Премини към съдържанието
eysan

RQ:програма за обмен на данни между няколко ".mdb" бази

Препоръчан отговор

Здравейте, имам няколко програми които работят с горепосоченият тип файлове, по прицип те могат да работя едновременно с една база, но по мои събражения съм ги направил да имат отделни бази, но това води до нужда от друга обобщаваща програма, един вид сървър, към който от време на време да се пращат данни от другите бази за актуализация.

Не съм наясно въобще имали такова чудо, но ако някой е по наясно, моля нека да помогне .

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам няколко програми които работят с горепосоченият тип файлове, по прицип те могат да работя едновременно с една база, но по мои събражения съм ги направил да имат отделни бази, но това води до нужда от друга обобщаваща програма, един вид сървър, към който от време на време да се пращат данни от другите бази за актуализация.

Не съм наясно въобще имали такова чудо, но ако някой е по наясно, моля нека да помогне .

Благодаря предварително.

По-добре е да мигрираш цялата инфраструктура до клиент-сървър решение и да пуснеш dedicated сървър за бази данни. Тогава на ниво приложение можеш да ограничиш достъп до една база, но при мужда от комуникации между базите няма да си ограничен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По-добре е да мигрираш цялата инфраструктура до клиент-сървър решение и да пуснеш dedicated сървър за бази данни. Тогава на ниво приложение можеш да ограничиш достъп до една база, но при мужда от комуникации между базите няма да си ограничен

Благодаря за бързия отговор, но нямали някакво готово решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря за бързия отговор, но нямали някакво готово решение.

Ами MySQL и някакъв ETL инструмент като Apatar (http://www.apatar.com/) може да ти помогне да мигрираш данните, но ти трябва да се погрижиш за модифициране на приложенията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, сега ще пробвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.