Премини към съдържанието
slyn4iceto

Предложете бижу за бала ми...

Препоръчан отговор

Здравейте тази година съм абитюрентка и искам да ви питам нещо свързано с това.

http://diel.asenovgrad.org/?p=1&l=1&y=1 погледнете 6-тата рокля от началото и ми кажете на такъв цвят рокля какви бижута ще отиват. Неискам да е злато че в момента върви ужасно скъпо а и без това родителите ми се охарчиха доста около бала с роднини и роклите и кустюми и тем бодобни работи. Благодаря ви предварително!

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани го това злато

На тази рокля й отива синьо-тюркоази

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мисля че ще отива някое не много масивно, но стилно или нежно бижу.Ако е с камъчета би стояло добре, но все пак трябва ти да си го харесаш.А и да допълва роклята за да не стане кич :P На твое място бих разгледала за имитации на злато.Бижутата са в комплект (май гривничка и колие) и струват около 40 лв.Поне тук в Бургас по централните магазини се намират такива, но и при вас би трябвало да има.При това моделите са много хубави. Пожелавам ти много приятно и незабравимо изкарване на бала :grimace:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://diel.asenovgrad.org/?p=1&l=1&y=1 погледнете 6-тата рокля от началото и ми кажете на такъв цвят рокля какви бижута ще отиват. Неискам да е злато че в момента върви ужасно скъпо а и без това родителите ми се охарчиха доста около бала с роднини и роклите и кустюми и тем бодобни работи. Благодаря ви предварително!

Ти трябва да си бижуто защо някаква дрънкулка да отклонява вниманието от теб ? Да не говорим, че парите си и за по - полезни неща можеш да ги ползваш :P

Ами мисля че ще отива някое не много масивно, но стилно или нежно бижу.Ако е с камъчета би стояло добре, но все пак трябва ти да си го харесаш.А и да допълва роклята за да не стане кич ;) На твое място бих разгледала за имитации на злато.Бижутата са в комплект (май гривничка и колие) и струват около 40 лв.Поне тук в Бургас по централните магазини се намират такива, но и при вас би трябвало да има.При това моделите са много хубави. Пожелавам ти много приятно и незабравимо изкарване на бала :P

Ти дори не си видяла нейна снимка, не знаеш дори какъв ще и е тоалета и препоръчваш ? Аз не бих го направил :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да знаете бижутер, който се занимава с патинирано и грубо сребро или нещо доста ретро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А да знаете бижутер, който се занимава с патинирано и грубо сребро или нещо доста ретро?

Аз търсех години-вече се отказах

Навсякъде ми казват че било голям труд и никой не иска

Аз имам от баща ми няколко сребърни патинирани монети и исках да си направя нещо за спомен-пръстен или колие

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много. Мисля наистина да послушам sosorry и да си взема някоя имитация. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз във Варна знам един :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и сребро, но да е нещо изчистено, а не натрупано!

http://bgstil.com/generate_artikuli.php?num=6 виж там или в нета си избери нещо семпло!Просто на тази рокля не и подхождат тежки бижута!

Ти дори не си видяла нейна снимка, не знаеш дори какъв ще и е тоалета и препоръчваш ? Аз не бих го направил :beer:

Момичето е показало какъв ще е тоалета господинчо! ;) Ма не четеш само пишеш :beer:

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://bgstil.com/generate_artikuli.php?num=6 виж там или в нета си избери нещо семпло!Просто на тази рокля не и подхождат тежки бижута!

Момичето е показало какъв ще е тоалета господинчо! :P Ма не четеш само пишеш :P

Чета аз ама не гледам линкове с парцалки :Pbiggrin.gif:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чета аз ама не гледам линкове с парцалки :Pbiggrin.gif:ph34r:

Парцалки ли де ги видя тез парцалки!!!Роклите са прекрасни поне ги виж преди да говориш! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложенията, които е предложила са много хубави.прожектора.То само ще допълни блясъка :ph34r: .И все пак е по - добре да си избереш нещо, което можеш да видиш на живо и да пробваш.Пък едно бижу не може да я измести от светлините на прожектора.То само ще допълни блясъка :P .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A за такъв цвят рокля, дайте някакви идеи.

Искам да е нещо семпло и стилно, но в никакъв случай злато - не го харесвам. Нещо по-ретро ми се иска да е....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
A за такъв цвят рокля, дайте някакви идеи.

Искам да е нещо семпло и стилно, но в никакъв случай злато - не го харесвам. Нещо по-ретро ми се иска да е....

Според мен среброто е перфектния избор за такъв цвят. Ако е по-изчистен модела, ще е много добре с някакви прозрачни камъчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е изчистен, но по бюстието и на цепката има нишки със зластисто sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Среброто върви на всичко, какво като роклята има златни нишки.Можеш да пробваш как би стояло колие с някакъв зеленикав камък.Да е достатъчно голям за да изпъква, но не прекалено за да седи кичозно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не искаш бижутата ти да са златисти, така ли? Т.е. ако не е злато може да е имитация. Аз също не понасям златото и те разбирам прекрасно :blow out candles: Камъчетата значи ще отпаднат, освен ако не са зелени. Може би едни семпли сребърни бижута ще се вържат, като например нещо такова.

Най-добре облечи роклята и сложи нещо сребристо и нещо златисто, за да прецениш. Или пък да се ориентираш към някакви зелени камъни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях с 20 г.по-млад,бих предложил себе си за бижу cool.gif

А иначе по-добро бижу от твоята възраст,с твоите емоции и трепети,НЯМА.

Останалото са просто дрънкулки за които никой няма да си спомня на следващия ден!

УСПЕХ ! ! !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе що не идеш по парфюм? Ще хванеш всички погледи... Разберете че за да ви харесваме не е нужно, дори е нежелателно да сте накичени и гримирани като коледни елхи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако все още решението не е взето, и ако наистина Ви интересува чуждото мнение, забравете за злато в съчетание с тази рокля. Ще изглежда прекалено жълто. Вече има достатъчно голям избор и невероятно красиви бижута. Това че поводът е абитуриентски бал, изобщо не означава да се окичите в злато. В сребро също. Ако моделът на роклята е такъв, можете да си позволите и нещо по-масивно, поради факта че в горната си част роклята е достатъчно разголена. Съвета ми е да съобразите бижуто по-скоро с други акценти - обувки, дамска чанта, дори грим, които предполагам няма да са с цвета на роклята. Така че пощадете родителите си и весел празник. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен среброто е перфектния избор за такъв цвят. Ако е по-изчистен модела, ще е много добре с някакви прозрачни камъчета.

Да, може с зелени камъчета в тон на тоалета!Добра идея е поне така го виждам аз.

То златистото според мен не пречи на това бижутата ти да са с зелени камъчета!

Среброто върви на всичко, какво като роклята има златни нишки.Можеш да пробваш как би стояло колие с някакъв зеленикав камък.Да е достатъчно голям за да изпъква, но не прекалено за да седи кичозно

Според мен трябва да е в формата на капка бижуто с висящи обеци!Но не големи!

По-скоро семпли!

http://bgstil.com/payment.php?id=182 Според мен това е подходящо само, че с зелени камъчета!

Абе що не идеш по парфюм? Ще хванеш всички погледи... Разберете че за да ви харесваме не е нужно, дори е нежелателно да сте накичени и гримирани като коледни елхи.

Все пак балът е веднъж в живота, имай милост ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо отскочи до Бургас защото видях такова комплектче, че очите ми останаха залепени за него.Идеално за роклята.Със зеленикави камъни във формата на сълзички, много нежно, с висящи обици. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук в Габрово на Етъра има бижутер занимаващ се предимно със сребро и прави страхотни неща обаче е доста по-скъпо от бижутерийните магазина, все пак е ръчна и изключително прецизна изработка.

По темата : Каквото и да избереш гледай да не е кичозно, достатъчно ти е ефектна роклята за да слагаш и ефектно бижу и да приличаш на коледна елха. За зелените камъни според мен се откажи, защото става много зелено и няма да стой добре.

Редактирано от Akasha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е все пак не може да разбере преди да пробва. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, ще ти напиша един сайт - бижутата са много добро качество, ако имаш други предпочитания освен посочените, можеш да пишеш на посочения майл и те ще ти измислят съчетание. Аз си купих комплект от тях - колие и обеци и съм много доволна , сайта е www.bijuta-zabala.webs.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.