Премини към съдържанието
Lambi

Писане в PDF на кирилица с Foxit Reader

Препоръчан отговор

Отвярям си един PDF документ с Foxit Reader (2-ра версия), и целта ми е да си вмъкна коментарчета на кирилица, така че като го разпечатам да се видят тези коментари. За целта ползвам опцията Typewriter, но като пиша на кирилица излизат йероглифи. Някакви идеи как да се справя с този софтуер или в краен случай друг софт който да ми свърши същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам PDF Creator. и DoPDF също е добра. Пишеш си всичко във Word, там не би трябвало да имаш проблеми с кирилицата, после даваш принт и избираш да се принтират от принтер с името на програмата (PDFCreator при мене) и даваш Print. Ще ти излезне прозореца на програмата в който да попълниш името на PDF файл-а, автор и други такива. А ако ползваш OpenOffice трябва да имаш бутон от който директно става това. Програми като Nitro PDF Professional пък могат от .doc файл да направят .pdf . Но мисля че с първите ще ти е най-лесно. Дано съм помогнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си ме разбрал, аз имам PDF документ, в който искам да вмъкна коментара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа, извинявай. Тогава не мисля че ще ти бъда в помощ... Единственото за което се сещам е да смениш шрифта на "бележката". В смисал не всички шрифтове имат и кирилица и излизат на завъртулки, правоъгълничета или просто не излизат... Извинявай пак. Ако не стане и с това което ти казвам ще трябва да чакаш помощ от друг...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не си ме разбрал, аз имам PDF документ, в който искам да вмъкна коментара.

Трябва ти Foxit PDF Editor, но програмата е платена, също както почти всички други подобни на нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....и Editor-а не върши работа.

quickJO изобщо не ми дава да си избера шрифт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Избирайки менюто “Preferences” можете да персонализирате по свой избор размера, стила, цвета и др. на текста, който въвеждате. Също така и фона на написаното.

Foxit Reader - кратко ревю

Погледни последната картинка в статията. Малко след средата трябва да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
PDF-XChange Viewer трябва да ти свърши работа, тук ти качвам portable версия на програмата. Безплатна е и няма проблем с писането на коментари на кирилица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.