Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой след кого тича: мъжа след жената или !?

Препоръчан отговор

Кой след кого тича: мъжа след жената или жената след мъжа?!

Само това ми е въпроса, на който реално отговор не намирам. Ролите са разбъркани не знам, кой е жената и кой мъжа!? ;)

Моля за помощ и да споделите наблюдения и мнения.

Благодаря предварително.

Искам да подчертая, че никак не ми е забавна темата! sad.gif

Мъжът ли трябва да е активен в отношенията си с жената или жената трябва да е активната в отношенията си спрямо мъжа?!Тук става дума за взаимоотношенията между двама души, които се харесват и не са си безразлични!Или просто се харесват...

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 52
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

То не е забавна бре,Ангелче

Ама като мине време и понякога става хумор малко

Като се сети за тебе след като те е зарязал - е тва е след дъжд качулка :)

Ми тичай сега

Аз кът ревах де беше а

sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ко

Мъжа ли трябва да е активен в отношенията си с жената или жената трябва да е активната в отношенията си спрямо мъжа?!Тук става дума за взаимоотношенията между двама души, които се харесват и не са си безразлични!Или просто се харесват...

Няма такова понятие като "трябва" ... само това мога да ти кажа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми и ако и двамата се харесват, то май ще тичат заедно ръка за ръка. Интересно е другото. Ако някой преследва другия, а другия не, то дори и да успее да го хване дали ще затичат заедно. Абе има ли смисъл от несподелено преследване. Според мен по - скоро не. А и най - интересното е, че този дето преследва и не хваща все повече се влюбва. ;)

Редактирано от скитник (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли мъжете тичат повече след жениете.Такова е моето налбюдение.

Да, може би след жените, а не след една...

Моето наблюдение е, че жените са по-активни в една връзка и това понякога е убийствено.

Може и в началото мъжа да е тичал повече, но после да спре, а жената да е еднакво търсеща мъжа както в началото така и в края!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това зависи от характера, а не от пола и пък някаква роля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой след никого не трябва да тича,защото обикновено все не може да се хванат.С тичане подир когото и да е /няма значение мъж или жена/може само да отблъснем човека.Но в темата трябва да се изкаже мнение и моето е ,че май мъжете бият рекордите. :clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това зависи от характера, а не от пола и пък някаква роля.

Значи аз попадам все на мъже с един и същ характер?!Струва ми се невъзможно...

Никой след никого не трябва да тича,защото обикновено все не може да се хванат.С тичане подир когото и да е /няма значение мъж или жена/може само да отблъснем човека.Но в темата трябва да се изкаже мнение и моето е ,че май мъжете бият рекордите. :speak:

А моето мнение е, че жените тичаме повече след мъжете, дори и да не си го признаваме...По-емоционални сме няма начин. :offtopic_s:

По мои наблюдения жените са по-активни и настоятелни спрямо мъжете, за да направи един мъж първата крачка към нещо по-сериозно...Те искат да са сигурни, че ги харесват за да предприемат каквото и да било, докато жените са готови на риск дори и да загубят, но да опитат да са с мъжа с който искат да са...Това са моите наблюдения...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубаво и най-добре е да тичаме един срещу друг

За да се прегърнем

И обичаме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всеки влак си има пътници.. тоест има и мъже, които тичат след жените, има и жени, които тичат след мъжете ;) Не може да се каже кои повече.. Аз примерно мога пък да ти кажа, че жените имат голяма нужда мъжа до тях нон-стоп да тича след тях, ама дали съм прав? Ти ще кажеш, че не съм, нали? Това са въпроси без категорични отговори. Всяко нещо "зависи" от куп други и именно в това е тръпката..

Моето мнение е следното: не искам никоя да тича след мен, но и аз не тичам след жена. Това с тичането е много глупаво и всеки разумен човек го осъзнава. Ако жената до мен ще ми се разсърди затова че днес не съм и казал, че е красива.. ще ме извинява, обаче просто и пожелавам приятен ден и това е ;) Не забравяйте, че човека до вас трябва да допълват щастието ви, а не трябва да се хващате за него като удавник за сламка. Ако вашето щастие зависи от действията на някой друг.. то значи си имате проблем. Приятна вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всеки влак си има пътници.. тоест има и мъже, които тичат след жените, има и жени, които тичат след мъжете ;) Не може да се каже кои повече.. Аз примерно мога пък да ти кажа, че жените имат голяма нужда мъжа до тях нон-стоп да тича след тях, ама дали съм прав? Ти ще кажеш, че не съм, нали? Това са въпроси без категорични отговори. Всяко нещо "зависи" от куп други и именно в това е тръпката..

Моето мнение е следното: не искам никоя да тича след мен, но и аз не тичам след жена. Това с тичането е много глупаво и всеки разумен човек го осъзнава. Ако жената до мен ще ми се разсърди затова че днес не съм и казал, че е красива.. ще ме извинява, обаче просто и пожелавам приятен ден и това е ;) Не забравяйте, че човека до вас трябва да допълват щастието ви, а не трябва да се хващате за него като удавник за сламка. Ако вашето щастие зависи от действията на някой друг.. то значи си имате проблем. Приятна вечер!

Определено няма да намериш такава жена, не и нещо истинско...За по вечер може би, но за друго надали, уви.

Ако нямаш нужда от някой няма и да го търсиш, ако имаш нужда от нещо ти го търсиш...

По написаното може би ще се намериш мъж, но жена слабо вероятно :)

Приятна вечер и на теб!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой след кого тича: мъжа след жената или жената след мъжа?!

Ммм, според мен въпросът е зададен и формулиран малко грубо или прекалено материално. Ако не става дума за секс маратонците то правилните думички би трябвало да са нещо като роматика и флирт.

Процентът на мъжете е по-голям, такива са генетичните ни заложби, дадености и наследство. Приемам за нормално и факта жените в някои случаи да са активната страна в подобни игри защото така е в природата и не ми се вижда като изключение на правилата. Приемам за нормално и разумното "тичане" като скорост и време след определен обект на противниковия пол. Не приемам въпросното тичане като стил и смисъл на живота.

Периода или времето на флирта при наличие на взаимност е много приятно и незабравимо преживяване. Признавам, че поне за мен е приятно като мъж да усетиш и изпиташ флирта на някоя дама. Малко ми е криво на моменти но все пак е приятно, разбира се ако жената е по мой вкус и да го направи с мярка, вкус и стил... laugh.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, според мен въпросът е зададен и формулиран малко грубо или прекалено материално. Ако не става дума за секс маратонците то правилните думички би трябвало да са нещо като роматика и флирт.

Процентът на мъжете е по-голям, такива са генетичните ни заложби, дадености и наследство. Приемам за нормално и факта жените в някои случаи да са активната страна в подобни игри защото така е в природата и не ми се вижда като изключение на правилата. Приемам за нормално и разумното "тичане" като скорост и време след определен обект на противниковия пол. Не приемам въпросното тичане като стил и смисъл на живота.

Периода или времето на флирта при наличие на взаимност е много приятно и незабравимо преживяване. Признавам, че поне за мен е приятно като мъж да усетиш и изпиташ флирта на някоя дама. Малко ми е криво на моменти но все пак е приятно, разбира се ако жената е по мой вкус и да го направи с мярка, вкус и стил... laugh.gif

А нима света около нас е нематериален?!

И нима думите не се възприемат по хиляди различни начини?!Ако за теб звучи по даден начин, то за други може би не звучи така, нали?!

Аз се наложи да противореча на твоите думи, тъй като намирам в тях не цялата истина...Не не е така в природата, в природата мъжкия паун е активен, това е само един пример разрушават тезата ти свързана с това, че в природата женската била активна, да но не е точно така.

2_1146423293.jpg

Това е мъжкия индивид, женската е незабележима, а мъжкия атрактивен! :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нима света около нас е нематериален?!

И нима думите не се възприемат по хиляди различни начини?!Ако за теб звучи по даден начин, то за други може би не звучи така, нали?!

А нима не се разбира, че това е само мое мнение и не искам да го натрапвам а само да го споделя ? ;)

Светът и животът не са само материални, поне според мен има по-важни неща, но както и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нима не се разбира, че това е само мое мнение и не искам да го натрапвам а само да го споделя ? ;)

Светът и животът не са само материални, поне според мен има по-важни неща, но както и да е.

И си прав! biggrin.gif

Материалното не е всичко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече се разбра, Мерси!

Така е, макар на мода да е друго- материализъм в цялото му измерение...духовните неща са незначителни и неразбрани за част от населението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз попадам все на мъже с един и същ характер?!Струва ми се невъзможно...

А моето мнение е, че жените тичаме повече след мъжете, дори и да не си го признаваме...

А моето мнение, че жените си усложняваме живота сами. Не знам на какви мъже попадаш (не си ли ги избираш сама всъщност?), но аз, когато проявявам интерес към някого предпочитам да свалим картите и да се разберем простичко. Не очаквам, нито пък искам, някой да тича след мен, че един Господ знае дали ще се стигнем biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А моето мнение, че жените си усложняваме живота сами. Не знам на какви мъже попадаш (не си ли ги избираш сама всъщност?), но аз, когато проявявам интерес към някого предпочитам да свалим картите и да се разберем простичко. Не очаквам, нито пък искам, някой да тича след мен, че един Господ знае дали ще се стигнем biggrin.gif

То и аз така, но не всеки си пада по това да сваля картите :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой тича след някого, /без значение от пола - мъжът, след жена, или жената - след мъж, защото и двата варианта се срещат/, значи единият гони; но е логично, че "преследваният" вероятно не стои на едно място, а също бяга, иначе защо ще трябва да бъде гонен, безсмислено е, а и ако желаният субект би стоял на място, най-вероятно тичащият ще се блъсне в него... cool.gif:huh:

Оки, сега сериозно - както всички знаем, в любовта няма правила...Според мен не би трябвало да има гонитби - хората просто се намират, и това е... Има ли преследване, значи нещо куца, и самото гонене няма да е приятно поне за едната страна, защото, всъщност, има хора, които обичат да бъдат гонени, просто, за да си подхранват самолюбието, но те уверявам, че колкото и да държиш на някого, ако го гониш дълго, ще се измориш...Не си струва човек да хаби време, нерви и чувства да тича след някого... Да не говорим, че ако чувствата са споделени, човек едва ли ще бяга, или ако бяга, ще трябва да е към теб, а не обратно...

Разбира се, все пак ловът в наши дни е често срещано явление - гони този, който има /или поне повече има/ чувства към отсрещния...Ако въобще има някакво гонене, то би трябвало да е на късо разстояние, колкото да се предизвика интереса на някого, защото, превърне ли се в маратон, пиши бегала дадената връзка...

P.S. Повече по темата ще разискваме в Skype, както ние си знаем ;)kiss.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

И мъжа след жената и жената след мъжа .. всякакви ситуации съм срещала :) Зависи кой кого иска повече, че да стигне до там да тича след него :help:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Които има зор.. които има чувства той!Аз в момента съм в такава ситуация и незнам какво да направя за да си върна момичето .. :/ Както и да е, според мен няма определено само жената тряа да тича след мъжа, или само мъжа трябва да тича след жената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Които има зор.. които има чувства той!Аз в момента съм в такава ситуация и незнам какво да направя за да си върна момичето .. :/ Както и да е, според мен няма определено само жената тряа да тича след мъжа, или само мъжа трябва да тича след жената.

И аз не знам как да си върна човека, който обичам!И не мисля, че мога да го върна.Обаче страшно ми липсва!

Трябва да тичат един срещу друг и да имат едва и съща цел иначе нищо не става, рано или късно се разделят.По-добре е по-рано, по възможност в началото!Иначе болката после е неописуема!ЗА това предпочитам да знам кой какво очаква от връзката още в началото и да няма лъжи и недоразумения!А не после...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може безкрайно да се тича. По някое време омръзва.

Хахах...Явно не си чел предишните ми мнения!И на мен ми писна да тичам!Особенно като се тича в различни посоки-противоположни!

Ако двама души не искат едно и също, то непременно се разделят!Лошото е ако си бил лъган!Тогава боли!За това предпочитам ясните отношения още в самото начало!

А не после да се агонизира!Няма смисъл! sad.gif

Не може безкрайно да се тича. По някое време омръзва.

Ако само единия тича омръзва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване