Премини към съдържанието
Min6929

Проблем със Nokia 7650

Препоръчан отговор

Някой мойе ли да ми каже защо не мога да направя връзка от компютъра към телефона ?

Пробвах и с IrDa i Bluetooth и все нищо не се получава. Аз ли съм тъп или е истина че тези нокий са по капризни за такива неща ? sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво по-точно искаш да направиш?От компютъра нещата се сендват директно (десен бутон->сенд то) иначе ако се опитваш с pcsuite за 7650 има такъв, който е само за него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какво по-точно искаш да направиш?От компютъра нещата се сендват директно (десен бутон->сенд то)  иначе ако се опитваш с pcsuite за 7650 има такъв, който е само за него

<{POST_SNAPBACK}>

компютъра не може да намери телефона. искам да си сваля снимките от телефона и да мога да си редактирам контактите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвали да намалиш Connection Rate/bps на инфрареда, по някога се получава от него особенно при Нокиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пробвали да намалиш Connection Rate/bps на инфрареда, по някога се получава от него особенно при Нокиите.

<{POST_SNAPBACK}>

Лично мое мнение, че е изцяло въпрос на драйвъри (с моя инфраред съм имал проблеми само като не бях разбрал точния начин на инсталирането им и от тогава с нито един телефон не съм имал проблем). Пробвай да вържеш с инфрачервения адартър (IRDA) друго устрйство.

ПС: Нещо другf връзвал ли си към компа с IRDA-та или Bluetooth-a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение, че е изцяло въпрос на драйвъри (с моя инфраред съм имал проблеми само като не бях разбрал точния начин на инсталирането им и от тогава с нито един телефон не съм имал проблем). Пробвай да вържеш с инфрачервения адартър (IRDA) друго устрйство.

ПС: Нещо другf връзвал ли си към компа с IRDA-та или Bluetooth-a

<{POST_SNAPBACK}>

Освен телефони други устройства посредством IRDA и Bluetooth не съм свързвал, но поне при мен имаше подобен проблем и като намалих рейта се оправи.На Нокиите и Сименсите са им доста бавни инфраредовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като съм с Инфрареда ми изкарва надпис, че в момента друга програма използва (освен Nokia PC suite) устройството...

тъпо... sad.gif

Сега обаче телефона за момента е на задн план защото първо ще ми се наложи да пооправя PC-то щото нещо го омазах с вируси :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.