Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

vanhallen

Кой от двата хард диска ще ми препоръчате?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

500- WD, SerialATA, 7200, 16MB ILI 500-

Seagate, SerialATA, 7200, 32MB кой от

двата харда е за предпочитане говорим

за бързина и тишина :hush:

Редактирано от pit
Неясно заглавие! Грешен раздел! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toзи с повече кеш. и по голяма гаранция :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е лично аз бих си взел Hitachi, но между тия двата втория !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм... Доколкото знам хитачи много шумни... Не знам доколко кеша ще е чак толкова важен, но съм с 2 ръце за WD...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хм... Доколкото знам хитачи много шумни... Не знам доколко кеша ще е чак толкова важен, но съм с 2 ръце за WD...

И ухото да си долепиш до новите хитачита, пак няма да ги чуеш. Измежду Хитачи, WD и Seagate, най-шумен е Seagate-a, но при посочените за избор, точно на Seagate-та бих заложил! Ако все пак се търси и най-доброто от WD, то нека диска да е от ААКS серията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сийгейт са най-бързите и най-шумните от тази тройка. Спор няма. WD е по средата, поне от моя гледна точка. И повече като изключение, но да го споделя, с Хитачи имам вече дава случая на вибрации в монолитни здрави кутии като Фокс. Същият диск, поставен в кутия с меки ламарини е много тих и един от най-тихите по принцип но в здрава кутия с твърди ламарини понякога предизвиква неприятни вибрацийки. С това искам да подчертая значението на добрата комбинация от хубавата кутия с бърз диск.

Аз бих предпочел Сийгейта заради скоростта а шума на разните перки мен ме дразни много повече от самите дискове. В повечето случаи перките заглушават тв.дискове (особено след 6 месеца работа на машинката...) и няма място за колебания в избора, поне за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От известно време се доверявам на твърдите дискове на хитачи и съм много доволен от тях.В никакъв случай не мога да кажа,че са шумни.Имам си два в моята кутия и досега не съм им чул гласчето :headphones: В дадения случай бих се спрял на Seagate.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...