Премини към съдържанието
asshole

Проблеми с ACER Aspire

Препоръчан отговор

накратко да ви обясня ситуацията...

наскоро си купих лаптоп (още е в гаранция), преди 2 седмици му се прецака вентилаторчето за охлаждането на процесора и започна зверски да трака. смениха ми го в оторизиран сервиз и оттогава лаптопа не иска да работи на батерия, само на ток! в момента в който извадя захранването и той се изключва. батерията си седи на 91% и нито се зарежада нито се харчи, само се отчита че е на толко. носих го в сервиза за 2-ри път и нищо не успяха да направят :) казаха ми, че било от дъното и трябвало ново дъно... е ба си м****. лаптопа е ACER Aspire 5920G. как така изведнъж ще му стане нещо!!!! ако някой имa идеи ще се радвам да сподели (ако ще ми сменят дъното... по-добре нов лаптоп да си взема, басии то всички части са му вградени в дъното)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че като е в гаранция не трябва ли да го сменят без да те занимават с глупости и да ти искат пари?

Не са му вградени всички части в дъното споко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич,ходи им го тресни в главата и искай или да ти го сменят с нов или дати върнат парите.Изобщо не им пускай фандък,защото бългаските вносители са скапаняци.Аз се преее.. та си купих 5720 с тъпата виста-майката ми се такова докато му туря хр и пак не работи нормално.Ако се преее.. ще ходя да ги стрелям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.