Премини към съдържанието
Gad_Man

Автоматично стартиране при Flash Player?

Препоръчан отговор

Искам когато страницата се зареди плеара да тръгва автоматично, ако някои знае как става да пише.

П.С Става въпрос за този плеар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам когато страницата се зареди плеара да тръгва автоматично, ако някои знае как става да пише.

П.С Става въпрос за този плеар

Че той си тръгва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Че той си тръгва.

А.. тръгва при мен трябва да кликна на бутончето play и тогава тръгва да свири ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да редактираш player-a, иначе мисля, яе няма начин. Обаче за това трябва да имаш .fla файловете и да разбираш от flash и ActionScript поне малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябва да редактираш player-a, иначе мисля, яе няма начин. Обаче за това трябва да имаш .fla файловете и да разбираш от flash и ActionScript поне малко.

<script type="text/javascript" src="swfobject.js"></script>

<h2></h2>

<p id="player2" align="center"><a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> пич дръпни тоя плеар и тогава :Р</p>

<script type="text/javascript">

var s2 = new SWFObject("mp3player.swf", "playlist", "425", "444", "7");

s2.addVariable("file","playlist.xml");

s2.addVariable("backcolor","0x00000");

s2.addVariable("frontcolor","0xEECCDD");

s2.addVariable("lightcolor","0xCC0066");

s2.addVariable("displayheight","0");

s2.write("player2");

</script>

Това е скрпта на плеара и както се вижда към него има три файла swfobject.js , mp3player.swf и playlist.xml.

Файловете се намират тук http://store2.data.bg/arhif/ кой файл трябва да барна и какво да сменя в него..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам има само swf файл, а той не става за редактиране. Пробвай да използваш това за да го декомпилираш, но не съм използвал програмата и не знам върши ли работа. :grimace:

Не знам заслужава ли си целия труд, обаче! От поста ти си личи, че не разбираш от flash и тук вече не мога да ти помогна, защото и аз сега прохождам в тази материя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отказвам се :8 на който му се слуша ще си щтрака biggrin.gif

Благодаря ти все пак

Редактирано от Gad_Man (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Надявам се че знаеш, че xml-а трябва да е свързан с Флаша, за да "чете" песните. :P

Що се касае тръгването веднага, това трябва да се нагласи от fla-файла! Начинът - само ако го дадеш! :P Така наизуст няма да стане...

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Привет!

Надявам се че знаеш, че xml-а трябва да е свързан с Флаша, за да "чете" песните. :)

Що се касае тръгването веднага, това трябва да се нагласи от fla-файла! Начинът - само ако го дадеш! :) Така наизуст няма да стане...

Поздрави!

Нямам такъв .fla файл в по-горния си пост мисля, че добре показах какви са файловете на плеара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.