Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Безстрашен вдига 380 км/ч с кола на магистрала

Препоръчан отговор

Няма значение. Личи си, че не харесваш колите, още повече изпитваш страх от високите скорости. Тогава защо е нужно да коментираш нещо, което не те влече?

Нямам думи....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
  • Отговори 81
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

• 3 седмици по-късно...

това не са 380 километра бре хора............. с 200 на магистралата започва да ти се сбира пътя а при 380 това значи че платното за движение трябвая да е гладко на стъкло ...дори сега като се замисля не е възможно да се вдигне такава скорост по магистрала с две ленти(това е някакъв забързан кадър някои си е играл и го е направил )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
това не са 380 километра бре хора............. с 200 на магистралата започва да ти се сбира пътя а при 380 това значи че платното за движение трябвая да е гладко на стъкло ...дори сега като се замисля не е възможно да се вдигне такава скорост по магистрала с две ленти(това е някакъв забързан кадър някои си е играл и го е направил )

Приеми фактите... клипа не е забързан. Пък колко точно са километрите в час никой не е 100% сигурен. Има едно списание JDM Option 7 там има много подробности за този клип и други подобни (в YouTube профила ми може да ги видите).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клипа наистина е реален. Няма забързвания или каквато и да е друга външна намеса. Предполагам болшинството от вас знаят, че за коли от класа на Nissan Skyline, Toyota Supra, Mintsubishi Lancer EVO скорости от рода на 300 км+ се постигат дори при заводските автомобили. Имах честта да пробвам едно чисто новичко EVO X- еми...300км ги нямаше за нищо тази кола. Само мога да гадая какво става когато се почовърка по нея :super:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При 400 к.ч. изобщо няма да видиш тоя с който се разминаваш

Не камион да е, а ... кораб да пълзи срещу теб

Ако е истина, то скоростта на клипа е намалена с около 3 пъти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма значение. Личи си, че не харесваш колите, още повече изпитваш страх от високите скорости. Тогава защо е нужно да коментираш нещо, което не те влече?

Стига си се правил на много отворен защото ми писна такива ***** като теб да застрашават моя живот и живота на семейството ми.Да треперам когато пътувам или някой мой роднина.Като си толкова отворен си плати 6000$ на Монца или имола и си карай с 300 ако искаш там.Ама няма да го направиш защото си селяк с голф с пернишка регистрация който си изразява комплексите по улицата.И аз обичам високите скорости и бързите коли но си има място за това и те не са ПРЕНАСЕЛЕНИ МАГИСТРАЛИ!!! :Pangry.gif:)

Редактирано от MasterI (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...защото си селяк с голф с пернишка регистрация...

:) :) баси колко нечовешки го нахрани ;)

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като сте почнали ето ви малко

SEMA 2008: 1800 HP Mosler MT 900-S

http://zar.bg/view_article.php?article_id=1450

Top Speed 270 MHP (434 KM/H+) е т'ва е яко biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Доколкото до клипа, истински е, а за скоростта може само да се гадае :rolleyes: , но вникой случай не е повече от предполаганата 380.

Редактирано от RAW (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има огромна разлика между бързо каране и бързо каране. Аз съм виждал и опасни шофьори които буквално се движат с 30км (точно такъв блъсна сестра ми). Така че не винаги въпроса е до скоростта. Пък и не виждам как можеш да съдиш, че ти е застрашил живота младежа :) И аз обичам високите скорости, но не си го позволявам в града и други населени места :lol6: Така че, нека не правим прибързани изводи cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има огромна разлика между бързо каране и бързо каране. Аз съм виждал и опасни шофьори които буквално се движат с 30км (точно такъв блъсна сестра ми). Така че не винаги въпроса е до скоростта. Пък и не виждам как можеш да съдиш, че ти е застрашил живота младежа ;) И аз обичам високите скорости, но не си го позволявам в града и други населени места :) Така че, нека не правим прибързани изводи cool.gif

Това казвам и аз!Аз също съм фен на високите скорости,но си има място за тях!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Стига си се правил на много отворен защото ми писна такива ***** като теб да застрашават моя живот и живота на семейството ми.Да треперам когато пътувам или някой мой роднина.Като си толкова отворен си плати 6000$ на Монца или имола и си карай с 300 ако искаш там.Ама няма да го направиш защото си селяк с голф с пернишка регистрация който си изразява комплексите по улицата.И аз обичам високите скорости и бързите коли но си има място за това и те не са ПРЕНАСЕЛЕНИ МАГИСТРАЛИ!!! :down:angry.gif:cheers:

Хехехе, абее ей, аз дори нямам книжка (нямам възможност да изкарам на този етап). Но винаги ще си остана фен на лудо и адреналинно шофиране... в случая този от клипа надвишава всички мой прентеций. Огромен респек към него, защото знам, че НИКОЙ друг няма смелостта да вдигне тази скорост с пълен риск към живота си. Няма да ми влееш ум в главата ми :).

За мен човек, които не "изтисква" колата си и не я отценява - не заслужава да я има. Това естествено не значи, че трябва нарочно да застрашаваме нечий живот.

Btw, скороста от клипа не е толкова висока, толкото изглежда.

...които не "изтисква" колата си не я отценява - не заслужава да я има... това засяга жените и по-скоро младите шофироки. Както каза един френд, мъжете правят катастрофи за да избегнат зблъсък с жена зад волан :))

Редактирано от needsleep (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хехехе, абее ей, аз дори нямам книжка (нямам възможност да изкарам на този етап). Но винаги ще си остана фен на лудо и адреналинно шофиране... в случая този от клипа надвишава всички мой прентеций. Огромен респек към него, защото знам, че НИКОЙ друг няма смелостта да вдигне тази скорост с пълен риск към живота си. Няма да ми влееш ум в главата ми :cheers:.

За мен човек, които не "изтисква" колата си и не я отценява - не заслужава да я има. Това естествено не значи, че трябва нарочно да застрашаваме нечий живот.

Btw, скороста от клипа не е толкова висока, толкото изглежда.

...които не "изтисква" колата си не я отценява - не заслужава да я има... това засяга жените и по-скоро младите шофироки. Както каза един френд, мъжете правят катастрофи за да избегнат зблъсък с жена зад волан :down:)

Твоят герой въобще не вдига скоростта която си мислиш.Ето виж-http://www.youtube.com/watch?v=wHrGM57fKuo.Това е Ферари Енцо-една от най-аеродинамичните коли в света,със окачкане от специални материали със различна от на другите автомобили течност в него и височина на колата от около 8 сантиметра.Както виждаш това е на празна магистрала заради опита който е контролиран.Болид като този взе да вибрира застрашително на 360 километра.Как си представяш по-високия и не аеродинамичен Нисан да се задържи на пътя без да изхвърчи?

Редактирано от MasterI (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е жив абсурд-380км.Аре да си говорим сериозно!!!!Как се удържа такова чудо,колкото и да е пипано.Камиона си се скива нормално.а при тази скорост не би трябвало и да мернем какво е това!Вдигал съм макс. 240 и то на аутобан в Германия и усешането е всичко,но не и конфортно-колата се удържа зверски трудно,да не говорим че пътя ти се свива тотално и става адски трудно!!!!За камерата обаче -спокойно мога да заявя(малко отбирам от тази материя)си баца нормално!!!Пипан е клипа,никакъв спор!!Поне за мен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Твоят герой въобще не вдига скоростта която си мислиш.Ето виж-http://www.youtube.com/watch?v=wHrGM57fKuo.Това е Ферари Енцо-една от най-аеродинамичните коли в света,със окачкане от специални материали със различна от на другите автомобили течност в него и височина на колата от около 8 сантиметра.Както виждаш това е на празна магистрала заради опита който е контролиран.Болид като този взе да вибрира застрашително на 360 километра.Как си представяш по-високия и не аеродинамичен Нисан да се задържи на пътя без да изхвърчи?

Не искам да навлизаме в конфликти, но ще ти кажа, че и Нисана вибрира и то доста. По доло ще ти дам линк към по-добро качество на клипа и гледай от около 45-тата секунда до края.. Да не говорим, че скороста в видимо по-висока от 360-те км/ч на ферарито.

Много хора от YouTube не вярват, че скороста е над 380 км/ч. Ето един коментар от човек, купил цялото ДВД с целия клип: "1st off, it's Gregg Mandarin from GReddy Performance and it's an R33 GTR. It's running a T88 and does around 390kmh at full blast. Watch JDM Option volume 7 DVD."

Ето към по-добро качество: http://www.youtube.com/watch?v=FsNulEYQutI&fmt=18

Ако случайно се интересувате повече: http://www.youtube.com/watch?v=_eB0ltOAd1A...feature=related

ПС. Не мога да разбера някой от вас... ту казвате, че се движи бързо и няма време за реакция, ту казвате че ако се движи с 380 км/ч няма да може да види колите които одминава... е ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От една камера, монтирана на предния капак, или зад предното стъкло, нищо, ама нищо не може да се разбере дали този автомобил е възможно да развие тези километри и да остане на земята, или не може. Това, че Иван бил казал на Стоян, че баджанак му бил втори приятел на братовчеда на пилота, не означава, че трябва да приемем думите му за чиста монета.

Лично аз. от този клип по нищо не можах да разбера, нито какъв е автомобила, нито с каква скорост се движи. Е как да вярвам на нещо, което не съм видял черно на бяло?

Единственото, което разбрах е, че слага последната скорост на тридесетата секунда и от там натъка му остават още тридесет и шест секунди да развие тези 380 км/ч. Нито съм наясно при какви километри превключва на последната предавка, нито съм наясно колко време му трябва да доускори до тези 380км/ч. На база на това не мога да си направя никакви заключения и за това си оставам скептично настроен.

Не отричам, че автомобила може да развие тази скорост, просто отказвам да повярвам, че ще остане на земята.

Ето един интересен линк, в който разказвача е главното действащо лице. Сами си направете изводи.

пп. Някой математик да сметне по осевата линия или по стълбовете отстрани. :write a letter:

Редактирано от Maximilian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От една камера, монтирана на предния капак, или зад предното стъкло, нищо, ама нищо не може да се разбере дали този автомобил е възможно да развие тези километри и да остане на земята, или не може. Това, че Иван бил казал на Стоян, че баджанак му бил втори приятел на братовчеда на пилота, не означава, че трябва да приемем думите му за чиста монета.

Лично аз. от този клип по нищо не можах да разбера, нито какъв е автомобила, нито с каква скорост се движи. Е как да вярвам на нещо, което не съм видял черно на бяло?

Единственото, което разбрах е, че слага последната скорост на тридесетата секунда и от там натъка му остават още тридесет и шест секунди да развие тези 380 км/ч. Нито съм наясно при какви километри превключва на последната предавка, нито съм наясно колко време му трябва да доускори до тези 380км/ч. На база на това не мога да си направя никакви заключения и за това си оставам скептично настроен.

Не отричам, че автомобила може да развие тази скорост, просто отказвам да повярвам, че ще остане на земята.

Ето един интересен линк, в който разказвача е главното действащо лице. Сами си направете изводи.

пп. Някой математик да сметне по осевата линия или по стълбовете отстрани. ;)

Пффф... голям си експерт... ако беше достатъчно компетентен щеше да провериш втория линк, който дадох по-горе. В него от 1:15 до 3:40 мин. е дадена колата и шофиора отблизо.

Вече сме изчислили колко е разстоянието между стълбовете и евентуалната скорост. По-прецизно, хора са проверили точното място между стълбовете в Google Earth и скороста с която преминава между тях в края на клипа. Скороста си остава подтвърдена - 380 - 400 км/ч.

Като допълнение ща дам друг линк, в който същия се състезава с друг на публична магистрала с почти същата скорост.

http://www.youtube.com/watch?v=2XTDabyDqY8

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, не съм експерт, но на голи думи не вярвам. А твоите са тъкмо такива.

330 съм по склонен да приема, но 380 - тц.

Редактирано от Maximilian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пффф... голям си експерт... ако беше достатъчно компетентен щеше да провериш втория линк, който дадох по-горе. В него от 1:15 до 3:40 мин. е дадена колата и шофиора отблизо.

Вече сме изчислили колко е разстоянието между стълбовете и евентуалната скорост. По-прецизно, хора са проверили точното място между стълбовете в Google Earth и скороста с която преминава между тях в края на клипа. Скороста си остава подтвърдена - 380 - 400 км/ч.

Като допълнение ща дам друг линк, в който същия се състезава с друг на публична магистрала с почти същата скорост.

http://www.youtube.com/watch?v=2XTDabyDqY8

Точно за 2 минути мога да ти направя всяко филмче на движеща се кола да изглежда така, като се забърза леко, пък после може и със сантиметър да мериш. Намали малко Need For Speed-а и порастни по възможност преди да вземеш книжка, защото такива с твойто мислене ги гледаме ей в тия сайтове: http://miravto.com/2007/08/17/samye_strash...ne_smotret.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно за 2 минути мога да ти направя всяко филмче на движеща се кола да изглежда така, като се забърза леко, пък после може и със сантиметър да мериш. Намали малко Need For Speed-а и порастни по възможност преди да вземеш книжка, защото такива с твойто мислене ги гледаме ей в тия сайтове: http://miravto.com/2007/08/17/samye_strash...ne_smotret.html

Колата щеше да има странен звук ако клипа беше забързан. + Това другите коли щеше също да се движат бързо. Десещаш ли се кво искам да ти обясня? :bye1:

защото такива с твойто мислене ги гледаме ей в тия сайтове: http://miravto.com/2007/08/17/samye_strash...ne_smotret.html

Я се осъзнай. Независимо дали е като мойто мислене или не - на всеки може да се случи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колата щеше да има странен звук ако клипа беше забързан. + Това другите коли щеше също да се движат бързо. Десещаш ли се кво искам да ти обясня? :)

Я се осъзнай. Независимо дали е като мойто мислене или не - на всеки може да се случи.

Явно нямаш много опит с видео редактиращи програми...Но това не означава че не е възможно да е истински клипа.Все пак в Япония шофьорите сигурно са по дисциплинирани.А и магистралите им са сигурно по гладки от италианските...Но че са луди за връзване тия дето са направили това,спор няма. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досещаш ли се, че звука е на съвсем отделен канал в клиповете и двете неща са съвсем отделни :angry: А съвсем леко забързване на картината може да даде големи отражения в "измерването на скоростта". Да не говорим, за изкривяванията, които се получават в картината от високата скорост.

Мисълта ми е че изобщо не може да се каже с колко се движи колата, и че е много лесно да се манипулира клип, така че да се заблудят невежите като тебе, които прекарват безсънни нощи в цъкане на Need For Speed, и които нямат много представа от реалното шофиране, но вече са "фенове на лудо и адреналинно шофиране", защото си търсят поле за изява, което явно не намират в други области. И естествено, че това от снимките може да се случи на всеки, но най-често причината да им се случи са такива "фенове на лудо и адреналинно шофиране", коитоне са дорасли още умствено и си помпат егото с изгъзици по улиците. Лошото е, че отвреме навреме се случва да отрепят и някой друг освен себе си. Не искам това да съм аз или някой от близките ми. Съвсем наскоро и а можеше да съм в отя сайт, след като един ненормалник излезе в насрещното срещу мен със скорост доста над ограничението и добре че отдясно на мен нямаше кола или дърво та успях да завия... За това ти говоря, че е по-добре да си намериш нещо друго, на което да си фен или поне да не караш така по улиците - както ти казаха хората има си специални такива места.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Досещаш ли се, че звука е на съвсем отделен канал в клиповете и двете неща са съвсем отделни :angry: А съвсем леко забързване на картината може да даде големи отражения в "измерването на скоростта". Да не говорим, за изкривяванията, които се получават в картината от високата скорост.

Мисълта ми е че изобщо не може да се каже с колко се движи колата, и че е много лесно да се манипулира клип, така че да се заблудят невежите като тебе, които прекарват безсънни нощи в цъкане на Need For Speed, и които нямат много представа от реалното шофиране, но вече са "фенове на лудо и адреналинно шофиране", защото си търсят поле за изява, което явно не намират в други области. И естествено, че това от снимките може да се случи на всеки, но най-често причината да им се случи са такива "фенове на лудо и адреналинно шофиране", коитоне са дорасли още умствено и си помпат егото с изгъзици по улиците. Лошото е, че отвреме навреме се случва да отрепят и някой друг освен себе си. Не искам това да съм аз или някой от близките ми. Съвсем наскоро и а можеше да съм в отя сайт, след като един ненормалник излезе в насрещното срещу мен със скорост доста над ограничението и добре че отдясно на мен нямаше кола или дърво та успях да завия... За това ти говоря, че е по-добре да си намериш нещо друго, на което да си фен или поне да не караш така по улиците - както ти казаха хората има си специални такива места.

Не виждам целта каква е да се забърза клип. Този клип е екстрактнат от DVD (JDM Option vol. 7) специялно за дрифтинг, тунинговани коли и високи скорости. И не, не играя Need for Speed или други подобни, не ме бъркай с други лица.

И естествено, че това от снимките може да се случи на всеки, но най-често причината да им се случи са такива "фенове на лудо и адреналинно шофиране", коитоне са дорасли още умствено и си помпат егото с изгъзици по улиците.

Много си заблуден. Всеки може да изгуби контрол, не намесвай "лудото и адреналинно" каране. Точно това имах предвид. Естествено, че такъв стил каране увеличава риска от катастрофи, но не винаги е главната причина. Безотговорността също е една от причините.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не виждам целта каква е да се забърза клип. Този клип е екстрактнат от DVD (JDM Option vol. 7) специялно за дрифтинг, тунинговани коли и високи скорости. И не, не играя Need for Speed или други подобни, не ме бъркай с други лица.

Много си заблуден. Всеки може да изгуби контрол, не намесвай "лудото и адреналинно" каране. Точно това имах предвид. Естествено, че такъв стил каране увеличава риска от катастрофи, но не винаги е главната причина. Безотговорността също е една от причините.

Целта е да може де се продаде JDM Option vol. 7 и да може хората да говорят за него - това което в момента правиме :ph34r:

Естесвено, че не винаги това е главната причина, но в повечето случай Е! Мога да ти дам няколко примера от личния ми живот точно за това. Конкретно за ситуацията, която описах в предния пост - причината беше, че пикльото в BMW-то реши да изпревари две коли, които се движеха с около 80-90 при ограничение 50 (на Надлез Надежда, където може да се кара бързо) и реши да влезне в насрещното. Това не е загуба на контрол, а "лудото и адреналинно" каране на абсолютно 100%. Мога да ти разкажа и още такива случки, където и до катастрофа се е стигало. Като пораснеш малко, като понатрупаш опит и като покараш малко кола и изпаднеш в някоя такава ситуация ще разбереш за какво говоря :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване