Премини към съдържанието
stanymyr

Препоръчайте ми телефон до 400лв.

Препоръчан отговор

Здравейте!Препоръчайте ми телефон (произведение на Nokia) до 400лв.Препорачително е да има 3G и задължително е да има добри музикални възможности.Камерата не е от особено значение ,но да не е по-слаба от 2mp.Въпреки ,че съм фен на Sony Ericsson този път твърдо държа бъдещия ми телефона ми да е Nokia.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бившия ми - 6280 или 6233 - тези телефони ако искаш нещо без Symbian. Също и 5310, но ще ти се хаби батерията бързо.

Препоръчвам ти 6120 - Symbian 9.2 - тънка - доста добри снимки.

трите телефона са със 2.0MP камера.

Ако можеш да отделиш малко повече пари или ако си намериш за 400 - най-добрия вариант е N73 - 3.2MP - много хубави снимки прави! Говорители - има отдоло и отгоре - чува се добре и е много силен звука. Голям 2.4" екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Nokia 6120 с добри музикални възможности ли е , защото е не е музикален телефон.

Редактирано от stanymyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

еми да, е не можеш да очакваш нещо като N73, но е добре! Той е най-добрия избор от първите 4 които съм посочил, но естествено ако държиш да е нещо наистина хубаво - взимай N73 - ще останеш доволен.

едит: ако искаш телефон без OC взимай 6233.

Редактирано от azot4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина от N73 съм чувал може би най-силния звук ,който съм чувал от телефон,но качеството на звука е наистина на доста ниско ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Nokia 6120 с добри музикални възможности ли е , защото е не е музикален телефон.

Да, гарантирам ти, че вади готин саунд. Освен това е 3G, и има Symbian. Какво повече му трябва на човек. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз препоръчвам Нокиа 5700! Има добър звук, 2 мегапикселова камера и има Symbian! Само че е около 420-450 лева!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз препоръчвам Нокиа 5700! Има добър звук, 2 мегапикселова камера и има Symbian! Само че е около 420-450 лева!

5700 е доста добър, но малко превишава бюджета ми.Пък и гледам ,че го има в малко магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

N73 е наистина много хубав но е стар модел и няма Wi-Fi. Разгледай E51, стилен и тънък телефон с Wi-fi, но за съжаление оптиката му не е на Карл Цайс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че като няма Wi-Fi какво? да не би другите модели среден клас да имат? E51 е много хубаво предложение, но е малко над бюджета му. Според мен щом той не иска N73, да взима 6233 ако иска без ОС, а най-добре 6120 ако иска с ОС. едва ли има какво повече да се каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще ми препоръчате Nokia 3250 или Nokia 6233 , или пък друго добро предложение от Nokia ,което да струва до 200 лв втора употреба.Ако има нещо за тези пари от Sony Ericsson с много добър звук и камера,казвайте, но най-вече искам да коментираме Nokia 3250 ,защото в една класация от 2006г. тя е четвъртия телефон с най-добър звук, въпреки че 6233 има 2 стерео говорителя е поставен на 14 място от създателите на класацията.

Редактирано от stanymyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.