Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

CnupTk0

vk mobile vk200 - въпроси

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, съжалявам ако тази тема е поствана вече, но не открих тук подобна.

Става въпрос за това чудо на глобалната икономика VK mobile VK200. Отскоро пуснаха една оферта в голяма верига хипермаркети, където се предлага за 69лв. Поразгледах му характеристиките, но искам да попитам за неща, които не се разбират от пръв поглед. Дали поддържа java (и по-скоро важно ми е не за игрите, а за приложенията във формат .jar), как е със батерията (предполагам, че ще е доста слабичка), дали може да се гледа видео (защото пише, че уж бил заснемал, но без звук) и ако няма плеър, дали ще мога да си кача по някакъв начин, как е със тонколончицата (просвирването). От камерата не очаквам нищо специално, но като за парите си няма втори такъв (НОВ). И ако има някой да споделя от личен опит нека ме посъветва. Благодаря ви ;)

PS също да попитам до колко GB карта памет поддържа (1,2 GB) ?

Редактирано от CnupTk0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
http://www.radiopage.ru/mobile/3231/ пише,че поддържа Java,но не пише дали има ограничение в размера на файла(някои Нокии имат ограничение до 1 МБ),камерата е много слаба-0.3 МП и означава,че видеото е още по-зле!Малък дисплей с остаряла технология и още много минуси!Дори ми се струва,че 69 лв. са много!За малко повече може да си намериш по-добър телефон от класна марка!P.S.Не пише,че поддържа мемори карти!Просто много зле ! Редактирано от bob4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за това чудо на глобалната икономика VK mobile VK200. Отскоро пуснаха една оферта в голяма верига хипермаркети, където се предлага за 69лв. Поразгледах му характеристиките, но искам да попитам за неща, които не се разбират от пръв поглед. Дали поддържа java (и по-скоро важно ми е не за игрите, а за приложенията във формат .jar), как е със батерията (предполагам, че ще е доста слабичка), дали може да се гледа видео (защото пише, че уж бил заснемал, но без звук) и ако няма плеър, дали ще мога да си кача по някакъв начин, как е със тонколончицата (просвирването). От камерата не очаквам нищо специално, но като за парите си няма втори такъв (НОВ). И ако има някой да споделя от личен опит нека ме посъветва. Благодаря ви :magnifier:

По добре не се прецаквай...Аз си взех и хич не съм доволен.Батерията я издържи2 дни я не издържи.От компютъра докато рзбереш как да си качиш нещо е ад(аз все още нямам драйвъри).Камерата е 0.3 мегапиксела..УЖАС

Става въпрос за това чудо на глобалната икономика VK mobile VK200. Отскоро пуснаха една оферта в голяма верига хипермаркети, където се предлага за 69лв. Поразгледах му характеристиките, но искам да попитам за неща, които не се разбират от пръв поглед. Дали поддържа java (и по-скоро важно ми е не за игрите, а за приложенията във формат .jar), как е със батерията (предполагам, че ще е доста слабичка), дали може да се гледа видео (защото пише, че уж бил заснемал, но без звук) и ако няма плеър, дали ще мога да си кача по някакъв начин, как е със тонколончицата (просвирването). От камерата не очаквам нищо специално, но като за парите си няма втори такъв (НОВ). И ако има някой да споделя от личен опит нека ме посъветва. Благодаря ви :)

По добре не се прецаквай...Аз си взех и хич не съм доволен.Батерията я издържи2 дни я не издържи.От компютъра докато рзбереш как да си качиш нещо е ад(аз все още нямам драйвъри).Камерата е 0.3 мегапиксела..УЖАС (карта има няква FlashCard за около 6 лв)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас!!!! И все пак някой разбра ли как могат да се слагат игри на тоя боклук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какви игри говориш при този трагичен телефон ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мога да кажа едно - телефона е УЖАСЕН, но пък за тези пари вие какво очаквате да има? 2MP + 2.2" QVGA + Sybian 9.2 ли искате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...