Премини към съдържанието
svetlina88

Вирус който не мога да изтрия PSGuard

Препоръчан отговор

Здравейте ,имам проблем с този вирус които не мога да изтрия по никакъв начин PSGuard ...хващам го с Spybot но не го изтрива.Пробвах рачно да го махна от регистрите но пак не ми позволява.А проблема ми е че като включа експлорера ми излиза съобщение от интернет експлорера че има шпиони, а от долу your home page ...с адрес www.bestwebslinks.com и передполагаме че това е проблема.От интернет опциите не става.Благодарим предварително. Благодарим и на създателите на този сайт , той направо е страхотен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошла във форума!Препоръките ми са няколко за справяне с проблема:

първо-просканирай машината си с някой от онлайн-скенерите(този на Панда Софтуер е много добър,защото използва иновативна,проактивна сканираща за malware технология,която интегрира сравнение на дигиталните сигнатури и дълбоко проучване на кода,анализирайки поведението на потенциално опасните приложения),например тук. Ще трябва да почакаш известно време докато завърши проверката.При резултат за инфектиране със злонамерен код ще ти бъдат предложени възможности за дезинфектиране.Следвай инструкциите.Освен това(като второ)ти препоръчвам да си инсталираш една от двете(може и двете едновременно,но преди това е хубаво да дадеш инфо с какво разполагаш в момента на компа си като защитен софтуер)antispyware-програми:XoftSpy,която можеш да откриеш и изтеглиш от заглавната страница на сайта тук или Spy Emergency 2005,която можеш да изтеглиш и регистрираш от тук.След ъпдейт на програмите просканирай с тях изцяло хард-диска си.Ако владееш добре английски,то проблем,идентичен с твоя,се дискутира тук. Можеш да прочетеш как са се справили тези потребители.Повечко за злонамерения код(PSGuard)може да прочетеш от тук.

Накрая остана да ти пожелая успех и напиши какво е станало! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това те затруднява,дръпни си Hijack This 1.99.1 и дай лог на ЛС !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Открих една хубава програма. Само 1MB, без инсталация. Все още се тества, но може да я пробваш. AWZ http://z-oleg.com/secur/avz.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.