Премини към съдържанието
Ръчна

За сираците в България

Препоръчан отговор

Гласувам за банера на deliverme ;) И другите са хубави, но този ми хареса най-много ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да...няма смисъл да се бави цялата процедура.

Ако няма други предложения, аз гласувам за този на deliverme.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам предпочитате да е анимирам. Ще опитам да направя нещо, но не гарантирам.

Аз умишлено не ползвах нечии снимки, за да избегна евентуални проблеми в последствие. Съветвам останалите, които се заемат с начинанието, също да се съобразят с това.

Идеята на breeze е интересна, но личното ми мнение е, че прекалено анимиран. Аз бих заложила на това анимацията да се сведе до един от акцентите в банера. Примерно върху слънцето.

Иначе смятам, че няма да липсват идеи по темата, защото тук е пълно с можещи в тази област.

Не на последно място поздравления за инициативата и успех на всички, които са се захванали с реализирането и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Доколкото разбирам предпочитате да е анимирам. Ще опитам да направя нещо, но не гарантирам.

Аз умишлено не ползвах нечии снимки, за да избегна евентуални проблеми в последствие. Съветвам останалите, които се заемат с начинанието, също да се съобразят с това.

Идеята на breeze е интересна, но личното ми мнение е, че прекалено анимиран. Аз бих заложила на това анимацията да се сведе до един от акцентите в банера. Примерно върху слънцето.

Иначе смятам, че няма да липсват идеи по темата, защото тук е пълно с можещи в тази област.

Не на последно място поздравления за инициативата и успех на всички, които са се захванали с реализирането и.

И на мен това слънце много ми хареса.

Само искам да кажа на заелите се със задачата, да не се притесняват да си крадат идеи от останалите. В крайна сметка инициативата е обща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още няколко варианта.

006by9.png

007qb3.png

008zm4.png

Анимирани:

002oz3.th.gif

003yn0.th.gif

004mz9.th.gif

005mw7.th.gif

Изпълнението, особено на анимираните са малко куци...

И защо толкова бързате с избирането на банер? Някой може да предложи нещо много по-добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предложих да направят и клипче за кампанията ни

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=81641

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно банерите-на мен лично ми допадна предложението на breeze.

На статични изображения вече никой не обръща внимание.Банерите, които предлага deliverme са много хубави, стилни, но им липсва динамика.Може да се направи комбинация, както и да се вкара анимация със тестовете , които е предложила breeze.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда от тъга.

Всеки здравомислещ човек в България знае за съществуването на домовете за деца, знае и , че на всеки от тези домове му трябват средства за да осигури по-добър живот на децата.

Всеки знае, но улисан в ежедневните си грижи забравя за домовете.Нужно е просто напомняне.И адрес, на който да чукне за да дари.

Най-лесният начин за събиране на средства е с SMS-и.

Не знам, как се прави системата, как от мобилните оператори осигуряват средствата....Не познавам и никой дето работи в М-тел или другите оператори.

Някой ако да знае- да каже.

Вижте рекламата за даряване на средства на SOS-детски селища.Досега съм им изпратил доста SMS-и.

Рекламата е слънчева.

Целта е да направим децата усмихнати.

Или бъркам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-лесният начин за събиране на средства е с SMS-и.

Не знам, как се прави системата, как от мобилните оператори осигуряват средствата....Не познавам и никой дето работи в М-тел или другите оператори.

Някой ако да знае- да каже.

Лесен и много удобен е,аз за децата от Могилино изпратих доста смс-и

Когато беше кампанията на "Великолепната шесторка"

А за пращане по сметка трябва да търсиш банка,там формуляри и т.н.

Не всеки може да отдели време-затова смс е най-добрия вариант

Плюс сметките в лева и валута разбира се

Освен да пишем до някой мобилен оператор и да питаме-решете кой обаче

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Попитах в няколко сайта ще подкрепят ли инициативата с банерче...

Казаха - Разбира се, но да не заема много място.

Ако е от значение...

Ако трябва ще ползваме по-малките. Но навсякъде където ни дават е добре дошло.

Що се отнася за смс-ти. За да има подобно нещо ни трябва разрешение и да сме регистрирана организация. Освен това е скъпо. Плаща се...

Знаем, че е по-удобно, но в нашия случай е невъзможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

Що се отнася за смс-ти. За да има подобно нещо ни трябва разрешение и да сме регистрирана организация. Освен това е скъпо. Плаща се...

sad.gif ясно....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би ще ни помогнат от някоя медиа-bTV или Нова Телевизия

Слави например,Иван и Андрей

Няма начин да не ни помогнат,а и за това никой няма да ни иска пари все пак

Ще разпространят и сметките за набиране на средства,а ако ни открият и телефон за смс-и - ще е супер

Само трябва да им разкажем

Ще изпратим някой мод с голямо красноречие и респектираща осанка

:love:

Такава инициатива всеки ще подкрепи,повярвайте ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може би ще ни помогнат от някоя медиа-bTV или Нова Телевизия

Слави например,Иван и Андрей

Няма начин да не ни помогнат,а и за това никой няма да ни иска пари все пак

Ще разпространят и сметките за набиране на средства,а ако ни открият и телефон за смс-и - ще е супер

Само трябва да им разкажем

Ще изпратим някой мод с голямо красноречие и респектираща осанка

:love:

Такава инициатива всеки ще подкрепи,повярвайте ми

Хубаво си помисли досега какво сме напривили и като цяло какво представляваме. Хубаво е подобни изяви да се направят след първата инициативиа. Първо, за да има какво да покажем и най-важното да докажем, че намеренията ни са сериозни и естествено, да наберем повече подръжници и средства за следващата. В момента ако звънеме някъде и кажеме "Абе тука в един форум така и така...мислиш ли, че ще ни вземат на сериозно?" Още повече, че ние в момента нито тема сме напривили, нито банер сме избрали. Все още сме доникъде, бързате...

Що се отнася някой на нас да ни открие нещо...съжалявам, но съм скептик. Колкото и благородна да е една инициатива не забравяйте, че главната работа е в ръцете на нейните организатори в случая на потребителите на калдата. Останалите ще ни се усмихнат, ще ни потупат по рамото и ще кажат - Браво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...... Останалите ще ни се усмихнат, ще ни потупат по рамото и ще кажат - Браво!

кво те интересуват другите?

Важното е да усмихмем няколко дечица-нали в това целта на занятието cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говоря за идеята на хайдук, че някой щял да ни открие смс-и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хубаво си помисли досега какво сме напривили и като цяло какво представляваме. Хубаво е подобни изяви да се направят след първата инициативиа. Първо, за да има какво да покажем и най-важното да докажем, че намеренията ни са сериозни и естествено, да наберем повече подръжници и средства за следващата. В момента ако звънеме някъде и кажеме "Абе тука в един форум така и така...мислиш ли, че ще ни вземат на сериозно?" Още повече, че ние в момента нито тема сме напривили, нито банер сме избрали. Все още сме доникъде, бързате...

Що се отнася някой на нас да ни открие нещо...съжалявам, но съм скептик. Колкото и благородна да е една инициатива не забравяйте, че главната работа е в ръцете на нейните организатори в случая на потребителите на калдата. Останалите ще ни се усмихнат, ще ни потупат по рамото и ще кажат - Браво!

Е като стане готово-не съм казала йок сега

Пък и ние не сме какъв да е форум

Сайтът Калдата има няколко награди доколкото знам,за тези 5 години-а това не е малко

Имаме някакви заслуги значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този имах време днес...

banerqi9.gif

banerwithsilouetesje0.gif

Според мен ако по някакъв начин се организира и възможност за даряване "в натура" - на неща, от които хората вече нямат нужда, но домовете имат - ще има доста повече дарители.

И аз се съмнявам, че ей така ще ни завъртят в прайм-тайма "за добрата кауза" sad.gif ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ви посъветвала, да не гоните Михаля. Правете нещата които са в рамките на възможностите ви. Ако други се включат - добре, ако не - също. Keep it simple.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е като стане готово-не съм казала йок сега

Пък и ние не сме какъв да е форум

Сайтът Калдата има няколко награди доколкото знам,за тези 5 години-а това не е малко

Имаме някакви заслуги значи

В компютърни среди е фактор, никой не го оспорва. Наградите са за техните постижения, а не за нашите в "Празни приказки и забава".

Все пак ако някой прояви инициатива и направи нещо конкретно трябва да знае, че ние сме зад него.

За този имах време днес...

banerqi9.gif

banerwithsilouetesje0.gif

Според мен ако по някакъв начин се организира и възможност за даряване "в натура" - на неща, от които хората вече нямат нужда, но домовете имат - ще има доста повече дарители.

И аз се съмнявам, че ей така ще ни завъртят в прайм-тайма "за добрата кауза" sad.gif ...

Даряването в натура също е проблем. Ето защо аз се надявах все някой ученик да се закачи и да организира подобно нещо в училището си. Ще имаме превози до там и закарването не е проблем. Но иначе ако тръгнеме да събираме всякакъв друг вид помощи - ни трябва база, склад наречи го както искаш и човек, който да стои там. Нещата, които се получават трябва да се селектират. И най-важното трябва ни човек, който да се занимава чисто организационна за тая работа. Тук сме работещи хора и честно казано не виждам кой би могъл да е...Общо взето и тази идея е трудна за осъществяване ако няма някой, който да се ангажира за това.

Банерът с дървото е много идеен и аз си мислех за нещо такова. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за банера с дръвчето, много добра идея, ако се пипнат малко цветовете на последните два надписа ще е още по-добре.

Динди, ти не ги гледай училищата. При нас има всяка година такава инициатива за близките домеве, но не се събира кой знае какво.

Децата забравят или казват неща от сорта на "Да бе, ще се занимавам аз сега с глупости, който има и иска - да дарява."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Динди, ти не ги гледай училищата. При нас има всяка година такава инициатива за близките домеве, но не се събира кой знае какво.

Децата забравят или казват неща от сорта на "Да бе, ще се занимавам аз сега с глупости, който има и иска - да дарява."

Не е обнадеждаваща тази информация. Но след първата инициатива може да се замислим. Ако направим нещо от вида седмицата на дарението или нещо подобно, където група потребители да събират подобни помощи ще стане. Разбира се, идеята трябва да се пипне и да мине първата инициатива. Но бихме могли да направим нещо подобно лятото, но за сега да работим върху това, с което разполагаме.

Само искам да припомня на четящите, че след събирането на парите ще има едно велико търсене на изгодни оферти и прочие. Доколкото сме информирани за сега децата имат най-голяма нужда от обувки и чорапи. Но ако някой има разни връзки по издателства и прочие да удари едно рамо. Че децата имали нужда и от книжки за оцветяване и прочие. Както вече много пъти се писа всичко, което можа да се вземе на изгодна цена или е дарение е добре дошло.

Ето, Хайдук ако искаш и имаш възможност да помогнеш можеш да напишеш някое друго писмо на издателствата. Може някое да ни се върже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с доктора. Не ме привлича в нашите работи да се намеси няой с мръсни ръце като слави. Дразни ме и вариантът с sms-ите - говори някакси, че ни мързи и ползваме най-лесния, но не и най-чистия начин. А банкови офиси - на всеки ъгъл. Операцията трае само 5-10минути. По-добре да усмихнем наистина няколко дечица, отколкото да се тръшкаме как да привлечем върху себе си "обществения" интерес. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но ако някой има разни връзки по издателства и прочие да удари едно рамо. Че децата имали нужда и от книжки за оцветяване и прочие. Както вече много пъти се писа всичко, което можа да се вземе на изгодна цена или е дарение е добре дошло.

Ето, Хайдук ако искаш и имаш възможност да помогнеш можеш да напишеш някое друго писмо на издателствата. Може някое да ни се върже.

Ами аз и това щях да ви предложа

Като е готово всичко

Мога да разпространя инициативата ни,заедно със сметките,в доста вестници,в които съм сътрудник от години

Сигурна съм че ще помогнат,а и мен ме познават

За книжки за оцветяване също-имам приятели в Силистра и Велико Търново,както и колеги в една издателска къща тук,в София

Ще говоря с тях за книжки,те печатат такива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз и това щях да ви предложа

Като е готово всичко

Мога да разпространя инициативата ни,заедно със сметките,в доста вестници,в които съм сътрудник от години

Сигурна съм че ще помогнат,а и мен ме познават

За книжки за оцветяване също-имам приятели в Силистра и Велико Търново,както и колеги в една издателска къща тук,в София

Ще говоря с тях за книжки,те печатат такива

Прекрасно...

Чакаме още няколко потребитела, които са се заели с банера и не искам да пренебрегваме труда им. И ще пуснем темата предполагам, че в средата на тази седмица всичко ще е готово. Тъкмо за рождения ден на калдата biggrin.gif Някой няма ли от отишлите да тръгне с една касичка да измуфти от всеки по 2 кинта и после да ги внесе в банката biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм навита, ма мен кат ма видят няма да дават, а мен поне ме бива в изцоцоркването на кинти за някаква кауза. Миналата година така за 2-3 дена съм събрала 2.5 бона за училищен концерт... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.