Премини към съдържанието
viktorela1

Луната, Юпитер, Земята и т.н.

Препоръчан отговор

Ако искате слагайте разни снимчици на различни планети, галактики (общо взето космически работи). Ако искате споделете мнение по темата: Американците стъпвали ли са на Луната. Ето и снимки: :rolleyes:

0810-nasa-2.jpg

300px-NASA_AS-11-40-5874.jpg

ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ЧЕ ЗНАМЕТО СЕ ВЕЕ, А НА ЛУНАТА ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО!!!???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми според мен е нормално да се вее знамето.. но не мога да обесня защо :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина имаше доста спекулации за това, дали наистина човек е стъпвал на луната или снимките не са монтажи заснети в разни пустини.

Странно и голяма загадка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Наистина имаше доста спекулации за това, дали наистина човек е стъпвал на луната или снимките не са монтажи заснети в разни пустини.

Странно и голяма загадка.

Това мисля, че никои не може да каже :rolleyes:, но според мен са си реални (това е лично мнение)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето,голямата въпросителна беше защо се вее знамето,след като на Луната няма атмосфера,и следователно няма какво да го развее...Няма вятър там. Обясняваха го с разни слънчеви течения,но така и си остана висящ този въпрос. Ето,особено на долната снимка ясно се вижда как се вее,и то яко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте сега...Аз веднъж по Канал 1 гледах едно предаване в което обясняваха, че е невъзможно на луната да се вее знамето, защото там няма атмосфера и че това наистина е снимано в някаква пустиня. Не знам... Пускайте и снимки... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз викам че сме си стъпили на луната.Друг е въпроса дали тия снимки са оригинални и дали са от Луната.Личното ми мнение е , че са прецакали филмите дет са снимали там :P (ако са били некои китайски ментета фотоапаратите) и за да не се изложат като кифладжии са решили набързо да спретнат некоя и друга фотография за пред навалицата. Друг е въпроса (не трябва да го забравяме) дали нашите братушки от бившия СССР нямаше да положат всички усилия за да разкрият някакъв сорт конспирация? Ако бях от конкуренцията вервайте ми щеше всичко да е насочено към изобличаването на нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за това с ходенето и с веененто на знамето не мога да се съглася. На луната няма нито гравитация нито атмосфера тогава как си ходи по Луната след като няма гравитация и как се вее знамето след като няма атмосфера и ветрове няма. Това си лично мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тъъъъъът. На луната ИМА гравитация. Просто тя е по-слаба от земната.

дали това че я има означава че човек може да стъпва по повърхността й както на Земята ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Луната има гравитация, при това предостатъчна, за да е причина за приливите на Земята, но все пак е няколко пъти по-слаба от земната и това налага движението с подскоци, което сме виждали по познатите кадри. Друг е въпросът дали са достоверни, но имаше доста филми по образователните канали, в които недвусмислено става ясно, че не всичко, видяно там е оповестено публично. Дали е така засега не се знае, в един популярен, но леко позабравен сериал имаше мото "Истината е някъде там".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.