Премини към съдържанието
^^ANGELSING^^

Творческо проникновение!

Препоръчан отговор

Творческо проникновение!

В творческа криза съм

главата ми може да роди

реални неща от реалното

забвение!

Мислейки да не мисля

започнах да пиша,

ако сътворя нещо грозно

ще помоля за извинение!

Но музата ми в момента е в

криза...

Кризата и се проявява в това,

че отново имам вдъхновение,

но в излишък!

Стараейки се да намеря

думите с които искам

да покажа мислите си...

Ще бъда кратка и изчерпателна!

Имайки предвид, че политиката е пълен шит

хората учейки се от това стигат до същото положение

с нежелание да бъда грешно разбрана:

Превръщам думите в творчеко проникновение!

Проникнах в човешките мисли и мисля,

че всичко за всички е ясно,

съдейки за това, по начина на

общуване помежду ни това определено

подчертано е изопачено...

Казвайки, че нищо не казвам

ето показвам, че многото

думи до никъде не водят,

а само до пълно объркване в

главите на невръстните и

безпомощните...

Считайки се за силен човек

ще Ви кажа само едно

дръжте се хора Трябва да

оцелеем, друг шанс нямаме

нищо, че се намираме в плаващия Титаник

и скоро време яко ще потънем!

Ожидайки за ясно бъдеще,

за политически неясноти,

за взиране в поезията и отвъдното...

Посвещавам това творческо проникновение

на Всички вас обитатели на кораба Титаник наречен още България

и на мъничката интитуция и царство Калдата!

Успех Българи и смело напред!

Темата няма за цел безмислени писаници, а е с послание да се държим, защото на никой не му е лесно и лесно няма на този свят!

Автор: ^^ANGELSING^^

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мислиш ли, че е малко сбъркано да искаш да се държим (за какво ?) и в същото време да ни казваш, че сме в Титаник, с който всички знаем какво е станало ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не мислиш ли, че е малко сбъркано да искаш да се държим (за какво ?) и в същото време да ни казваш, че сме в Титаник, с който всички знаем какво е станало ?

Като не ти харесва не нещо не е нужно да го коментираш спамейки, а ако имаш някаква градивна критика можеш да я споделиш, все пак това е лично творчество и в него никой няма право да казва кое е добро или не!Освен, ако не си тук за това да критикуваш и като искаш нещо да пишеш напиши си нещо да коментираме и теб!Градивно!Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като не ти харесва не нещо не е нужно да го коментираш спамейки, а ако имаш някаква градивна критика можеш да я споделиш, все пак това е лично творчество и в него никой няма право да казва кое е добро или не!Освен, ако не си тук за това да критикуваш и като искаш нещо да пишеш напиши си нещо да коментираме и теб!Градивно!Успех!

Искаш да изкараш темата от забравата или причината е друга ?

Явно за теб градивна критика е да те похвалят. Всичко друго е спам.

Ами ако наистина не съм разбрал, какво си искала да кажеш и затова питам ? Помниш ли ?

Коментирай ме. На всеки е позволено да го прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искаш да изкараш темата от забравата или причината е друга ?

Явно за теб градивна критика е да те похвалят. Всичко друго е спам.

Ами ако наистина не съм разбрал, какво си искала да кажеш и затова питам ? Помниш ли ?

Коментирай ме. На всеки е позволено да го прави.

Явно ти винаги само критикуваш, но това не е градивна критика ...Градивната критика включва на първо място какво ти харесва и чак след това какво не ти харесва!Ако още не си разбрал вече проблема си остава твой!Успех!

И ако на някой си крив не си го изкарвай на мен, все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Явно ти винаги само критикуваш, но това не е градивна критика ...Градивната критика включва на първо място какво ти харесва и чак след това какво не ти харесва!Ако още не си разбрал вече проблема си остава твой!Успех!

И ако на някой си крив не си го изкарвай на мен, все пак!

Радвам се, че на теб не съм крив ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Считайки се за силен човек

ще Ви кажа само едно

дръжте се хора Трябва да

оцелеем, друг шанс нямаме

нищо, че се намираме в плаващия Титаник

и скоро време яко ще потънем!

Ожидайки за ясно бъдеще,

за политически неясноти,

за взиране в поезията и отвъдното...

Посвещавам това творческо проникновение

на Всички вас обитатели на кораба Титаник наречен още България

и на мъничката интитуция и царство Калдата!

Успех Българи и смело напред!

Темата няма за цел безмислени писаници, а е с послание да се държим, защото на никой не му е лесно и лесно няма на този свят!

О колко"Великолепно" е изразено от авторът това поетично произведение! Аз до тук ще спра в едноминутно мълчание...

Mozart - Requiem: Lacrimosa

902617_orig.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=9_Uuth69AoM

Редактирано от Lestath (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще нахвърлям няколко мисли които ми идват на ум:

Нищо не е неизбежно. Пораженческото мислене прави нещата неизбежни.

Стремежа към постигането на цел е понякога по-важен от самата и реализация. Ние изграждаме себе си не в мига на постигане на целите си, а в тяхното преследване.

"Живота е това което ни се случва, докато си правим планове за него."

Лесно е да бъдем силни когато нямаме препятствия пред себе си.

"Парите нямат значение" го е казал някой богат.

Всички познаваме израза "Сизифови мъки", но малцина са запознати със "Сизифовото удовлетворение" в тази митология.

Ако всичко това ви звучи несвързано, ще го кажа по-простичко. Човек гради съдбата си докато му се налага да избира. Приемането на неизбежността (дори гледката на потъващ кораб) е отказ да живеем. Angelsing е достигнала до точно това проникновение-да "се държим" се налага в трудните мигове. Останалото е позьорство.

PS: Requiem Lacrimosa e създаден от Амадеус Моцарт в последните мигове на живота му. Издъхвайки той дава последни указания как да бъде завършен неговият финален шедьовър. Неизбежността в неговата участ не го е възпряла да положи още усилия. Може ли някой да го съди за това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Angelsing, много добре ти разбрах послеанието, но...Подредила си го така все едно с поезия, а аз дори не го определям като бял стих. По-скоро бих казала, че може да е есе. Не знам, но за мен е малка каша, усещам ти мислите, но те не вървят плавно...Иначе съм съгласна с посланието, че винаги трябва да се държим. Имала съм моменти, в които съм искала да се удава, но пак си намирах сламка, за която да се хвана, намери и ти своята. Нека всеки намери сламката си и да изплува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Приемането на неизбежността (дори гледката на потъващ кораб) е отказ да живеем. Angelsing е достигнала до точно това проникновение-да "се държим" се налага в трудните мигове. Останалото е позьорство.

Така е! sad.gif

Angelsing, много добре ти разбрах послеанието, но...Подредила си го така все едно с поезия, а аз дори не го определям като бял стих. По-скоро бих казала, че може да е есе. Не знам, но за мен е малка каша, усещам ти мислите, но те не вървят плавно...Иначе съм съгласна с посланието, че винаги трябва да се държим. Имала съм моменти, в които съм искала да се удава, но пак си намирах сламка, за която да се хвана, намери и ти своята. Нека всеки намери сламката си и да изплува

Да, да намерим причина да вървим напред дори и да я няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече от излишно е да се кометира или оспорва,че мнозина от нас са чели,както автобиографията на този гениален композитор,какъвто е самият В.А.Моцарт.

Крайно красноречив е и факта,че повечето от нас са гледали този,наистина великолепен филм на Милош Форман-AMADEUS.

Но тук по-срашното,е че както в миналото така и днес посредствеността е винаги,онзи основен фактор,който ражда и продължава да ражда всякакъв вид и род идей,който човекът,като мислещо създание,така обожава,обича и толкова енергично толерира и цени,като вид поведение,култура или традиция.

Ами,то в краят на този филм най-добре си го каза самият А.Салиери-(в ролята на Ф. Мъри. Ейбрахам)

-Теорията драги,мой е сива...

Зелено е дървото на живота.

910951_orig.jpg

Й.В.Гьоте

Редактирано от Lestath (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.