Премини към съдържанието
Docheto

RQ Лесна програма за DVD в .avi

Препоръчан отговор

Тука се тормозя с една задача - Вие коя програма ще ми предедложите за конвентирането на едни клипчета от DVD в АЖИ формат?

И ако може още една програма, която да взима само звука от клипчетата...ууууфф май много искам sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука се тормозя с една задача - Вие коя програма ще ми предедложите за конвентирането на едни клипчета от DVD в АЖИ формат?

И ако може още една програма, която да взима само звука от клипчетата...ууууфф май много искам  sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей приател.Имам една две идейки,можеш да пробваш пък ще видим.

1.Щом толкова много искаш заповиядай "x-3gp-video-converter"-тази аз лично си я дръпнах за да си правия клипове за GSM-a ми :K-700i:чете само 3GP-video файлове.не е голяма не е и сложна но нямам сериен номер нито krack за нея така че можеш да конвертираш само малки файлчета(можеш на конвертираш обикновен AVI-clip(музикален примерно) в Mp3,нали това те интересува?)но неможеш да обработваш големи файлове като цял филм например но незнам точно до каква големина на файла е лимита(пак казвам без регистрацийка,ако се регистрира предполагам че проблемите с големината на обработваните файлове приключват но несъм сигърен,както и да е ще видиш и ще решиш.Проблемът тук е че иа имам на PC-то и триябва да ми пуснеш едно E-mail-че за да ти я метна инсталацията е лесна само Next и толкова.Иначе нямам идея от каде да я намериш.

2.Колкото до вторият ти проблем нямам точна идея в момента но ако измисля нещо ще се радвам да съм ти полезен.

И ако искаш програмката за конверта чакам E-mail-а ти и ще ти я метна.А от там на татък си ТИ!!!

Редактирано от flychech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ако може още една програма, която да взима само звука от клипчетата...ууууфф май много искам  sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Пробвай за DVD-то дали тук няма да намериш нещичко?

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...503entry30503

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WinAvi - има я в дата.бг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WnAvi.Video.Convert

http://luser.free.online.bg/Soft/WinAVI.Vi....v7.0.Final.rar

Заповядай!!! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.