Docheto

Кой е най-дoбрият плейър за филми?

9 мнения в тази тема

Имам един стар филм, който не тръгва в BSplayer, WindowsMedia Player 10. Classic Madia Player отваря началото само, а Crystal го изкарва горе-долу до половината и спира от време на време. Ако имате нови идеи кажете! :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти откъде знаеш,че е от плеъйра,може самият филм,щом е стар,да е повреден.Но все пак ако искаш да го гледаш единствено пълноценно може да стане с mplayer

Виж и това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами може да е от кодеците а не от плейъра.Аз до сега не съм имал филм който да не тръгне на BsPlayer

Редактирано от rainov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип за мен МП10 си е най-добър за филми. Обаче някои не тръгват - тях отварям с Windows Media Player classic.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може би от филма, прави сте! Тогава минавам на план Б - кой може да тегли от find-bg.com. Предплагам, че от доставчика зависи, затова знаете ли някои доставчици, които със сигурност го позволяват...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Crystal player и понякога Медия плеър класик и нямам проблем въпреки че съм с много слабо PC(450 мегахерца и 256РАМ).Може самия файл да е пр....н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да го отвориш с VideoLan Client, има опция да прескача грешките. Можеш да му пуснеш и GSpot, да видим какво ще намери. Тъй като обаче най-вероятно самият филм е повреден, пусни му някоя програма за поправяне на грешки - All Media Fixer, да речем... Ако пак не стане - Shift + Del...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен най-добрият плейър е най-лекият, а това за мен е Media Player Classic.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за плеари аз си ползвам MV2 Player и PowerDVD,но ако става дума за гледане на филми Online Съм пас-sorry.

Колкото до идеията също съм на мнение че не е задължително приблемът да е в плеъра.Тук имат значение и кодеците и самият файл така че провери какъв точно е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход