Премини към съдържанието
Cold blood

Мнението ви за ASUS MW221C

Препоръчан отговор

На външен вид е доста добър, обаче заслужава ли си парите според вас ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 600 лева може да се намери нещо с по-добра матрица. Според мен не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За 600 лева може да се намери нещо с по-добра матрица. Според мен не си заслужава.

Направо страхотно, обоснови се ако обичаш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 22" TN+Film матрица монитора е страхотен. Общо взето при такъв голям монитор няма какво повече да се иска. От друга гледна точка (тази на колегата), за 600лв може да се вземе по-малък монитор с MVA или PVA матрица по-добър по качество на картината. В зависимост от това за какво ще се ползва и какви са изискванията на потребителя, зависи и избора. Лично аз пък не бих хвърлил повече пари за MVA или PVA за сметка на размера, TN е достатъчно добра матрица. Скоро ще си взимам монитор и бях хвърлил око на същия, но се отказах. Допълнителните 100лв за TN+Film ще ги спестя. За сега избора ми е ASUS VW222U.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам, мерси за отговорите на всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още 1 въпрос, видео картата на която ще е монитора е 9600ХТ. Гледам резолюцията му е 1680 x 1050, а аз я нямам. От къде мога да я добавя

ПС: Със драйвърите от диска на картата съм, с тях върви най-добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мониторите си вървят с диск с драйвери, чрез които можеш да си добавиш нужната резолюция+инсталация на допълнителни екстри за управление на цветовете и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.