Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Добра защита ли ми дава ZoneAlarm ?

Препоръчан отговор

ZoneAlarm FREE 7.0.337.000

Ето това е моята ZoneAlarm ! Еми освен да опсъдим и Нортън , МакАфий , Трент Микро и други .. поне да сме писали за всички laugh.gif

Това, за което става дума е друго. ZoneAlarm FREE е безплатна защитна стена. Аз бих я пробвал с Avira (AntiVir) - и тя е безплатна. За домашни потребители, разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 69
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Това, за което става дума е друго. ZoneAlarm FREE е безплатна защитна стена. Аз бих я пробвал с Avira (AntiVir) - и тя е безплатна. За домашни потребители, разбира се.

Добра идея пич ! не се бях сетил за тази програма преди да си прекарам бях с нея и бях много доволен :):P :P !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея пич ! не се бях сетил за тази програма преди да си прекарам бях с нея и бях много доволен :):P :P !

Не е лоша идеята макар че за мене има само три антивирусни програми-БитДефендер,Касперски и всички останали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша идеята макар че за мене има само три антивирусни програми-БитДефендер,Касперски и всички останали.

Toва е доста странно...

Изброените от теб програми не са три, а две. Има доста повече от три сравнително добри антивирусни програми. Как ги оценяваш - не знам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Toва е доста странно...

Изброените от теб програми не са три, а две. Има доста повече от три сравнително добри антивирусни програми. Как ги оценяваш - не знам...

Касперски и БитДефендер не са ми пропускали вирус до сега.А пък аз ровя много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Касперски и БитДефендер не са ми пропускали вирус до сега.А пък аз ровя много.

Не си убедителен. Няма защо да ти вярваме само на думи. Тази песен я знаем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

хаХАХАХА сега цяла вечер ще се карате ли ? hAHAHAHA айде лека нощ от мен :)

Редактирано от shem3t (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си убедителен. Няма защо да ти вярваме само на думи. Тази песен я знаем...

Естественно че оценката ми е субективна,но се дължи на прагматизъм а не на фенщина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естественно че оценката ми е субективна,но се дължи на прагматизъм а не на фенщина.

Аз съм на обратното мнение.

хаХАХАХА сега цяла вечер ще се карате ли ? hAHAHAHA айде лека нощ от мен :)

Не се караме.

Редактирано от Mithu (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На безплатната АВИРА най -подхожда безплатната Comodo Firewall Pro - но дали авторът на темата ще се справи с настройките - от незнание е възможно да се "самоизключи от нет-мрежата"... Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На безплатната АВИРА най -подхожда безплатната Comodo Firewall Pro - но дали авторът на темата ще се справи с настройките - от незнание е възможно да се "самоизключи от нет-мрежата"... Поздрави

100% няма да се спрявя с настройките , за това си дръпнах Avira :speak: защото с нея сам бил известно време и сам бил доволен и знам как да си я настроя :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
А да попитам ако си сложа само ZoneAlarm без никаква друга антивирусна програма ще имам ми някаква защита?

Да, ще имаш някаква защита - ZA във вариант само стена има antispyware модул, макар и непълноценен. Това обаче е съвсем недостатъчно. Принципно стената има други функции - да отваря и затваря врати, но не и да проверява багажа на имащите право на преминаване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще имаш някаква защита - ZA във вариант само стена има antispyware модул, макар и непълноценен. Това обаче е съвсем недостатъчно. Принципно стената има други функции - да отваря и затваря врати, но не и да проверява багажа на имащите право на преминаване.

ахам ясно..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ZoneAlarm се погажда добре с ESET NOD32 Antivirus. Поне аз тях съм ползвал много време под XP. Под Vista все още нещата не са доизпипани в ZoneAlarm и затова в момента съм с ESET Smart Security под Vista.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ZoneAlarm се погажда добре с ESET NOD32 Antivirus. Поне аз тях съм ползвал много време под XP. Под Vista все още нещата не са доизпипани в ZoneAlarm и затова в момента съм с ESET Smart Security под Vista.

Проблемът е там, че ако си сложа ESET и ЗА компютъра ми сигурно ще прегрее ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е там, че ако си сложа ESET и ЗА компютъра ми сигурно ще прегрее ..

Моят не прегряваше, пък беше доста стар и бавен по принцип. От опит глава не боли. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ZA се погажда чудесно с всички антивирусни, а за Vista се разработват специални версии. С всяка нова версия времето за стартиране на системата намалява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам ако си сложа само ZoneAlarm без никаква друга антивирусна програма ще имам ми някаква защита?

Ако имаш в предвид ZoneAlarm Security Suite - да... обаче има проблеми с кирилицата в месенджерите, най вече ICQ...

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...