Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Колко типа хора различавате?

Препоръчан отговор

Колко типа хора различавате и какви са критетриите според които опрделяте човек напимер като добър или като лош.Влияе ли ситуацията върху меннието ви за него като се запознавате с някого.Ще се радвам повече хора да споделят мнения и наблюдения пък после и аз ще кажа моето Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 99
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Гледам бая старичка тема е разровена та рекох и аз да изкажа мнение:   Една дъщеря се оплакала на баща си: - Тате, уморих се, животът ми е тежък, срещам трудности, имам сериозни проблеми, през цяло

И за таз 'велика' мисъл ли беше цялата тема? Мога да добавя, че понякога се случва играчите да станат балъци... доооста големи балъци

Хора,които ми харесват и хора,които не ми харесват.

2 - мъже и жени :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Радвам се,че поне един мъж ни сложи (жените) сред хората,обикновено другояче става Публикувано изображение .Колко типа хора ли,ама това наистина е доста странен въпрос,какво точно имаш в предвид Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми то всякакви можем да измислим дебели - финни високи - ниски умни - глупави красиви - грозни оптимисти - песимисти такива които обичат сладолед и такива, които не обичат такива, които обичат да гъделичкат, други да ги гъделичкат да продължавам ли? :) @ natikot - разбира се бре :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз различавам две основни групи:Играчи и балъци Публикувано изображение Разликата между двата типа е че балъците плащат сметките на играчите :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз различавам две основни групи:Играчи и балъци  Публикувано изображение  Разликата между двата типа е че балъците плащат сметките на играчите  :)

<{POST_SNAPBACK}>

И за таз 'велика' мисъл ли беше цялата тема?

Мога да добавя, че понякога се случва играчите да станат балъци... доооста големи балъци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много "яка" тема, става за игра в шоуто на къци "познайте какъв тип човек е това момче на късмета-балък или играч".Предполагам всеки би казал МУХЛЯР.

Редактирано от rainov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много "яка" тема, става за игра в шоуто на къци "познайте какъв тип човек е това момче на късмета-балък или играч".Предполагам всеки би казал МУХЛЯР.

<{POST_SNAPBACK}>

Направо си заприлича на шоуто на къци защото някой хора се правят на доста не разбиращи каква е темата;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има такива които с нормалното си държане не будет никакъв интерес у аудиторията. Но вместо да си мълчат и да запазят доброто мнение за себе си - говорят глупости и правят мизерии само и само да станат център на вниманието. Има и хора които като си дадат дума остават верни докрай, има и такива които за нищо нямат дадената дума... ако това не се изисква от темата поправете ме, защото много не я разбрах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо си заприлича на шоуто на къци защото някой хора се правят на доста не разбиращи каква е темата;)

<{POST_SNAPBACK}>

Темата и според мен не е ясна. Хората могат да се разделят по толкова много критерии, че дори не е възможно да бъдат описани всичките.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не че да се цепя от общото мнение, но на мене пък темата ми хареса! вярно е, че е трудно да обобщиш хората под няколко типа, но мисля, че е да кажем до някаква степен възможно ако се замислим наистина какво най-много уважаваме и търсим в другия. Естествено тук трябва да си позатворим малко очите и да погледнем на нещата малко по-отгоре.. ще се пробвам да отговоря -- например за мене най-важно е човека до мене да не ме лъже, така че в някои случаи деля хората около мен по този критерий (няма да казвам "искрени и лъжци", защото звучи много крайно) Но в повечето време деля хората около мен на приятели - такива, с които не се понасяме - и такива, които само ми се правят на приятели ПП> Темата наистина е малко крайна, но пък могат да се кажат някои неща по нея ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но в повечето време деля хората около мен на приятели - такива, с които не се понасяме - и такива, които само ми се правят на приятели

<{POST_SNAPBACK}>

При мен има една отделна категория хора. Така наречените роднини. Тях ги деля на - такива, при които се правя, че ме няма, като ме търсят - и такива, с които се понасяме. Първите са много досадни, вервайте ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен има една отделна категория хора. Така наречените роднини. Тях ги деля на - такива, при които се правя, че ме няма, като ме търсят - и такива, с които се понасяме. Първите са много досадни, вервайте ми.

<{POST_SNAPBACK}>

хахаха и аз тъй! :yanim: и съвсеееем рядки случаи тип "любими роднини" (тези които те глезят и внасят парички естествено :) )

Редактирано от kitty (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората биват човеци и хора. Едните просто съществуват, другите знаят защо съществуват

<{POST_SNAPBACK}>

Влюбени и не влюбени,а разликата-едините живеят,а другите съществуват! Позволих си за перефразирам Шекспир ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз различавам две основни групи:Играчи и балъци  Публикувано изображение  Разликата между двата типа е че балъците плащат сметките на играчите  :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

:blink: Аз бих го казала по друг начин!

Губещи и... борещи се :)

Едните се оплакват от всичко и всеки, другите - се борят без да приказват много, много. Уважавам ги Публикувано изображение

Губещите?! Тях просто ги съжелявам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с Destiny .... Спрямо какво да определим колко типа хора различаваме.Мисля,че всеки човек различава толкова типа хора ,колкото и другите.Както аз различавам лоши от добри или умни от глупави[и т.н и т.н.] така и всеки друг човек.Друг е въпроса,че аз мога да ги слагам в една категория ,а останалите в друга. P.S и със rainov съм на едно мнение :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Интересна темичка. Ами за мен има два типа - можещи и не можещи. На свестни и скапани, на човеци с голямо "Ч" и на човечета, което е същото. Не ги деля на краси и грозни, дебели и слаби. Не ги деля на расов, религиозен или какъвто и да е друг принцип от тоя сорт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно е и дори невъзможно да делиш хората на такива и онакива,често първото впечатление е грешно,често и в продължение на години си грешал за някого,шантава работа. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен няма значение хората дали са топли или студени,глупави или умни,грозни или красиви,аз ги деля на добри или лоши.

Редактирано от bo6ko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви умни хора, които не познавам са го определили: сангвиници флегматици холерици меланхолици

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DeadSmurf Най-интелигентното мнение което видях до сега. Това се учи в 9 клас по психология. Който се интересува да си вземи един учебник и да прочете малко. :wors: Мен навремето(преди 6 месеца :Р) един психолог ме определи като флегматик. Интересен е факта, че повечето хора не знаят значението на тази дума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване