Премини към съдържанието
kompin

астра 1,6 ,16v, 101к.с 96 г. ecotec(комби) -въпрос

Препоръчан отговор

така искам да попитам за тази кола някакфи мнения .утре ще отивам да я копувам и искам да знам за нея информация.който има някъкви мнения за нея да пише .пълна инжекция е .климатик има . а и ако знаете горе долу какъв разход дава на бензин и на газ .

Редактирано от kompin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така искам да попитам за тази кола някакфи мнения .утре ще отивам да я копувам и искам да знам за нея информация.а също така да кажа че е пълна инжекция и затовя искам да попитам дали може да се сложи обикновенна газ а не газов инжекцион .и горе долу сума ако знаете.

Точно такава кола имам (само че комби, 1998г) вече четвърта година. Страхотна е, много добре са държи, не ми е създавала проблеми. Обикновена газова инсталация е неприложима при тез двигатели. Трябва ти газова инжекционна система с процесорно управление, което са свързва с компютъра на колата. Цените започват от 1500-1600 лв нагоре. Всеки, който ти каже нещо друго, лъже. Не се поддавай на такива, ще си съсипеш колата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената ако те устройва значи е добра.

Под обикновенна газ какво имаш предвид?

Може да не сменяш инжекциона при поставянето на газовата само ако колекторите са ти метални.

Но при всички положения мисля че трябва да си смениш Инжекторите.

Сумата точно не мога да ти кажа ама не е по малко от 550 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.