Премини към съдържанието
Reaves

RQ:Програма за мрежа

Препоръчан отговор

Някой сеща ли се да има програма чрез която да давам нет само на определени хора в мрежата ни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако си с Windows Xp става с Internet Connection Sharing.Moже да погледнеш това.

Но ако предпочиташ може да използваш и други програми като Winroute или Winproxy.Обаче стях не съм много запознат.

Кажи нещо по-вече за мрежата-колко компютъра мислиш да връзваш и при какви условия да видим дали мога да ти помогна с друго.

Редактирано от randb (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вързани са 4 компа включително и моя шарнал сам нет-а но за цялата мрежа,а аз искам само на определен човек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
вързани са 4 компа включително и моя шарнал сам нет-а но за цялата мрежа,а аз искам само на определен човек

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей, ето http://rapidshare.de/files/4016998/Unit1.rar.html

Ако желаеш ти да му дадеш нет само му пращаш програмата и му казваш IP- то си и примерно порта 2020:) самоче нали знаеш само през IE там се оказва на IE да исползва прокси. Поздрави!!!

Редактирано от Tihichko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано да стане :ph34r: защото нещо изтеглих програмата ама само 61кб

Редактирано от Reaves (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
дано да стане :ph34r: защото нещо изтеглих програмата ама само 61кб

<{POST_SNAPBACK}>

Ех, пробвай я де днес е написана даже ;) ако не се справяш пиши ще помогнем с какво то можем. Поздрави !!

Това е програма която служи за да споделиш нет с някой който си в една и съща мрежа

Ако желаеш ти да дадеш нет връзка към някой който да тегли чрез твоята интернет връзка само пращаш програмата на него и му казваш твойто IP , и порта си който обикновенно е ( 2020)

По същият начин става и обратното трябва да знаеш неговоти IP да напишеш порта (2020) и да се окаже в IE опсивам пътя по който се прави. ( Tolls > intetnet optionc >Connections > LAN Settings...> слага се отметка на Use proxy server for

yoyr Lan ( these settings will not apply to dial - up or VPN connectons). и се пише IP i порта-( 2020) дава се ок и това е.

После задължително трябва да се премахнат тези настройки защото няма да имаме интернет през IE. Поздрави!!!

Редактирано от Tihichko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какви са тези програми от един та на друг, че след това на трети компютър дето се инсталират. Моят съвет е изтегляш си ProxyPlus(справка data.bg :) ) след това създаваш няколко account`а на тези за които искаш да шерваш нет и им пращаш паролите, естествено те си настройват browser`а да използва Proxy и готово

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
какви са тези програми от един та на друг, че след това на трети компютър дето се инсталират. Моят съвет е изтегляш си ProxyPlus(справка data.bg :) ) след това създаваш няколко account`а на тези за които искаш да шерваш нет и им пращаш паролите, естествено те си настройват browser`а да използва Proxy и готово

<{POST_SNAPBACK}>

Ех, сега има много начени как да стане това, аз използвам тази програма, за следното имам приятелче който е на много по добра връзка от мен аз плащам само 14 лева а той ползва много по добра връзка от мен, и сме в една мрежа :P чрез тази програма която съм дал по горе аз използвам неговата връзка за да си свалям по големи файлове игри филми защото става много по бързо :) а това че може някой да се възползва който е на трафик чрез тази програма да плаща много по малко е оделен въпрос. Поздрави!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.