Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

въпроса ми е може ли да се настрои така че след като пусна нова песен да не излиза самия плеър със съответния скин на дестопа рових из настройките но не става извинявам се за неясното обяснение мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Десен бутон на иконата в tray->Goto Tray ON/OFF

благодарско приятел kiss.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как се маха надписа на песента-горе на десктопа,като започне

:wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как се маха надписа на песента-горе на десктопа,като започне

:wors:

Preferences->Display->Osd->No OSD

Редактирано от Swiftle (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Preferences->Display->Osd->No OSD

Много ти благодаря,приятел

:)

Така ме дразнеше ама като не знам ингилизки-чакам с нетърпение да го направят на български

То това JetAudio си е цяло висше направо,ама много си го обичам

biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване