Премини към съдържанието
b0ka7a

Препоръчайте ми подарък до 300 лева за момче

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми подарък до 300 лева за момче.

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от кой град си и колко е годишно момчето, за което ще е подаръка...

питам от кой град си, защото като ти препоръчвам нещо аз лично ще ти кажа от къде да го купиш...

а в Каспичан магазините не ги знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи му колело хубаво за 300 лв. ще намериш но без разни амортисьори :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне възрастта кажи...иначе и аз клоня към часовник,фотоапарат,мп3плейър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

става дума за абитуриент ;)

ние сме 3-ма човека и събираме по 100 лева и решихме да му купим общ подарък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
става дума за абитуриент ;)

ние сме 3-ма човека и събираме по 100 лева и решихме да му купим общ подарък.

Ееее, той е голям мъж вече, тогава една руса какичка от тия дето излизат от тортите за цяла вечер ангажимент cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По баловете общо взето козметика и бижута подаряват на килограм. Не се хвърляйте да му купувате бижута защото още поне 4-5 човека ще вземат. Поне при мен стана така че половината бижута които ми подариха стоят непокътнати в кутийките си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако все още не сте купили подаръка се поинтересувайте дискретно от какво има нужда или какво харесва - при такива поводи много често се подаряват неща от типа "измий очи", а от това няма никаква полза. Защо например да му се подарява някакво златно бижу, при положение, че не си пада по такива украшения. Пиша това, защото ако на мен ми подарят нещо златно, то едва ли ще му обърна каквото и да е внимание. Същото се отнася и до козметиката - това трябва да се купува лично, защото вкусовете са различни - за рождения си ден наскоро получих няколко комплекта, един през друг по-вонящи.

Купете му нещо практично, което ще се ползва, а няма да събира прах на дъното на някое чекмедже.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако все още не сте купили подаръка се поинтересувайте дискретно от какво има нужда или какво харесва - при такива поводи много често се подаряват неща от типа "измий очи", а от това няма никаква полза. Защо например да му се подарява някакво златно бижу, при положение, че не си пада по такива украшения. Пиша това, защото ако на мен ми подарят нещо златно, то едва ли ще му обърна каквото и да е внимание. Същото се отнася и до козметиката - това трябва да се купува лично, защото вкусовете са различни - за рождения си ден наскоро получих няколко комплекта, един през друг по-вонящи.

Купете му нещо практично, което ще се ползва, а няма да събира прах на дъното на някое чекмедже.

Браво! Точно на място казано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Препоръчайте ми подарък до 300 лева за момче.

Би трябвало да го познавате по-добре и да можете да прецените какво му харесва и какво би го зарадвало!Може би нещо, което иска но не може да си купи или направо му дайде парите той да си купи каквото му трябва или желае! :rolleyes::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си мислите за ланец, най-добре да е бяло залто, или сребро, не и златно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.