Премини към съдържанието
kopeto

RQ: Sony Ericsson K850i Shake Themes + Shake Tests

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте на всички, денска като се рових из YouTube разбрах че телефона ми има многоооо гъзарска екстра ;) Просто тръскаш ;) И чрез нея се играе оная игра с топчето и с тази сащата екстра се върти медиа плеара, с 2 думи Акселометърът. Моля ви ако някои знае от каде мога да си сваля Shake Themes и Shake Tests за K850i да ми каже моляяя ви много е готино ако искате да видите

its fucking beautiful - - - е написал един в коментарите отдоло :) Просто е прекрасно и супер яко тоя който го намери незнам просто как да му се отплатя

Редактирано от kopeto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано е това , което търсиш : http://eseth.net/k850/download/ за w910 стават,защото има вграден акселометър,но при К850 няма ! Опитай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В грешка си има си вграден Акселометър, той ако нямаше нямаше да пускам темата...... темите за телефона станаха сичките яки са :gift: Сега търся само Shake Test, Shake Programs :)

П.П.> ако нямаше вграден акселометър как щях да играя тази игричка със топчето дето трябва да пазиш баланс ?

Редактирано от kopeto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да усетих се ,че съм сбъркал sad.gif Защо не използваш добрия стар чичко Гугъл ?Аз оттам ти намерих въпросните теми!

Редактирано от bob4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В грешка си има си вграден Акселометър, той ако нямаше нямаше да пускам темата...... темите за телефона станаха сичките яки са :beer: Сега търся само Shake Test, Shake Programs :blow out candles:

П.П.> ако нямаше вграден акселометър как щях да играя тази игричка със топчето дето трябва да пазиш баланс ?

Кажете защо при мен нещо не става, пише "операцията е неуспешна" , можеби трябва да ъпдеитна софта.. ама незнам точна как- кажете :/ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обнови му софтуера може да се получи, гледам вчера са вкарали най-сетне Updates за K850i но още не съм ги сложил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, кажи как :) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чрез SEUS !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във диска на телефона ти го има Update Service инсталирай го на български е и следвай инструкциите ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.