Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Добра защита ли ми дава ZoneAlarm ?

Препоръчан отговор

Присъединявам се без колебание!

rosko11, ти явно гориш от желание да преинсталираш компютъра си в най-скоро време. Какво всъщност правиш и и какво се опитваш да направиш? Щита на Avast! е несъвместим с KAV, това го пише навсякъде (е, почти навсякъде). И защо ти трябва да инсталираш програма, че да провериш как работи друга със същото предназначение. Съвсем не е препоръчително да имаш 2 активни антивирусни програми, а и Kaspersky категорично няма да ти го позволи.

Искаш да провериш - моля, за целта има онлайн скенери, проверявай си се колкото си искаш, но не инсталирай или поне не опитвай да слагаш втори антивирус.

Когато се инсталира Аваста първо сканира компа и после като го отвори го махам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 69
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Когато се инсталира Аваста първо сканира компа и после като го отвори го махам.

Как го махаш? По мненията ти по темата не личи, че е махнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как го махаш? По мненията ти по темата не личи, че е махнат.

От добавяне и премахване на програми.Ти да не ме обърка с автора на темата?

Редактирано от rosko11 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събитието беше преди три четири месеца.Пробвай ако ти се занимава.Обаче Аваст Про.

Трябваше с това да започнеш, а и версията на Avast! е без значение.

От добавяне и премахване на програми...

Това съвсем не е най-подходящият деинсталатор за защитни програми, но ще влезем в друга тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От добавяне и премахване на програми.Ти да не ме обърка с автора на темата?

Не съм те объркал. Да си чувал за avast! uninstall utility?

Значи ще бъде по-добре да си деинсталл аваст и да сложа касперски така ли ???

Не.:rolleyes:

Редактирано от Mithu (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, ето го и авторът на темата! На този въпрос ще трябва да си отговориш сам, но едва ли ще ти е лесно, след като набързо изписахме 1 литър мастило по въпроса :rolleyes: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше с това да започнеш, а и версията на Avast! е без значение.

Това съвсем не е най-подходящият деинсталатор за защитни програми, но ще влезем в друга тема.

Аз ги сменям през два-три дена и до сега съм нямал проблеми.Ако има остатъци има и TuneUp.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги сменям през два-три дена и до сега съм нямал проблеми.Ако има остатъци има и TuneUp.

Не си точен, имаш проблеми. TuneUp не означава нищо. Прочети внимателно пак и виж за какво става дума: avast! uninstall utility.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
А, ето го и авторът на темата! На този въпрос ще трябва да си отговориш сам, но едва ли ще ти е лесно, след като набързо изписахме 1 литър мастило по въпроса :doh: .

Наистина ще ми бъде трудно biggrin.gif но искам да знам вие какво ще кажите защотото не разбирам много от антивирусни sad.gif и ако трябва да слагам касперски коя версия да сложа :rolleyes:

Редактирано от shem3t (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи къде влизаш.ако не се ровиш където не трябва и Аваста върши работа,ама ако се ровиш-Касперски.Стига да можеш да си намираш кей.За мене не е проблем да си намирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Ако има остатъци има и TuneUp.

Има, можеш да си сигурен в това и не разчитай TuneUp да ти ги изчисти. Далеч по-просто е да използваш инструмента, който Mithu ти предложи по-горе:

...Да си чувал за avast! uninstall utility?...

Този инструмент почиства несравнимо по-бързо и по-качествено остатъците, но ти си знаеш най-добре. Успех в битката с гадовете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ще ми бъде трудно biggrin.gif но искам да знам вие какво ще кажите защотото не разбирам много от антивирусни sad.gif

Въпросът ти не е за антивирусна програма, а за комплексен пакет: ZoneAlarm Internet Security Suite. Той не е безплатен, има антивирусен модул, както и други екстри. Някъде по средата е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Аз искам pc-то ми да е добре защитено .. защото преди няколко месеца 1 харек ми беше бъгнал цялото pc ... истри ми window-са всичко от C:/ , D:/ .. и от тогава искам да ми е добре защитен компютъра !

Редактирано от shem3t (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи къде влизаш.ако не се ровиш където не трябва и Аваста върши работа,ама ако се ровиш-Касперски.Стига да можеш да си намираш кей.За мене не е проблем да си намирам.

shem3t, дано докато си търсиш "кей" да не станеш абонат на този форум. Това, което ти предложи rosko11 няма да ти помогне...

Редактирано от Mithu (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам pc-то ми да е добре защитено .. защото преди няколко месеца 1 харек ми беше бъгнал цялото pc ... истри ми window-са всичко от C:/ , D:/ .. и от тогава искам да ми е добре защитен компютъра !

Колко ти е Рама?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

512 RAM .. малко е от 2 години ми е компа

Ами и моя е стар-на 2 години е ама съм с два гигабайта рам.Аз съм за КИС 7-да видим какво ще ти предложат колегите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти е Рама?

rosko11, тoзи въпрос пак не е по темата. Ако се опитваш отново да пробутваш Kaspersky Internet Security - минимум изискванията за стабилна работа са: 512 MB RAM и процесор над 800 MHz на сума ти Windows платформи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хакер или вирус? Защото от вируса имаш голям шанс да се предпазиш, но от хакера - никакъв, всеки спец ще влезе без особени затруднения в компютъра ти и ще ти остави "бележка" на десктопа, но едва ли ще ти изтрие програмите, безсмислено е. Затова и си мисля, че е много по-вероятно да си имал вирус или друг гад.

Трудно ще намериш отговор на въпроса, който задаваш - в най-добрия случай тия, които се осмелят да ти дадат съвет най-вероятно ще предложат това, което ползват и това ще е съвсем разбираемо. А и няма никаква гаранция, че програмата Х, която за един потребител е № 1 ще е такава и за теб.

Да, както виждаш и аз не си позволявам са ти отговоря директно на въпроса, макар че вече го сторих някъде по-горе в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

rosko11, тoзи въпрос пак не е по темата. Ако се опитваш отново да пробутваш Kaspersky Internet Security - минимум изискванията за стабилна работа са: 512 MB RAM и процесор над 800 MHz на сума ти Windows платформи...

Аз съм с БитДефендер Интернет секурити 2008.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре да кажем че е било вирус .. така сега .. коя програма би се сработила най-добре с ZoneAlarm ?

Ама не може две-трябва да е само една.Може Ad-Aware и SpywareTerminator.

Редактирано от rosko11 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама не може две-трябва да е само една.

Последно към shem3t и rosko11. Пак: за Zone Alarm Internet Security ли става дума? Очаквам още предложения за Интернет Секюрити, освен БитДифендър и Касперски. Нортън, МакАфий, Тренд Микро ги пропуснахме май. Има още. :huh:

Ама не може две-трябва да е само една.Може Ad-Aware и SpywareTerminator.

Объркваш човека. Не знам какво вече искаш да кажеш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ZoneAlarm FREE 7.0.337.000

Ето това е моята ZoneAlarm ! Еми освен да опсъдим и Нортън , МакАфий , Трент Микро и други .. поне да сме писали за всички laugh.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване