Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми подарък до 300 лева за момче

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми подарък до 300 лева за момче.

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от кой град си и колко е годишно момчето, за което ще е подаръка...

питам от кой град си, защото като ти препоръчвам нещо аз лично ще ти кажа от къде да го купиш...

а в Каспичан магазините не ги знам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи му колело хубаво за 300 лв. ще намериш но без разни амортисьори :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
става дума за абитуриент ;)

ние сме 3-ма човека и събираме по 100 лева и решихме да му купим общ подарък.

Ееее, той е голям мъж вече, тогава една руса какичка от тия дето излизат от тортите за цяла вечер ангажимент cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

По баловете общо взето козметика и бижута подаряват на килограм. Не се хвърляйте да му купувате бижута защото още поне 4-5 човека ще вземат. Поне при мен стана така че половината бижута които ми подариха стоят непокътнати в кутийките си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако все още не сте купили подаръка се поинтересувайте дискретно от какво има нужда или какво харесва - при такива поводи много често се подаряват неща от типа "измий очи", а от това няма никаква полза. Защо например да му се подарява някакво златно бижу, при положение, че не си пада по такива украшения. Пиша това, защото ако на мен ми подарят нещо златно, то едва ли ще му обърна каквото и да е внимание. Същото се отнася и до козметиката - това трябва да се купува лично, защото вкусовете са различни - за рождения си ден наскоро получих няколко комплекта, един през друг по-вонящи.

Купете му нещо практично, което ще се ползва, а няма да събира прах на дъното на някое чекмедже.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако все още не сте купили подаръка се поинтересувайте дискретно от какво има нужда или какво харесва - при такива поводи много често се подаряват неща от типа "измий очи", а от това няма никаква полза. Защо например да му се подарява някакво златно бижу, при положение, че не си пада по такива украшения. Пиша това, защото ако на мен ми подарят нещо златно, то едва ли ще му обърна каквото и да е внимание. Същото се отнася и до козметиката - това трябва да се купува лично, защото вкусовете са различни - за рождения си ден наскоро получих няколко комплекта, един през друг по-вонящи.

Купете му нещо практично, което ще се ползва, а няма да събира прах на дъното на някое чекмедже.

Браво! Точно на място казано.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Препоръчайте ми подарък до 300 лева за момче.

Би трябвало да го познавате по-добре и да можете да прецените какво му харесва и какво би го зарадвало!Може би нещо, което иска но не може да си купи или направо му дайде парите той да си купи каквото му трябва или желае! :rolleyes::P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване