Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

americaneca

Кой ще е новият еврошампион???

Кой.....................????  

10 гласували потребители

1. 1. Кой.....................????

• Гьрция
      3
    • Чехия
      1
    • Португалия
      2
    • Холандия
      3

Препоръчан отговор

дотук са стигнали сега ..........полуфиналите.....

и да видим какво мислите.....ФЕНОВЕ......

моят Фаворит е Чехия........страшни са.... :clap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И моят фаворит е Чехия логиката говори, че трябва да са те, но някъде вътрешно имам чувството,че ще е Холандия или Португалия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Гърция няма да стане шампион. Те са добри, но не и за да станат шампиони. Холандците според мен ще се издънят. За мен шансовете на Чехия са най-големи, макар че според мен Португалия ще стане шампион.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

biggrin.gif

тук вече 3 гласа ЗАГУБИХА.........

ще видим утре какво ще стане.........

но хората с 50% от гласовете вече са OUT cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май много късно се вкючвам,но в началото на първенството бях за франция и португалия(просто винаги съм за тях,защото много ме кефят)единият фаворит отпадна,следователно съм за португалците!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко изненадваща за мен беше загубата на Чехия. Въпреки това смятам, че португалците ще са си взели бележка и няма да се издънят срещу Гърция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че всичко вече е ясно освен кой ще е новия европейски шампион.

Сега остава да видим дали ще надделее красотата или прагматизма в футбола. Но мисля че който и от двата отбора да спечели изводът е един няма малки и големи отбори вече в футбола. Нямам фаворит за мача нека победи по-добрият отбор. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен завършек според мен. Все пак гърците заслужават едно голямо БРАВО!!! :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интересен завършек според мен. Все пак гърците заслужават едно голямо БРАВО!!! :whist:

кво браво, кво браво?! баси и грозния отбор, баси и грозния финал.това първенство , че вървеше странно - вървеше. ма така и да завърши е супер прецакване.нищо против комшиите, но просто едва ли има по незаслужен шампион, в каквото щете състезание изобщо.един триумф на непривлекателния и лишен от всякаква фантазия футбол.а трябваше да се случи точно обратното - един от най-добрите отбори в последното десетилетие, съставен от уникални технични играчи с въображение ,да се качи на футболния "Олимп" (!) .неслучайно беше и домакин на първенството, а и на последното бяха орязани брутално срещу гадните петли.очакваше се УЕФА да ги компенсира затова и всичко сочеше в посока Португалия - шампион.още преди започването на турнира дори.а когато стигнаха финала, се съмнявах, че и чехите ако се бяха класирали, нямаше да могат да ги спрат.но такава наредба просто незнам дали и в нашето смешно първенство, където цигански тим се води "Шампион на България", може да стане.Е как съдията на финала може да се познава от 15 години със Ото Рехагел, съседи са били и накрая - бил му е личен зъболекар! Еми накъде върви тази игра не е ясно.Ми неможаха ли и нас вместо Жоел Киню да бяха пуснали бръснаря на Пената?!

Ся първа победа и то срещу домакина - добре, излизане от групите - много хубаво, класиране на четвъртфинал - вече не мирише на късмет, изпълзяване до полуфинал - еми поредно признание за балканския футбол, ама тоя финал, да не говорим за титла - е просто прекалено стана!

Еми да,немога да се радвам - не завиждам, не гледам по-типично български, както ще кажат някои, а просто обичам футбола, за разлика от гръцките футболисти.Че то и Италия никога не била толкова бетонирана отзад, ми бива немска предпазливост, ама това тяхното си беше чиста параноя.

Който има нещо против, да си припомни нашия отбор от САЩ'94 - еми сравнете просто двата отбора.Нашия - фул със супер футболисти от световна класа, толкова силен, че беше направено всичко възможно да не стигне до финал, че знаеш ли :можеше и бразилците да ги отвеем като нищо.И сегашния европейски шампион - сбирщина от футболистчета от гръцкото първенство, най-вече от АЕК, или пък резерви във второстепенни западни тимове.Без никакъв блясък и дори един едничък футболист да имаха по-така !

Извода е само един - от година на година футбола загива, комерсиализацията избутва най-великата игра на втори план и от това страдат не само обикновените фенове, но и самите футболисти, ползвани буквално като стока.

Абсолютна рядкост са креативните и мислещи футболисти, а и те са на годинки.Вече всичко се основава на сигурността и стремежа не да вкараш гол. а да не ти вкарат, не да градиш играта, а да я рушиш.Не да победиш, а да накараш другия да загуби...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е съгласен съм с venomcho, последните години надделява грозния и прагматичен футбол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм съгласен с Venomcho... донякъде. Аз също бях за Португалия и смятах, че те ще победят. Наистина гърците се затвориха, а и голът им не беше особено красив. Но не може да се отрече, че имаха и много красиви голове (например срещу Франция). Когато играят, според мен те могат да играят.

Въпросът е обаче, защо "един от най-добрите отбори в последното десетилетие, съставен от уникални технични играчи с въображение" не успяха да вкарата нито един гол??? Дали наистина са такива каквито ги описваш??? Гърците просто надиграха Португалия... два пъти. Според мен не трябва да им се отрича заслугата в никакъв случай. Освен това след гола мача стана много по-интересен. Ако и португалците бяха вкарали, щеше да стане още по-интересен.

Това за съдията са пълни спекулации според мен. Журналистите са страшно племе и тъсят да се хванат за най-малкото нещо. Аз лично не вярвам, че дори Мерк наистина да е бил личен зъболекър на гръцкия треньор това е оказало някакво влияние. Според мен съдията не помогна на Гърция.

Проблемът на Португалия според мен беше в състава им. Влизането на Руи Коща беше много добра смяна, но защо подяволите пак играеше Паулета. Вярно, много добър футболист, с много голове за националния, но Нуно Гомеш свърши 100 пъти повече работа от него :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ебати слешния мач!!!! тъпите ни съседи победиха моя фаворит,но не се ядосвам за това,а че беше много педалски мач от страна на гърците!!! играха грубо,необразовано и грозно!!!! не ми хареса мача,никак даже!!! само се чудя портогалците к,во толкова се чудеха и защо брояха мухите през първото и началото на второто полувреме!!!!цяла нощ не спах след мача ,в които франция отпадна, но сега просто не знам к,во да направя!!! а и съдията наистина имаше пристрастие!!! поне така мисля!!!

да им е честита победата!!! <_< <_< <_<

съжелявам за нецензорните думи!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе и преди ги МРАЗЕХ теа скапани ГРЬЦИ.......ама сега ОщЕ ПОВЕчЕ.....

ДА ИМ ГО НАчУКАМ И В ОЛИМПА И В ЕЛАДАТА....... :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...