Премини към съдържанието
bo4man

RQ: Търся програма за следене активността...

Препоръчан отговор

.. на потребителя, на локално ниво - няма нужда да е дистанционно управлението. Ако може да е елементарна сама по себе си - да показва процеси, като кога е включен компютъра за последните 3-4 дни, както и горе-долу какви процеси са стартирани. Мерси предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. на потребителя, на локално ниво - няма нужда да е дистанционно управлението. Ако може да е елементарна сама по себе си - да показва процеси, като кога е включен компютъра за последните 3-4 дни, както и горе-долу какви процеси са стартирани. Мерси предварително !

И каква е идеята? Защото такива програми навлизат в много чувствителна област....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, следя активността на човека, който седи на този компютър - кога го ползва.... в какво часови диапазон :cupid:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, следя активността на човека, който седи на този компютър - кога го ползва.... в какво часови диапазон :wors:

А какъв ти е този човек? Защото подобна програма може да се класифицира като СРС и да попаднеш под ударите на закона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да попадна под удара на закон, тъй като съм му шеф. И имам право информацията, която е за фирмата да я защитавам от таква гледна точка. Искам да разбера активността му на работа, тъй като доста често липсва от служебните си задължения. Т.е. казах елементарни процеси на активност ме интересуват

Редактирано от bo4man (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не може да попадна под удара на закон, тъй като съм му шеф. И имам право информацията, която е за фирмата да я защитавам от таква гледна точка. Искам да разбера активността му на работа, тъй като доста често липсва от служебните си задължения. Т.е. казах елементарни процеси на активност ме интересуват

СЛЕД КАТО ИНФОРМИРАШ СЛУЖИТЕЛЯ можеш да ползваш примерно това http://www.nimsoft.com/solutions/server-mo...g/agentless.php

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този "кадър" важен ли е твойта фирма?

Работи ли с Информация която не бива да излиза?

Активността му на работа ще я разбереш като му поставяш задачите които искаш да бъдат свършени за определено време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.