Премини към съдържанието
bushi_vr

5 ГБ вместо няколко мб

Препоръчан отговор

Проблема е следният 5.51 гб ми заема една папка в C а в папката има друга папка която заема същия размер а в папката след като маркирам всичко да видя колко гб е ми излиза че е 30.3 мб защо така се получава sad.gif

Ето и няколко снимки :

post-102715-1207657217_thumb.jpg

post-102715-1207657265_thumb.jpg

post-102715-1207657306_thumb.jpg

post-102715-1207657348_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Бърз отговор...в Documents & Settings има доста скрити папки и файлове....които ти не ги виждаш(освен ако не включиш тази функия от настройките на explorer)

Редактирано от pavel.stoykov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да го направя това или пък може ли да се истрият някои файлове.. без да вреди на работата на Windows

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

как да го направя това или пък може ли да се истрият някои файлове.. без да вреди на работата на Windows

това се прави в folder options,но има доста неща с които Windows-а работи в тая папка(твоя акаунт и други....(за някой няма да ти даде да ги триеш)

Редактирано от pavel.stoykov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва внимателно да се чисти там.Имаш много настройки за които данните се пазят именно там.Кеш на интернет браузърите,кеш на гугъл ърт примерно и т.н. Така че, ако не ти е спешно ползването на това място, и не си сигурен какво правиш, недей да триеш наред.Най-малкото и нещата които са ти на Десктопа са също в тази папка.

Ако имаш доста снимки, музика и т.н. на десктоп-а както аз се усещам от време на време че правя, нищо чудно че ти е 5,5ГБ.

Редактирано от kucipo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябва внимателно да се чисти там.Имаш много настройки за които данните се пазят именно там.Кеш на интернет браузърите,кеш на гугъл ърт примерно и т.н. Така че, ако не ти е спешно ползването на това място, и не си сигурен какво правиш, недей да триеш наред.

в компа ми е останало малко място препалнил сум го и мисля да го преинталкам добра идея ли е cool.gif

Редактирано от bushi_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не свалиш някой разчитвач (CCleaner примерно).Отиди си в контрол панел виж дали нямаш програми и игри които да разкараш,после почисти регистрите,разчисти интернет историята и разни други малки подобни операцийки и ше се окажеш с поне 1ГБ овободено място :rolleyes: Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Що не свалиш някой разчитвач (CCleaner примерно).Отиди си в контрол панел виж дали нямаш програми и игри които да разкараш,после почисти регистрите,разчисти интернет историята и разни други малки подобни операцийки и ше се окажеш с поне 1ГБ овободено място :) Успех.

мерси мн ;) освободих 5 гб и 514 мб :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.