изпълнението на главния куест, който все още е неизвестен, на геймърите ще са нужни повече от 20 часа, а ако към това добавим останалите странични куестове, време за изиграване скача над 100 игрални часа.

Другото, което казаха от Bethesda,е че играта вече е завършена и е в бета тест, но тъй като света е прекалено голям, Fallout 3 няма да се появи по-рано от края на 2008 за PC, Xbo360 и PS3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ето и последните шотове.......

005473574-big.jpg

005473577-big.jpg

005473579-big.jpg

005473587-big.jpg

От: Bethesda Softworks

Жанр: action adventure

Дата на излизане: 2008-12-30

Редактирано от qsen7 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 6 месеца по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Еххх очаквах много часове игране от тази игра а то какво стана sad.gif Снощи я превъртях имам около 36 часа игра и това беше много жалко добре че имам сейф по назад за да мина някой друг куест и дано намеря друг край че тоя изобщо не го разбрах

Редактирано от Foka (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е имал проблем да му крашва като даде new game и да го е оправил? Виста 32 бита....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я съм с 32 битовата, всичко е ОК... Тегли нов крак...

Играта е супер, идеята е просто уникална. Първо забравих даже, че играя игра, много втелява!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, ще се дърпа на RELOADED....че там крайника е в исото...

Не се безпокой, ще си подготвя кашонче с храна преди да седна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който не знае English му е загубена раотата... брачед ми толкова време я чакаше и ся не може си мине още първите куестове щот не може да ги разбере чисто :grimace: Претършувай нивата има много полезни неща, които могат да ти послужат по-късно. Не, не радиоактивните хлебарки biggrin.gif

Н еуспях да схвана как се отваря вратата с телчето и счупих ключалката и трябваше или да заобиколя или да намеря ключ. А ключа го намерих в съседната стая в шкаф с дрехи biggrin.gif Много хубава изглежда, само дето ми казаха, че не може да се играе след като я превъртиш. Nuka Cola rlz!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта ме кефи много така като я гледам. Но иначе ако някога ми купят комп на който да му тръгне нещо яко ще е добре. А сега само гледам страхотната графика sad.gifsad.gifsad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.ph...93633&st=60

http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showtopic=904034

Казано на кратко няма да я играя докато не излезе пач. Има някакъв проблем и чакаме Бетесда да си го оправят. С малко играчка може да се пусме играта, но хората са без глави и изхвърля веднага след филмчетата, а не на new game.

Tова е някакъв проблем на случаен принцип, не открих зависимост от конфигурациите. Дано да няма и други като мен от форума, че е гадно....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблеми с тази игра,мога да ви кажа само ,че е много добра...най-ми хареса системата за ръкопашния бой....супер е ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих някаква версия от замунда която е 2GB и трябва да се инсталира от setup.bat но като го стартирам и тръгва да се Extracting винаги ми стои на 2 процента някои знае ли как да го оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Аз току що я почнах... Трябва да кажа, че съм навътре с английския, не мисля, че съм екстремно тъп и въпреки това се лутам вече 40 мин. в Мегатон без да знам на къде отивам. Попадам случайно на някви хора, нямам минимап, требва непрекъснато да гледам картата на тая джаджа дето я имам, малко ми е объркваща цялата обстановка... Може напред като стигна да е по-добре, но за сега мога да кажа, че съм леко разочарован... Изненадан съм обаче, че върви супергладко. Очаквах да имам зверско сечене, ма няма нищо такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и затова я махнах. Поиграх пет мунити и ми омръзна. Тия диалози направо ме отегчават, няма кой знае колко действие, луташ се из некви стаи, коридори...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

biggrin.gif Тежка била играта викате... На тая мойта кошница върви гладко на хай детайли без антиалайзинг и филтрции... И изглежда доволно добре...само минимапа ми липсва много...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Наскоро инсталирах Fallout 3 и стигнах до куеста Deliver Lucy West Message.Когато стигна до моста(град Arefu) играта забива и ми показва , има "нестабилен" драйвър.С версия 1.5 съм.

P.S-От играта мога да изляза само със рестарт. ohmy.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

На Fallout 3 с кое се сменят оръжията? Имам пушка а не мога да я ползвам. Само юмруци ми дава и постоянно мра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Fallout 3 с кое се сменят оръжията? Имам пушка а не мога да я ползвам. Само юмруци ми дава и постоянно мра.

Натисни Tab,там са оръжия,брони и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване