Премини към съдържанието
AlKaTaAa

Как да ми идват музики,игри... в мемори картата

Препоръчан отговор

Някои ще може ли да ми каже как да ми идват музиките, игрите и картинките в мемори картата 6то то някои кат ми праща не6то ми пи6е 4е нямам място и трябва да истуркам нещо телефона е нокиа н73 ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е заради добре направената нокиа(става въпрос за всички нокии), ако някои ти праща нещо през блутута то винаги отива на паметта на телефона, и след това чак можеш да го преместиш на слота, затова трябва задължително да имаш място. Ако имаш usb, или някакъф bluetooth да го свържеш към компа, би трябвало да можеш да влезеш в телефона и да си избереш където по иксаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е заради добре направената нокиа(става въпрос за всички нокии), ако някои ти праща нещо през блутута то винаги отива на паметта на телефона, и след това чак можеш да го преместиш на слота, затова трябва задължително да имаш място. Ако имаш usb, или някакъф bluetooth да го свържеш към компа, би трябвало да можеш да влезеш в телефона и да си избереш където по иксаш.

Мога спокойно да те поправя,че не знаеш много по въпроса.При много нокии не е така,моята сама определя къде да запамети файла в зависимост от това колко е голям,ако няма място в телефона отива в картата.И според мен това си е софтуерно заложено.Аз съм с нокия 5300(която не е смарт фон),веднъж ми се случи да пращам файл към 6300,който както неговата(нейната) нокия не искаше да запази файла ,защото нямало място.Картата беше полу-празна а в телефона наистина нямаше толкова място.И така и не се прехвърли.За тва препоръчвам да се иде до сервиз.Там ще кажат защо и какво.А иначе може файловете който са ти в телефона да ги местиш ,при получаването им в картата.И така да имаш свободно място за нови.

Редактирано от bankov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мога спокойно да те поправя,че не знаеш много по въпроса.При много нокии не е така,моята сама определя къде да запамети файла в зависимост от това колко е голям,ако няма място в телефона отива в картата.И според мен това си е софтуерно заложено.Аз съм с нокия 5300(която не е смарт фон),веднъж ми се случи да пращам файл към 6300,който както неговата(нейната) нокия не искаше да запази файла ,защото нямало място.Картата беше полу-празна а в телефона наистина нямаше толкова място.И така и не се прехвърли.За тва препоръчвам да се иде до сервиз.Там ще кажат защо и какво.А иначе може файловете който са ти в телефона да ги местиш ,при получаването им в картата.И така да имаш свободно място за нови.

Всъщност незнам почти нищо за нокиите като цяло, виждал съм и доста малко, да отиде в сервиз, а може и да пробва да го ъпдеитне сам, ама мисля, че при определините нокии просто е такъф софта и квото и да направи ще си играе да мести(не че е много играчка, ама не е много приятно-предполагам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ма вие какви сте незнам... AlKaTaAa - ОТИВАШ В СЪОБЩЕНИЯ -> ОПЦИИ -> НАСТРОЙКИ -> ДРУГИ -> ИЗПОЛЗВАНА ПАМЕТ -> ДАВАШ МУ НА КАРТАТА С ПАМЕТ! проблема е решен! какви са тези компове, че сервизи, че нз си кво... решението е лесно бе хора ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ма вие какви сте незнам... AlKaTaAa - ОТИВАШ В СЪОБЩЕНИЯ -> ОПЦИИ -> НАСТРОЙКИ -> ДРУГИ -> ИЗПОЛЗВАНА ПАМЕТ -> ДАВАШ МУ НА КАРТАТА С ПАМЕТ! проблема е решен! какви са тези компове, че сервизи, че нз си кво... решението е лесно бе хора ;)

EEE Господ здраве да ти дава приятелю! Хиляди благодарности!

:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.